Струга
                   
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PREVOZ- TRANSPORT

Vrsime prvoz i transport na roba


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

24 сеп 16:01POLOVNI KAMIONSKI GUMI

315/80/22.5 295/80/22.5 385/65/22.5 265/19.5 285/19.5 245/17.5


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

09 сеп 19:06Sanduk za kamjon kipper

Sanduk za kamjon kipper 6 m na 2.5 kippat na 2 strani za zemjodelci i...


5.500 €
или предлог цена
Струга

Камиони

20 авг 12:59Se prodava Slep Sluzba Iveco Magirus

Slepot e vo celosna ispravna sostojba 1983 proizvodeno Info +389 70...


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

14 авг 11:52Sanduk za kamjon

Se prodava sanduk za kamjon za povece informaci preku telefon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

10 јул 23:42plug za kamion

plug za cistenje sneg nov 3.20 sirina sega donesen od ch


3.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

10 јул 09:45MAN TGL 10.180 2007 god

MAN TGL 10.180 2007 godina so pominati 500.000km Registriran do 9 me...


12.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

29 јун 13:00Kupuvam Mercedes Actros MP4

Bilo kakva sostojba ! Plastam Cash Viber +38970869430


8 €
или предлог цена
Струга

Камиони

10 мај 01:33Banazi za kamion colovni

2 bandazi bez gumi za Kamion colovni 50evra


50 €
или предлог цена
Струга

Камиони

14 мар 15:30Mejnac za mercedes i tam 190

Ispravna sostojba tel za kontakt 071349954


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

11 мар 13:26Samar kardan

3-4kardani 125cm. 135cm i drugi Od atego Samari od atego


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

04 мар 16:57Rampa

Rampa


70.347.214 €
или предлог цена
Струга

Камиони

04 мар 16:56Rampa za kamion atego man

Rampa digalka za kamion Ispravna istaena od kamion vo super sostojb...


70.347.214 €
или предлог цена
Струга

Камиони

04 мар 16:56MAN TGL 8.180 2008 godina odlichna sostojba

Se Prodava MAN TGL 8.180 Kiper, 2008 godina, 300000km. Odlichna sos...


15.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

15 дек 02:51Se prodavaat

Kamioni 1632/1213


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

09 мај 00:14Rampa per kamion

Rampa shum e mir 070 362 232


350 €
или предлог цена
Струга

Камиони

27 апр 20:30Kipper kiper

Kiper kipper 070 362 232


2.900 €
или предлог цена
Струга

Камиони

27 апр 20:30Kiper

Actros 3243 Vo odlicna sostojba mozit da se provero vo sekoe vreme za...


28 €
или предлог цена
Струга

Камиони

04 апр 15:52Man Me 280B so kran Palfinger

Se prodavat Man Me280B so kran vo odlicna sotojba so palfinger kran k...


1.111.111 €
или предлог цена
Струга

Камиони

23 мар 21:33Mercedes Benz Actros 3243 Sasija

Se prodavat mikser 3240,3243 mozit i samo sasija vo odlicna sostojba ...


111.111 €
или предлог цена
Струга

Камиони

22 фев 20:40Zilinder za kiper

se prodava cilinder za kiper za povece informaci preku telefon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

29 јан 19:06Mikser Actros 3243 Mercedes Benz

Se prodavat mikser Mercedes Benz Actros 3243 vo odlicna sostojba mozi...


11.111.111 €
или предлог цена
Струга

Камиони

26 јан 17:44Auspluh za kamion i dr mashini

..


2.000 МКД
или предлог цена
Струга

Камиони

29 дек 20:54Sanduk kiper

Se prodavat sanduc za 4 osovinec mnogu socuvan kako nov so dve cilind...


123.458 €
или предлог цена
Струга

Камиони

27 ное 18:22Bure za mikser

Se prodavat Bure za mikser Stteter 10m3 izvaden od Mercedes Actros 2...


3.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

27 ное 16:08Kamion so kran Man&Palfinger

Se prodavat kamion so kran palfinger vo odlicna sostojba mozit da se ...


1.111.111.111 €
или предлог цена
Струга

Камиони

27 ное 16:07Utovarac Liebherr 551 odlicna sostojba

Se prodavat Utovarna lopata utovarac Liebherr 551 4.5m3 korpa mozit ...


1.111.111 €
или предлог цена
Струга

Камиони

27 ное 16:06Mikser Mercedes Benz 3240 Actros

Se prodavat 4 mikseri 10m3 Mercedes Benz Actros 3240,3243, vo odlicna...


1.111.111 €
или предлог цена
Струга

Камиони

07 ное 22:41Iveco 1523

god proizvostvo 1998 registriran do 17.07.2021 Ima dupli komandi a ...


6.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

07 ное 12:12Svajcarski Velosipedi Hitnooo 071337992

Se prodavat svajcarski velosipedi vo odlicna sostojba i so ekstra cen...


7.777.777 €
или предлог цена
Струга

Камиони

23 авг 15:35Mercedes Actros 2008g.i polu prikolka Kogel max 2008g.

vo odlicna sostojba bez dopolnitelni vlozuvanja pominati 808000km


2 €
или предлог цена
Струга

Камиони

05 авг 11:37Volvo FH12 420

Volvo FH12 420 4 Osovin Klima Dobri Gumi Mozhe zamena


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

05 јун 22:45Mikser Pumpa Putzmeister 24/3m

Se prodavat Mikser Pumpa vo odlicna sostoja Pumpa putzmeister 24/m K...


111.111 €
или предлог цена
Струга

Камиони

22 мај 17:41Man 10 153

Man 10 153 miller kipper 070 362 232


9.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

02 фев 20:12Se prodava sanduk za MAN TGL 8.180

Sandukot e vo odlichna sostkjba. Dimenzii: - dolzina 6,2 - siri...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Камиони

24 дек 15:27ALUMINSKI SANDUK

HIDRAULICNA VRATA


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

16 дек 08:47Filter za vozduh

Filter za man 3 ili 4 so stoi zad kabina kompleten


100 €
или предлог цена
Струга

Камиони

29 сеп 18:24Solarka

Solarka od 1.5 kubik 2002 godina so kumanda od kabina mozi da ja vlec...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

29 сеп 18:24Kamion man

se prodavat kamion man god. 1998 so pomini km 260 000 se prodavat ...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Камиони

25 авг 09:33Se prodava Mercedes 808, sanduk 6x20, i vetrobran

Sandukot i vetrobranot se za Mercedes 814 Kamionot e registriran i i...


1 €
или предлог цена
Струга

Камиони

04 јун 18:12Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам