Битола
                   
285 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Giant Fathom 29er 2021

Се продава нов Giant Fathom L величина, опрема се гледа на сликите, е...


999 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 сеп 17:20



Cronics Stone FS 26er full suspension 18"

Се продава Cronics Stone Fs 26er целосно сервисиран во беспрекорна со...


540 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 сеп 17:20



Velosiped Велосипед

Се продава велосипед Diamondback со шимано опрема во тип топ состојб...


250 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 сеп 21:20



Cube limited pro (aim reaction) bulls specialized trek giant

Se prodava Cube limited pro Odlicen velosiped- mtb so gumi 29” golem...


530 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 сеп 16:59



GHOST 27.5 TOP SOSTOJBA

Ghost 27.5 gumi Ramka m 3x8 Hidraulicni kocnici Model 2019 Fabr...


21.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 сеп 11:27



RAKAVICI NARAKVICI ZA VELOSIPED PLANINARENJE MOTOR VO 3 BOI

Специјални нараквици погодни за возење, велосипед, мотор, планинарење...


800 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

22 сеп 11:27



LED SVETLO SVETLA ZA VELOSIPED LED LASER 50000LM

Комплет нови моќни светла со држачи, најнова LED технологија, водоотп...


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

21 сеп 10:38



KILOMETRAZ BRZINOMETAR SPEEDOMETER ZA VELOSIPED

Нови брзинометри со голем број на функции, водоотпорни и лесни за мон...


650 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

21 сеп 10:38



VELOSIPED

Se prodava velosiped vo super sostojba uvezen od Germanija


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

20 сеп 12:18



Road bike Merida Road Race

Se prodava trkacki/road velosiped Merida. Golemina na ram M/L (54-55c...


23.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

19 сеп 21:01



City Bike Gradski Velosiped Jupiter

Gradski Velosiped Jupiter Millennium 7 Proizveden vo Danska Ra...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

19 сеп 10:00



Elektricen velosiped 14" na rasklop

Freestyler elektricen velosiped, so mnogu dodatna oprema ( vidi na sl...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
700 €
Битола

Велосипеди

19 сеп 06:36



Scott spark 2015

Scott spark 2015 M golemina 27.5 500€ Fiksna i bez zameni


500 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

18 сеп 21:05



Се продава половен велосипед

Се продава Пони велосипед Инфо на 075-678-720 Танас


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

18 сеп 15:56



Velosiped tocak so amortizer brzinec

Velosipedot e poloven i ispraven. Funkcionira normalno vo vozna sosto...


3.800 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

18 сеп 12:48



Velosiped cannondale trigger full suspension

Mtb velosiped cannondale full suspension 27,5" gumi specialized butch...


950 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

17 сеп 13:18



VELOSIPED TREK ALPHA 7500 --KAKO NOV--

VELOSIPED TREK ALPHA 7500 ALUMINSKI RAM Bukvalno kako nov!!! Cena:...


25.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

16 сеп 21:52



City bike velosiped

Se prodava city bike velosiped, restavriran i razubaven so modni doda...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

16 сеп 15:00



Velospid DETCKI ZENSKI 20" trkala KAKO NOV

Se prodava mn socuvan detcki zenski tocak za deca od 6 -10 godini v...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

14 сеп 10:00



Детски велосипед (Точак)

Се продава детски велосипед


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

13 сеп 13:42



Tocak velosiped

Vo extra sostojba servisiran Novi gumi


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

13 сеп 05:58



Cube limited pro (aim reaction) bulls specialized trek giant

Se prodava Cube limited pro Odlicen velosiped- mtb so gumi 29” golem...


530 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

12 сеп 20:54



Velosiped

Se prodava dobro socuvan se funkcionira na nego info 077 398 847


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

12 сеп 20:52



Se prodava detski velosiped

Se prodava detski velosiped kako nov


50 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

12 сеп 20:48



Scott Itno 500€

Tocako e vo dobra sostojba ima grebnatinki Mehanicki ispraven Od opre...


500 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

12 сеп 20:23



Prodavam 2 detski tocaci

Connect cena 2500 den SPRINT Cena 3500 den Dvata se vo ispravna sos...


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

12 сеп 12:15



Germanski velisiped CANOGA-aluminski ram 24-

Germanski velosiped Canoga City Bike 28-ka gumi Ram aluminski 24 s...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

12 сеп 11:03



NARAKVICI RAKAVICI ZA MOTOR VELOSIPED PLANINARENJE I SL.

Специјални нараквици погодни за возење мотор, велосипед, планинарење ...


800 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

12 сеп 10:06



Se prodava Bixs Chamois 130 Carbon 2019

Se prodava Bixs Chamois 130 CARBON 2019 M/L 12kg vo TOP sostojba Cena...


1.600 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

11 сеп 20:23



Velosiped tocak so shimano menuvaci

Kako nov


11.111 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

11 сеп 19:24



Detski Velosiped Odlicen!

Se prodava detski Velosiped BMX povolno Odlicen se Ispravno fukciina...


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

11 сеп 14:42



Scott Axis eRIDE 20 Model 2020 1650 eu

Scott Axis eRIDE 20 Model 2020 1650 eu Големина L Тркала 29 Точако...


1.650 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

11 сеп 10:36



Се продава точак

Се продава точак, многу малку возен, во одлична состојба. Телефон: ...


4.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

09 сеп 21:18



prodavam jonas oglaend dbs zenski velosiped

prodavam norveski zenski velosiped jonas oglaend dbs 1963 godina ...b...


60 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

09 сеп 20:42



TREK ODLICEN

Velosipedot e vo odlična sostojba.Simano oprema 3x7.Golemina L


150 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

08 сеп 19:52



FOKUS EXTRA

Velosipedot e vo odlična sostojba.Simano oprema 3x8.L GOLEMINA


220 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

08 сеп 19:52



EXTA VELOSIPED

Velosipedot e vo odlična sostojba.Simano oprema 3x9.NEMATE NIKAKOV VL...


270 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

08 сеп 19:52



CROS

Velosipedot e vo odlična sostojba.


4.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

08 сеп 19:51



VELOSIPED - TOCAK - ВЕЛОСИПЕД

Prodavam poloven velosiped vo dobra sostojba .Golemina na trkalata 26...


4.700 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

08 сеп 18:32



NAOCARI OCILA ZA VELOSIPED SKII MOTOKROS

Нови наочари, со еластична рамка од поликарбонат која перфектно се сп...


600 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

07 сеп 10:55



Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам