Гевгелија
                   
334 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Astra H 1.7CDTI

Se prodava Opel Astra H 1.7CDTI 74KW 2005godina Voziloto e vo odli...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 мај 00:09Промовирано

Mercedes Benz E270 CDI Elegance

Kolata e so vidlivi estetski zabeleski, drug problem nema, zaradi toa...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Гевгелија

Автомобили

12 мај 22:47Промовирано

FIAT PUNTO

Puntoto e vo odlicna sostojba Info na tel.071369393 Aleksandar


1.250 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 20:32VW POLO 1.4 TDI -08

Se prodava vw polo 1.4tdi. Registrirano do dekmvri. Kontakt telefo...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 18:56Opel Signum 3.0 cdti

Opel Signum 3.0 cdti Problem Dihtung na Glava, Kolata ne kreva Tempe...


1.200 €
или предлог цена
- 37 % Попуст
1.900 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 18:10Fiat Brava DELOVI 1.9td 74kw

SAMO DELOVI FIAT BRAVA 1.9TD 74 1997godina


500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 15:29  НОВ ОГЛАС

Seat Leon Registriren

Seat Leon 1.9tdi 81kw 110ps 2002godina Motor i menjac perfektni ...


2.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:29BMW 116D 2.0

Se prodava BMW 2.0 2011g


5.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.700 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:05Opel insignia

Opel insignia 2.0 170ks Matrix svetla Digitalna tabla Bose ozvucuvanj...


20.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 12:40Opel insignia 2.0 cdti 2009/2010

Prodavam socuvana servisirana insignia, odlicno raboti, ne trosi gram...


6.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 11:45Renault Megane od prv gazda

Reno megan prv gazda extra sostojba Klima Centralno Sve si raboti...


1.899 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.900 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 08:36Mercedes E200 98 god

Mercedes E200 vo dobra sostojba, klima el. na prozori , centralno , a...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 08:28Mercedes E220 97 god full oprema

Mercedes E220 97 god so full oprema INFO NA TEL. 078 229 255


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 08:28FORD FOCUS 1.6 TDCI 2009 GOD TITANIUM

✔️KOZEN INTERIER ✔️4 НОВИ ГУМИ ✔️TEMPOMAT ✔️DVOZONSKI KLIMATRONIK ...


4.150 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 07:05  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C 200 2009 GODINA ODLICNA ODLICNA

SE PRODAVA MERCEDES C 200 MNOGU EKONOMICNO VOZILO, VO ODLICNA SOSTOJB...


6.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:26Felni bandazi za mercedes e 270cdi 210model

Prodavam bandazi so se gumi i strafovi za mercedes e 210model gumite ...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 08:58Daewoo Nexia 1.5

Prodavam Daewoo nexia 1.5 benzin redovno servisirena registrirena do ...


949 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.050 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 07:15MERCEDES BENZ W140 S300 TD

Mercedesot e vo odlicna sostojba bez mani, nema rga i nema gnilo, vo ...


6.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 00:05Opel Astra Bertone

Se prodava opel astra f Bertone so 2.0 benzin motor kolata e pali voz...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 16:54OPEL MERIVA 1.4 t 2011g servisna istorija

opel meriva 1.4 benzin 12.12.2010g voziloto e od direkten ivoz 🇨🇭�...


5.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 10:06Citroen C3 Picasso 1.6hdi 80kw 2010g servisna

Citroen c3 Picasso 1.6 hdi 80kw 2010g voziloto poseduva servisna isto...


5.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 10:06NISSAN NAVARA 2.5 dci 127kw 2007gSERVISNA

nissan navara 2.5dci 127kw 2.11.2007g voziloto e od direkten uvoz ch....


12.400 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 10:06TOYOTA YARIS 1.4 D4D 66kw 2009h uvoz CH

toyota yaris 1.4 d 66kw najdobriot motor na lace. voziloto e od direk...


5.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 10:06VW GOLF 7 1.6TDI 2015G 116KS SERVISNA

vw golf 7 1.6 tdi 2015g napraven golem servis na 190.000k vo start d....


11.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 10:05PEUGEOT 207 1.6hdi 80kw 2007g servisna

pezo 207 1.6hdi direkten uvoz it.voziloto e od direkten uvoz it i e k...


3.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 10:05FORD B-MAX 1.0 benz 74kw 130000k servisna

FORE B-MAX 1.0 benz 74kw 23.10.2012 130000k servisna istorija vozilo...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 10:05VW GOLF 61.6TDI 25.7.2011 77kwSERVISNA

VOLKSWAGEN GOLF 6 1.6 TDI 77kw 182000k 25.07.2011g uvoz it. ser...


7.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 10:02Se Prodava Audi Q7 3.0 S-Line Quattro

Kolata e vo odlicna sostojba so najfull oprema S-Line na jastuci so m...


12.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 08:36Se prodava hitno 078 320 928

Kolata e ful oprema telwfon za kontakt 078 320 928


5.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 јун 21:23Peugeot 407 2.7 twinturbo 2008g

Se prodava peugeot 407 coupe reg so zelen karton napraven servis pred...


4.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 јун 13:10Seat Leon 1.8 benzin/plin

Se prodava seat leon. Bord kompjuter, klima, elektrika na prozori, e...


2.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 јун 20:40MERCEDES C 250 AMG

Se prodava Mervedes c250 amg paket so ful oprema vo perfektna sostojb...


29.990 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
30.000 €
Гевгелија

Автомобили

04 јун 15:40PEUGEOT 207CC 1.6 HDI CABRIO

Se prodava peugeot 207cc 1.6 HDI Mnogu ekonomicen avtomobil So real...


5.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 јун 15:40AUDI Q7

AUDI Q7 3.0 TDI 4 ZONSKA KLIMA ORGINAL 2 KLUCA SO DALINSKO GREACI ...


11.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 јун 15:40Opel Corsa C 1.2 2001g. na delovi

Se prodava Opel Corsa na delovi


123 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 јун 01:40Opel Astra 1.3 cdti 66kw Odlicna

Opel Astra 1.3 cdti 66kw vo Odlicna Sostojba ✅Klima Funkcionalna ✅P...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 јун 17:28se prodava Daewoo nexsija

se prodava daewoo nexsija vo dobra sostojba vtor gazda nema gnilo no...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 јун 15:30Se prodava Hyundai Tucson 4x4 2000cc

Voziloto od dodatna oprema ima se. Klima ispravna Greaci na sedista...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 јун 08:19SEAT IBIZA 1.4 TDI ODLICNA

Voziloto e vo odlicna sostojba. Registrirano do 12/2023. Novi gumi ...


3.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 јун 19:25FORD ESCAPE 4X4 AVTOMATIK

Voziloto e vo perfektna sostojba Registrirano cela godina, novi gumi...


5.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 јун 19:25Fiat punto vo extra sostojba

Prodavam fiat punto so ful oprema vo odlicna sostojba Za poveke inf...


1.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 јун 15:49Bmw 740d

Bmw 740xd extra full oprema Zamena za po novo vozilo so nasa doplat...


7 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 23:47Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам