Скопје Центар
                   
986 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ROYAL BURGER VRABOTUVA !!!

Royal Burger vo DEBAR MAALO poradi zgolemen obem na rabota ima potreb...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

SE BARAAT DEVOJKI ZA MARKETING SO I BEZ RABOTNO ISKUSTVO

Се бара Менаџер за работа во агенција за посредување при вработување ...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

20 ное 00:38RABOTA VO STRANSTVO SO MK I EU PASOS ! ! ! !

Итно има потреба од работници за работа во Европа со Македонски и Евр...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

20 ное 00:38RABOTA VO STRANSTVO SO MK I EU PASOS !

Итно има потреба од работници за работа во Европа со Македонски и Евр...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

20 ное 00:38СЕ БАРА МЕНАЏЕР ЗА КАНЦЕЛАРИСКА РАБОТА

Се бара Менаџер за работа во агенција за посредување при вработување ...


1.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

20 ное 00:36Бараме колешка :)

Почитувани, нашата компанија бара девојче/студентка за работа во кан...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

19 ное 15:26Waiter/Waitress for an International Restaurant in Riyadh

Bkaram restaurant in Riyadh / KSA is looking for skilled Waiters and ...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

18 ное 13:56C-kat, Skopje-MK, nokjna smena

BARAM VOZAC NOKJNA SMENA 2000 DEN / TURA


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

18 ное 09:50Rabota vo sendvicara

Potrebni se ženski osobi za rabota vo sendvicara. Rabotime od ponedel...


999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.000 €
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

18 ное 07:40BARAM SOBARKA CISTACKA

Karshi 26 juli kaj avtobuska bitpazar do Struzhanka HOTEL FAMA


23.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

17 ное 19:542 позиции слободни! Види Оглас за Вработување. Со/Без Искуст

Контакт: 078455675 Реномиран Lounge Bar во околината...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

17 ное 18:01Se bara pomosnik za vo kujna

Gostilnica ima potreba od pomosnik vo kujna, i salater- sadomijach.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

17 ное 14:05Se bara skaradzija so iskustvo

Gostilnica Kaj Bale vo Kapistec ima potreba od skaradzija so rabotno...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

17 ное 14:05Moler I fasader

Potrebno e moler I fasader


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

17 ное 09:04Firma ima potreba od operator na CNC masini

Renomirana fabrika od Skopje Ima potreba od vrabotuvanje na iskusni ...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

16 ное 19:07готвач

Ресторан во центар бара готвач со искуство.Телефон за контакт 070-311...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

16 ное 15:46помошник во кујна и салатер

Ресторан во центарот на градот има потреба од помошници во кујна,сала...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

16 ное 15:46шанкер

Ресторан во центарот на градот има потреба од шанкерка.Телефон за кон...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

16 ное 15:46келнер

Ресторан во центарот на градот има потреба од келнери.Телефон за конт...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

16 ное 15:46Cafe Bar "SECTOR6" ima potreba od KELNERKI!

Кафе бар "SECTOR6" со локација во центарот на старата Сkопска Чаршија...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

16 ное 15:05Kelner /ka Sanker/ka

Кафе бар "SECTOR6" со локација во центарот на старата Сkопска Чаршија...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

16 ное 15:05Се вработува шанкер

ОК Кафе вработува шанкер/ка, нудиме редовна дневница


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

16 ное 09:34Потребна е собарка за одржување Апартмани во Центар

Потребна е собарка за одржување на апартмани во Центар. Работно време...


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

15 ное 11:28Келнер/ка

Гостилница ВЕЗЕНКА Ул.Даме Груев бр.18 –Палома Бјанка Скопје маил: ...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 ное 19:49Kuvar kuvarka pomoshnik vo kujna

Restoran Kaj Pero ima potreba od personal: Kuvar, kelner, shanker, po...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 ное 18:21BARAM MAJSTORI ZA KOSULICA

Baram majstori so iskustvo za postavuvanje na masinska kosulica. Moze...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 ное 14:49Се бара личност за чистење на 2 стана/апартмана спроти влада

Се бара хигиеничар/хигиеничарка (чистач/чистачка) кој/која би чистела...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 ное 13:13Кaфе бар "SECTOR6" има потреба од Келнерки

Кафе бар "SECTOR6" со локација во центарот на старата Скопска Чаршија...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 ное 12:13PICERIJA 511 BARA

PICERIJA 511 IMA POTREBA OD KELNER TEL. 070 373 511


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 ное 10:40Vrabotuvanje na soferi (C+E kategorija) + green card vo USA

📣 Limitless Solutions нуди ексклузивна можност за сите возачи на кам...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

14 ное 08:38Baram rabotnik

Firma od Skopje vrabotuva vodovodzii so iskustvo. Info 070 233 186


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

13 ное 18:35Gradeznistvo

СЕ БАРАТ МАЈСТОРИ РАБОРНИЦИ СО РАБОТНО ИСКУСТВО ВО ГРАДЕЖНИШТВО - ...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

13 ное 11:27Салатер/ка

Гостилница ВЕЗЕНКА Ул.Даме Груев бр.18 –Палома Бјанка Скопје маил: ...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

13 ное 11:18Хигиеничарка/Садоперка

Гостилница ВЕЗЕНКА Ул.Даме Груев бр.18 –Палома Бјанка Скопје маил: ...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

13 ное 10:13Шанкер/ка

Гостилница ВЕЗЕНКА Ул.Даме Груев бр.18 –Палома Бјанка Скопје маил: ...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

13 ное 10:10Келнер/ка

Гостилница ВЕЗЕНКА Ул.Даме Груев бр.18 –Палома Бјанка Скопје маил: ...


30.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
35.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

13 ное 09:58Готвач/ка

Гостилница ВЕЗЕНКА Ул.Даме Груев бр.18 –Палома Бјанка Скопје маил: ...


45.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

13 ное 09:53Online marketing

Бараме девојки заинтересирани за online marketing. Контакт тел. +3...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

10 ное 16:53Svedska transportna firma ima potreba od vozaci

Transportna firma so sedishte vo Bugarija ima potreba od vozaci So ...


85 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

09 ное 14:30ISPORAKA NA SENDVICI=900DEN+OBROK!

Fast food GIRO BEKO ima potreba od mladi decki so iskustvo vo isporak...


950 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

09 ное 08:57Zentral Kafe Bar

Нов локал (кафе бар) на улица Македонија бара персонал со работно иск...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

08 ное 23:19Страна 2 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам