Гевгелија
                   
331 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fokus

Ford fokus 1.6 benzin registriran do 6/23 (moze i zamena).Kontakt tel...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 20:41Kia pikanto

Kia pikanto 1.0 benzin-plin atestiran.Kolata e 2010 godina registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 20:40VOLKSWAGEN GOLF VII, 1.6 TDI bluemotion , (110 ks) 2014 God.

Се продава VOLKSWAGEN GOLF VII, 1.6 TDI bluemotion, произведена 2014 ...


11.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 18:53KIA CEED 1.4 crdi

Kia Ceed 1.4 crdi 6 брзини, 2015 Поседува целосна сервисна историја...


8.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.500 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 14:06OPEL CORSA 1.2 E TNG

OPEL CORSA 1.2 Vo odlicna sostojba , kupena nova od AUTO CEM Skopje...


7.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 14:06FIAT FIORINO 1.3 jtd

Fiat Fiorino 1.3 jtd Napraven golem i mal servis , smeneto ulje nov...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 14:06AUDI Q7

AUDI Q7 3.0 TDI +CIP 4 ZONSKA KLIMA ORGINAL 2 KLUCA SO DALINSKO GR...


11.600 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
11.650 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:52VW GOLF 7

Vw golf 7 1.6 120 ks 2015 godina vo odlicna sostojba


12.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:52OPEL CORSA D 1.3 CDTI EURO 5

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 75ks. 2012god. UVEZEN OD ITALIJA PLATENI SITE ...


5.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.500 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:39FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS. EXTRA ZA POCETNICI

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS 2008GOD. 135 000 KM. ORIGINALNI UVEZEN OD I...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:39FORD C-MAX 1.6 TDCI 2009god.

FORD C-MAX 1.6 TDCI 12TI.2009GOD. VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA PLATE...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:39FORD C-MAX 1.6 TDCI TITANIUM XSENON

FORD C-MAX 1.6 TDCI TITANIUM 2008/7 219 000KM. VOZILOTO E VO VO BESPR...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:39SMART FORTWO 0.800 CDI DIZEL SERVISNA KNISKA

SMART FORTWO 0.800 CDI 2009 GOD. 2 KLUCA, NOVI GUMI, SERVISNA KNIS...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:39Opel Crossland X 1.6

OPEL CROSSLAND X 1.6D ECOTEC 2018/Mozna e i zamena za drugi vrendi ra...


14.499 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.999 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:00BMW E93 320d Cabrio

BMW E93 320D 177KS Cabrio 2008/Mozna e i zamena za drugi vrendi rabot...


10.999 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
11.999 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:00Mercedes C200 vo besprekorna sostojba

Mercedes C200 2008 godina vo mnogu dobra sostojba redovno servisirana...


8.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:00Mercedes c320

Se prodava mercedes c320 7g tronic vo odlicna sostojba


10.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 11:56Mercedes s320

Mercedes s320 2008 7g tronic greaci na sedista masaza na sedista memo...


13.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 11:56Se prodava Golf 5 1.9 TDI neuvezuvan

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 2006 godina,neuvezuvan,vtor sopstvenik so r...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 11:22Bmw 740d

Bmw 740xd extra full oprema Zamena za po novo vozilo so nasa doplat...


59.990 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 07:52  НОВ ОГЛАС

BMW 116D 2.0

Se prodava BMW 2.0


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 21:23Citroen C3 Picasso 1.6hdi 80kw 2010g servisna

Citroen c3 Picasso 1.6 hdi 80kw 2010g voziloto poseduva servisna isto...


5.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:25Mitsubishi asx 1.8 crdi 110kw 4x4 2014g

Mitsubishi asx 1.8 crdi 15.11.2013 voziloto e vo besprekorna sostojba...


12.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:18VW GOLF 7 1.6TDI 2015G 116KS SERVISNA

VW GOLF 7 1.6TDI 116KS 6BR VOZILOTO E UVEZENO OD CH.VOZILOTO E VO BES...


12.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:18FORD B-MAX 1.0 benz 74kw 130000k servisna

FORE B-MAX 1.0 benz 74kw 23.10.2012 130000k servisna istorija vozilo...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:17Se Prodava Audi Q7 3.0 S-Line Quattro

Kolata e vo odlicna sostojba so najfull oprema S-Line na jastuci so m...


12.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:33Mercedes e 280 cdi v6 3.0 registriran do 17.02.23

Solidno socuvan vredi da se vidi reg. Do 17 02 24


5.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.750 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:46Alfa romeo 147 1.9 jtd

Prodavam alfa romeo 147 1.9 jtd vo perfektna sostojba registrirana ce...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.599 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:24Renault clio 2 1.5 dci

Prodavam renault clio 2 1.5 dci vo super sostojba tel za kon 071 251...


1.949 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:24Vw Polo 1.0mpi benzin 2001godina

Se prodava Vw Polo 1.0benzin reg do 02.11.2023g odlicen motor i men...


1.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мар 19:22VW GOLF

VW GOLF VI 2.0 TDI--81KW--110KS--EURO 5 -- 2009 GODINA ORIGINALNI 220...


7.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
8.300 €
Гевгелија

Автомобили

26 мар 16:00AUDI A4 2.7 2009 godina-staklo

Se prodava Audi A4 2.7 automatic, 2009 godina, registriean do 02.2024...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мар 11:53SE PRODAVA AUDI A3 1.9 105KS ...REGISTRIRANO ...PERFEKTNO..

* se prodava audi a3 disel odlicen motor 1.9 105ks * registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мар 23:53SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 EKSTRA

Se prodava opel corsa 1.3 disel ecoflex 75ks odlicen motor registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мар 23:53Fiat punto vo extra sostojba

Prodavam fiat punto so ful oprema vo odlicna sostojba Za poveke inf...


1.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мар 19:36AUDI A4 B7 2.0TDI 8V

Se prodava audi a4 2.0tdi 8v. Od oprema ima klimatronik, navigacija,...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Гевгелија

Автомобили

25 мар 09:16Volkswagen Touran Highline

Vozliloto e doneseno od Germanija pred 3 god vo perfektna sostojba , ...


7.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мар 08:03SEAT IBIZA 1.4 TDI ODLICNA

Voziloto e vo odlicna sostojba. Registrirano do 12/2023. Novi gumi i ...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 мар 20:40Polo

se prodava polo 1.4 8 v 97 pali vozi istecena reg na 10 mart proba vo...


750 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 мар 18:07FORD ESCAPE 4X4 AVTOMATIK

Voziloto e vo perfektna sostojba Registrirano cela godina, novi gumi ...


6.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 мар 23:51Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам