Крива Паланка
                   
58 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Urbanizirano gradezno zemjiste

Urbanizirano gradezno zemjiste vo naselba Baglak, Kriva Palanka. Ce...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 мај 15:51Prodavam niva 3500 so stara kukja

Prodavam niva so stara kukja vo Kriva palanka - mozovski livadi , ima...


20.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

03 мај 12:40Плац во Крива Паланка - мизолска ливада

Се продава плац / нива во Крива Паланка поточно во населба мизолска л...


7.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 апр 21:29шумата

Почитувани, Јас се викам Миле Стевковиќ од Бор, тел Во Македони...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

16 апр 22:18Сe продава бавча

СЕ продава бавча во мизовски ливади карши Борчева кафана .Бавчата одг...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

13 мар 08:05Plac, niva - bavca

Bavca vo Kriva Palanka vo Mizovski livadi karsi Gramajge preku reka, ...


22 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

28 фев 10:55нива

Се продава нива во с.Конопница, Крива Паланка


5 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

24 фев 14:51Се продава

Нива во с. Конопница во близина на магистралниот пат


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

02 фев 15:49Ograden Ovoshtarnik 5000m2 + Baraka vo s.Osice!!!

Se prodava ovoshtarnik vo selo Osice vo mesnosta vikana Bel Kamen oda...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 јан 14:04Se izdava plac

Se izdava plac(1500 kvadrata) Vo blizina na Restoran Oblace Se vle...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 јан 12:55NIVA 2000 m2 - zemjodelsko vo S . KONOPNICA maala " TRNCI"

se prodava NIVA od 2130 kvadrati vo S. KONOPNICA maalo TRNCI mesto ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 дек 17:25Plac

Se bara da se kupi plac okolu 500m2.


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

28 окт 23:13Plac

Baram da kupam plac vo Kriva Palanka okolu 500m2.


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

27 окт 01:32se prodava korija/ili samo drvja

se prodava korija ili samo drvja vo atar na selo gulinci opstina pala...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 авг 19:09Plac, niva

Se prodava gradezno zemjiste so veke izgraden objekt. Na odlicna lok...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

07 јул 12:47Земјиште од 11.000м2-со насад од 5.000м2 малина

Се продава земјиште во ПОДРЖИКОЊ-Општина Крива Паланка.Земјоиштето се...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

10 мај 18:14Plac

Se prodava plac vo naselba Skrljava so povrsina od 402 m2 i 28 bora....


4.100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

06 окт 15:25Земјиште - Калин Камен - Крива Паланка

Се продава земјиште од околу 3000 м2 на патот кон Калин Камен, се нао...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 јун 21:47Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам