Подкатегорија:
                   
609 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

YAMAHA DTX 900m

se probavaat Yamaha DTX 900 m komplet kako na slikata,so full setovi ...


2.000 €
или предлог цена
13 дек 14:10Магнети Harley Benton ST pickup и чивии/клучеви

Магнети единечни керамички (Ceramic single coil pickups) врат, среден...


2.400 МКД
или предлог цена
11 дек 22:02Prodavam tarabuka

Prodavam tarabuka golemina 5 aluminiumska


4.000 МКД
или предлог цена
07 дек 16:53Prodavam sajzer

Prodavam YAMAHA sajzer JAPAN skoro nov


5.000 МКД
или предлог цена
07 дек 16:49Se prodava harmonika "Berezka"

Se prodava harmonika


18.000 МКД
или предлог цена
06 дек 20:35Zimmerman 69

Se prodava mnogu malku koristen redok primerok na pianino


1.099 €
или предлог цена
25 ное 01:27Prodavam tarabuka odlicna

Prodavam tarabuka


7.000 МКД
или предлог цена
10 ное 07:40Prodavam violina

Prodavam violins bez gudalo I zici so kufer


110 €
или предлог цена
06 ное 10:51Електрична гитара Harley Benton ST

Средена комплетно пред 1 година, заменети магнети и монтирани се AlNi...


9.000 МКД
или предлог цена
26 окт 22:04STALAK ZA GITARA

STALAK ZA GITARA - PROIZVEDEN OD MASIVNO DRVO BUKA tel. 075 248 405


1.800 МКД
или предлог цена
24 окт 22:00STALAK ZA GITARA

UNIKATEN STALAK ZA GITARA PROIZVEDEN OD MASIVNO DRVO BUKA tel. 075 2...


1.800 МКД
или предлог цена
24 окт 21:59Амерички Саксофон LJ Hutchen

Saksofonot e vo super sostojba so nego sleduva i kufer i plastichna p...


200 €
или предлог цена
22 окт 21:29Se prodavam gitara

Marka:SQVIER AFFINITY JAZZMASTER.Gitarata e skoro nova samo TRI PATI ...


16.000 €
или предлог цена
24 сеп 18:44BOSS ME 70

Фантастичен, во исклучителна состојба, без гребка од дома не излезен,...


200 €
или предлог цена
19 сеп 11:30SE PRODAVA KLARINET BUFFET RC

Se prodava klarinet Bufet Crampon RC so dodatna Es klapna klarinetot ...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 11:46Sintisajzer Technics

Prodavam sintisajzer Technics KN 800, 077 790 226 kosta


130 €
или предлог цена
07 сеп 14:36Prodavam Ukulele

Prodavam ozvuceno Ukulele Mahalo


7.500 МКД
или предлог цена
05 сеп 10:35Bprodavam muzicki istrument

Prodavam muzicki instrument JAPANSKI


4.500 МКД
или предлог цена
24 авг 07:29Piano Calisia

Se prodava piano Calisia so tri pedali odlicno socuvano. Tel:070 38...


900 €
или предлог цена
22 авг 21:30Продавам клавир Alexander Herrmann- германски

Продавам клавир Alexander Herrmann- германски, одлично сочуван и нашт...


1.200 €
или предлог цена
08 авг 10:47Stradivarius

Antonius stradivarius cremonensis violin, violina dobro socuvano


1 €
или предлог цена
07 авг 15:01Pifla yanigasava 7 za saks ekstra ton

Pifla yanigasava 7 za saks ekstra ton


120 €
или предлог цена
03 јул 17:18Saksafon skoro nov ekstra ton stima

Saksafon skoro nov ekstra ton stima komplet so pifla i kufer donesen ...


300 €
или предлог цена
03 јул 17:17NOVA AKUSTICNA GITARA 41 INCI

NOVA AKUSTICNA GITARA PREKRASEN ZVUK I ODLICNA IZRABOTKA


6.500 МКД
или предлог цена
17 јун 09:01Prodavam ozvucena akusticna gitara -RW

Prodavam ozvucena akusticna gitara


7.000 МКД
или предлог цена
07 јун 23:40Prodavam akusticna gitara Lucille

Prodavam akusticna gitara Lucille


7.500 МКД
или предлог цена
07 јун 23:34Hohner melodica

Hohner melodica usna harmonica socuvana maximum raboti sekoe kopce m...


1 €
или предлог цена
07 јун 17:32Prodavam gitara

Prodavam mala gitara kvalitetna


5.000 МКД
или предлог цена
03 јун 21:02Harmony H-802

Odlicna i unikatna vintage gitara , sunbrust boja, ima dosta videa ...


13.000 МКД
или предлог цена
03 јун 19:38Сентисизер

Се продава vamaha psr 420 sajzer


9.000 МКД
или предлог цена
02 јун 06:50Prodavam akusticni gitari

Prodavam akusticni gitari. Guitar Kirkland


7.500 МКД
или предлог цена
02 јун 06:46Violina

Prodavam Violina Informacii na tel: 071 393320 Lence


4.000 МКД
или предлог цена
01 јун 14:01Harmony H-802

Odlicna i unikatna vintage gitara , sunbrust boja, ima dosta videa ...


13.000 МКД
или предлог цена
27 мај 07:22NOVA AKUSTICNA GITARA

NOVA AKUSTICNA GITARA GOLEMINA 40 INCI CRNA CENA 6500 DEN


6.500 МКД
или предлог цена
18 мај 18:59NOVA AKUSTICNA GITARA

NOVA AKUSTICNA GITARA PREKRASEN ZVUK I ODLICNA IZRABOTKA


6.500 МКД
или предлог цена
09 мај 10:19Kupuvam Harmonika

Kupuvam harmonika Paolo Soprani,120 basa 2+2 do 2000evra


2.000 €
или предлог цена
21 апр 22:45Piano PETROF

Се продава добро сочувано и слабо користено пиано Петроф со 3 педали


2.100 €
или предлог цена
12 апр 19:46Korg-kontroler 49

Klavetura KORG kontroler 49 za studio midi aparatura za studio progra...


270 €
или предлог цена
08 апр 09:10Prodavam elektricna gitara

Prodavam elektricna gitara Wenberger


2 €
или предлог цена
07 апр 00:38Electro-harmonix Soul Food

Kako nova Cena 4000den 070245683


4.000 МКД
или предлог цена
02 апр 01:53Страна 2 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам