Гевгелија
                   
332 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA AUDI A3 1.9 105KS ...REGISTRIRANO ...PERFEKTNO..

* se prodava audi a3 disel odlicen motor 1.9 105ks * registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мар 23:53SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 EKSTRA

Se prodava opel corsa 1.3 disel ecoflex 75ks odlicen motor registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мар 23:53Fiat punto vo extra sostojba

Prodavam fiat punto so ful oprema vo odlicna sostojba Za poveke inf...


1.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мар 19:36AUDI A4 B7 2.0TDI 8V

Se prodava audi a4 2.0tdi 8v. Od oprema ima klimatronik, navigacija,...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Гевгелија

Автомобили

25 мар 09:16Volkswagen Touran Highline

Vozliloto e doneseno od Germanija pred 3 god vo perfektna sostojba , ...


7.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мар 08:03SEAT IBIZA 1.4 TDI ODLICNA

Voziloto e vo odlicna sostojba. Registrirano do 12/2023. Novi gumi i ...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 мар 20:40Polo

se prodava polo 1.4 8 v 97 pali vozi istecena reg na 10 mart proba vo...


750 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 мар 18:07FORD ESCAPE 4X4 AVTOMATIK

Voziloto e vo perfektna sostojba Registrirano cela godina, novi gumi ...


6.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 мар 23:51Peugeot 407 2.7 twinturbo 2008g

Se prodava peugeot 407 coupe reg. Cela godina so zelen karton naprave...


101 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 мар 14:36Vw Passat b8 1.6tdi dsg 2015

Vw passat b8 1.6tdi dsg godina ;2015 uvezen od germanija registriran ...


19.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 мар 17:33MERCEDES ML 320 cdi

So najvisoko nivo na oprema redovno servisiran vo perfektna sostojba ...


9.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 мар 13:00Mercedes C200

se prodava mercedes c200 karavan avtomatski menuvac odrzuvan servisir...


7.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 мар 23:30Mercedes 190D

Mercedesot e proizveden 1992godina,vtor gazda.. 265000km originalni.....


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 мар 14:26VW PASSAT 1.9 TDI 110KS

✅️SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 110KS 1997✅️ ▶️KOLATA E REDOVNO SERVI...


2.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 €
Гевгелија

Автомобили

21 мар 11:42Renault Laguna V6 benzin

Se prodava Renault Laguna 3.0 V6 24V 2004 godina so full oprema kupe...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 мар 13:00MERCEDES BENZ W140 S300 TD

Mercedesot e vo odlicna sostojba bez mani, nema rga i nema gnilo, vo ...


6.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 мар 21:36Volvo v50 2.0d 2007

Se prodava, mozhna e zamena


2.550 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 мар 19:18Opel corsa c 1.8i+tng

▶️ Opel corsa c 2005 full oprema ▶️ 1.8i 125hp ▶️ Atest plin ▶️ Cl...


2.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.650 €
Гевгелија

Автомобили

19 мар 08:51FIAT MULTIPLA 1.9JTD 77kw 105ks

..078 580 573 .. ...070 691 532 ..


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 мар 15:24Se PRODAVA Chevrolet Spark 2008

Se Prodava Chevrolet Spark 2008 godina Benzin 140.000km prv sopstven...


1.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 мар 13:32Opel Vectra C Karavan 1.9 cdti

Se prodava opel vectra c karavan 1.9 cdti. 150ks. Registrirana do pos...


2.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 мар 09:20Opel vektra a

Kolata e so 1.7 isuzo motor se Prodava Vo Delovi ima al bandazi centr...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 мар 21:27AUDI A3 SEDAN 1.6TDI 110HP ATTRACTION

AUDI A3 SEDAN 1.6TDI ULTRA 2015god. REDOVNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN...


14.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 мар 13:00Uaz na delovi

Se sto vi treba od uaz ima i motor so menuvac i reduktor komplet sklo...


1.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 мар 05:43PEUGEOT 207CC 1.6 HDI CABRIO

Se prodava peugeot 207cc 1.6 HDI Mnogu ekonomicen avtomobil So real...


5.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 мар 23:29Dacia Duster ph.3 TechRoad 1.5 dCi blue 115ks 4x4 2019 godin

Продавам Dacia Duster TechRoad 1.5 dCi, 2019 година производство во о...


18.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 мар 14:07Se Prodava vozilo

Se Prodava BMW X3 ili zamena za poeftino vozilo


6.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 мар 11:34Audi A6 zamena za dzip Q7 X5 Tuareg...

Audi A6 2.8 Fsi quattro Odlicna sostojba Servisna kniska do pswden...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 мар 08:10Mercedes E200 98 god

Mercedes E200 vo dobra sostojba, klima el. na prozori , centralno , a...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 мар 22:01RENO MEGAN

Reno megan kabriolet kolickata e vo ekstra sostojba so dva para banda...


3.350 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 мар 17:59Mercedes 190ka

Mercedesot e pali vozi go prodavam poradi nema koj da go voze sekoj z...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 мар 17:13Mercedes E220 97 god full oprema

Mercedes E220 97 god so full oprema INFO NA TEL. 078 229 255


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 мар 14:29UAZ

Se prodava Uaz..


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 мар 13:20Fiat Bravo 2008 Multijet 120ks, 88kw

Registracija do 02.2024 Uste 30000km do golem servis Android radio ...


4.350 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 мар 11:01NISAN NAVARA

Djipot e vo odlicna sostojba. Javuvanje na sledniot broj 075/457...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 мар 12:33SE PRODAVA KIA SORENTO 3.3 EX 4x4 2007 MOZE ZAMENA ZA MOTOR

Se Prodava! Kia Sorento 3.3 EX 4x4 182Kw 2007 Godina.. ✅️Prv gazda ...


6.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 мар 20:20E320 Evo

Mercedes E320 evo 2006god 224hp Ima visoko nivo na oprema: -Koman...


6.850 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 мар 23:11Polo 1.4

Polo 1.4 registriran cela godina.So 4 novi gumi redovno servisirana i...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 мар 12:11Opel Corsa C 1.2 2001g. na delovi

Se prodava Opel Corsa na delovi


123 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 мар 02:16Mercedes B200 CDI

Mercedes B200CDI


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 мар 11:30Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам