40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cnc laser za graviranje 60 40

Се продават Ласер за гравирање 6040 60 W Ласер за сечење и гравира...


2.750 €
или предлог цена
Вчера 22:52Se prodavat masini za sienje koza

Se prodavat masini za sienje na koza poveke info na telefon


1 €
или предлог цена
02 дек 10:43VENTILATOR

Se prodava ventilato SEVER 1.1 kw 920 vrtezi so dijametar od 80 cm ce...


300 €
или предлог цена
02 дек 10:42Печатарски нож со две резервни сечила

Печатарски нож Polar, 82 cm 2 резервни сечила Цена по договор


По Договор
или предлог цена
29 ное 09:09Mlin cekicar

Se prodava mlin cekicar 075 552 087


900 €
или предлог цена
25 ное 16:25Masina za toletna hartija

Se prodava masina za proizvotstvo na tolet hartija. Malku koristena ...


7 €
или предлог цена
25 ное 10:29БЕНЗИНСКИ И ДИЗЕЛ МОТОРИ

ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА БЕНЗИНСКИ И ДИЗЕЛ МОТОРИ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 0...


1 €
или предлог цена
18 ное 07:08SE PRODAVA MASINA ZA SIENJE JUKI IGLEN TRANSPORT

MASINI ZA SIENJE JUKI IGLEN TRANSPORT DLN5410N VO ODLICNA SOSTOJBA ...


300 €
или предлог цена
11 ное 14:17INDUSTRISKI MASINI ZA SIENJE JUKI

Se prodavaat industriski masini za sienje juki 100 parcinja i golem i...


1 €
или предлог цена
11 ное 14:16OBREZIVACKA JUKI

SE PRODAVA OBREZIVACKA JUKI DLM 5200 N (SECE I SIE ) VO ODLICNA SOSTO...


300 €
или предлог цена
11 ное 14:16Proizvodstvo na chetki za industriski mashini

Gi proizveduvame i reparirame site vidovi na chetki za industriski ma...


1 €
или предлог цена
03 ное 23:39Се продава НОВА машина за нашивање вреќи

Се продава НОВА машина за нашивање вреќи KingStar GK26-1A, исто така ...


12.000 МКД
или предлог цена
25 окт 14:54Uv printer

Uv printer Starjet 9060 so dve glavi CMYK plus belo Ciler ,Vakum ...


7.080 €
или предлог цена
24 окт 11:24PVC masini

reparirani vo odlicna sostojba moze da se proverat na lice mesto


1 €
или предлог цена
25 сеп 12:09Grajfer, kran,hiab,palfinger

Palfinger,malku koristen . Osteten! Poveke info na tel. 070210220


2.000 €
или предлог цена
11 авг 23:42Masina za betonski blokovi metalika

masina za blokovi metalika mnogu malku koristena kakk nova super cena...


3.200 €
или предлог цена
05 авг 18:13Baram firma za iskop na bunar vo dvor

Baram firma za iskop na bunar vo dvor


По Договор
или предлог цена
24 јул 08:42Индустриска преса за пеглање

Се продава индустриска преса за пеглање на тешка конфекција (палто, с...


По Договор
или предлог цена
05 јул 12:46Potopni pumpi, Hidrofori, Raketni pumpi,Vodni pumpi

Agrotehnika istok stip 071 367 690 Vrsime prodazba na Poveke modeli ...


1 €
или предлог цена
17 јун 07:17Kuglarka

Oolovna kuglarka kugla do 180 gr inf 075/202-049 .


250 €
или предлог цена
09 мај 23:46Masina za betonski blokovi..zamena moze

Se prodava profesionalna masina za betonski blokovi kompletno aftomat...


69 МКД
или предлог цена
03 мај 19:26Masina za toletna hartija

Se prodava masina za proizvotstvo na tolet hartija. Malku koristena ...


1.100 €
или предлог цена
05 апр 16:09Motori za komora so kompresor

Motorite se uvezeni od komori za sladoled, 3 broja. Cena za 1 broj-3...


По Договор
или предлог цена
15 дек 14:35Masina za lepenje kesinja i kesinja

Prodavam masina za lepenje kesinja skoro nova koristena za lepenje na...


1 МКД
или предлог цена
29 ное 21:26Mašina za proizvodstvo na prehrambeni praškasti produkti

Organizirame nabavka na mašina za proizvodstvo na prehrambeni praškas...


1 €
или предлог цена
09 ное 16:10Prodavam masina za kesi

Prodavam masina za pravenje kesi za leb i sendvic.Masinata e ispravna...


950 €
или предлог цена
30 сеп 23:54masina za toalet hartija i kunski brisaci

masinata e vo dobra kondicija vadi top kvalitet so moderna sara (zaja...


По Договор
или предлог цена
06 сеп 15:54Тунелски сушари за овошје, зеленчук, печурки

Нудиме набавка на тунелска сушара за различна намена (сушење на овошј...


1 €
или предлог цена
08 авг 15:16Masina za perenje na tepisi

Monofazna vo dva smera. Sekakvi cetki susari (centrifugi) susi do 95%...


650 €
или предлог цена
06 авг 10:25Masini za perenje tepisi

Masini za perenje na tepisi novi 1100w monofazni sekakvi susari centr...


2 €
или предлог цена
06 авг 10:24Машина универзален миксер за суровини

Организираме набавка на нови машини миксери за суровини, од реномиран...


1 €
или предлог цена
25 јул 11:54Susara centrifuga za tepisi

Susi da95% nudime masini za petenje na tepisi sekakvi cetki posreduva...


1 €
или предлог цена
04 мај 08:10Susari za tepisi centrifugi 310 m

Susi do 95% vrsime posreduvanje preku programata na UNDP za samovra...


1 €
или предлог цена
04 мај 08:10Флексо машина за печатење Flexo Flekso

Флексо за печатење во шест бои со централен бубањ. Ширина на печатење...


1 €
или предлог цена
11 јан 05:42Машини за изработка и поправки на обувки

Се продаваат машини за изработка и поправки на обувки. Цена по догово...


1 €
или предлог цена
16 јул 13:20Машини за изработка и поправки на обувки

Се продаваат машини за изработка и поправки на обувки. Цена по догово...


1 €
или предлог цена
16 јул 13:20se prodavaat masini

-rupicarka -kopcarka -4koncena brother cena po dogovor -5koncena ...


По Договор
или предлог цена
07 мај 11:07ДРОБИЛИЦИ,ДРОБИЛКИ,DROBILICI,DROBILKI

ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА ДРОБИЛИЦИ ЗА ПОВЕЌЕ НАМЕНИ ЗА БРИКЕТИ,ПЕЛЕТИ,ПЕЛЕВ...


50.000 МКД
или предлог цена
30 јан 16:17Машини за пeлети и дробилци

Агротехника исток врши продажба на нови машини за пелети,дробилици за...


1 €
или предлог цена
27 сеп 08:00МАШИНИ ЗА ПЕЛЕТИ ,MASINI ZA PELETI

АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП Вршиме продажба на пелет преси за производств...


1 €
или предлог цена
18 сеп 14:36Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам