Гевгелија
                   
336 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Benz E270 CDI Elegance

Kolata e so vidlivi estetski zabeleski, drug problem nema, zaradi toa...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 мај 22:47Промовирано

Mercedes B200 CDI

Mercedes B200CDI so ful oprema


6.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 мај 17:27VOLKSWAGEN GOLF VII, 1.6 TDI bluemotion , (110 ks) 2014 God.

Се продава VOLKSWAGEN GOLF VII, 1.6 TDI bluemotion, произведена 2014 ...


11.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 18:06Golf 5 1.9 TDI

Golf 5 1.9tdi 2006 Registrirana✅ Zelen karton✅ Novi gumi✅ Dva kl...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 16:37VW Caddy 2.0SDI

VW Caddy 2.0SDI *2007g *212.000km *51kW *4600€ Возилото има носи...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 13:25VW Volkswagen Polo

Ви треба мал градски автомобил, но сакате да биде бензинец, економиче...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 13:24Opel Meriva 1.7CDTI

⚡⚡⚡Opel Meriva 1.7CDTI ⚡⚡⚡ Моќна, самоуверена, економична! ⚡ 2004g ...


3.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 13:21Citroen Berlingo 1.6HDI

Citroen Berlingo 1.6HDI - 2011g. - 66kW, - 245.000km. - 477кг. но...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 13:21Se Prodava vozilo

Se Prodava BMW X3 ili zamena za poeftino vozilo


6.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мај 12:41Mercedes CLS 350 CDI

-Soncev Krov -Tempomat,(+Distronic) -Climatronik Dvoozonska -Koža ...


20.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
20.500 €
Гевгелија

Автомобили

26 мај 10:06Golf 7 2017

2.0tdi 150ps DSG Bluemotion Drive assistent Cruise control Sta...


18.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
20.500 €
Гевгелија

Автомобили

25 мај 23:04Citroen C3 1.4hdi 2007g

Се продава citroen c3 1.4hdi -Сменет сет кумплуг Регистрирана до 12...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мај 22:22VW Caddy 2.0SDI

VW Caddy 2.0SDI Возилото е во перфектна состојба. Цената е без вк...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мај 08:16Peugeot Bipper 1.4HDI

Peugeot Bipper 1.4HDI - 2008g, - 50kW, - 209.000km. - 635кг. носи...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мај 07:53Ford Fiesta ST 2.0i

Ви треба градски автомобил, но сакате да биде брз, забавен и возбудли...


3.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мај 07:52Mercedes E220 97 god full oprema

Mercedes E220 97 god so full oprema INFO NA TEL. 078 229 255


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 мај 19:12Mercedes E200 98 god

Mercedes E200 vo dobra sostojba, klima el. na prozori , centralno , a...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 мај 19:12Opel Astra H 1.7CDTI

Se prodava Opel Astra H 1.7CDTI 74KW 2005godina Voziloto e vo odli...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 мај 00:09Bmw X3 3.0d X Drive 4x4

BMW X3 3.0d X DRIVE-4x4 Exclusive...


22.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 мај 15:08Opel insignia

Opel insignia 2.0 170ks Matrix svetla Digitalna tabla Bose ozvucuvanj...


20.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 мај 13:18Mercedes 190D

Mercedesot e proizveden 1992godina,vtor gazda.. 265000km originalni.....


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 мај 18:44Seat Ibiza 1.2 TDI

Kolata e vo odlicna sostojba ,moze da se vidi i proba vo sekoe vreme ...


5.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 мај 18:11Renault Laguna

/


9 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 €
Гевгелија

Автомобили

20 мај 17:30Ford Fiesta

Voziloto e ekstra zachuvano , 1.8TD so klima e i novi gumi. Za podeta...


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 мај 22:21Opel astra g 1.7 td

Opel astra g 1.7 td germanski motor vo dobra sostojba bez dopolniteln...


1.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 мај 21:51Se prodava peugeot 306 moze na delovi se fakaat 406 dizel

Se prodava peugeot 306 delovite odgovaraat i za 406 peugeot dizel. ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
400 €
Гевгелија

Автомобили

19 мај 19:16GLE 350d V6 258ks 9Gtronic AMG line

Se prodava mercedes GLE 350d V6-258ks 9Gtronic bez zabeleski kako nov...


59.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 мај 19:00VOLVO V40

Kolata e vo ispravno stajne, ima odlicen motor i shasija,ima samo za ...


500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 мај 12:28KIA SORENTO 2.5 CRDI 2007!

Se prodava KIA Sorento 2.5 CRDI Registrirano✅️ 2007✅️ Klimatroni...


6.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 мај 18:51Yugo Koral 55

Jugoto e koristeno na niva i planina, zatoa karoseriski e odereno. In...


400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 мај 15:43FIAT MULTIPLA 1.9JTD 77kw 105ks

..078 580 573 .. ...070 691 532 ..


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 мај 11:25NISSAN X TRAEL 2.2 DCI

Voziloto e vo potpolna ispravnost,stegnat nema tropanje,dobro podvozj...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 мај 09:30BMW 116D 2.0

Se prodava BMW 2.0 2011g


5.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 мај 14:34SAMO DELOVI fiat brava 1.4benz

SAMO DELOVI za fiat brava 1.4benzin 59kw poveke inf na 075 246 502


500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 мај 20:23Mercedes ML 280

Mercedes ML 280 Kolata e na Angliski tablicki za poveke informacii ...


5.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 мај 13:00NISSAN NAVARA 2.5 dci 127kw 2007gSERVISNA

nissan navara 2.5dci 127kw 2.11.2007g voziloto e od direkten uvoz ch....


12.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 мај 21:02Mercedes Benz E270 CDI Elegance

Kolata e so vidlivi estetski zabeleski, drug problem nema, zaradi toa...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 мај 22:47Mini One D 14 D

Mini One D 14D 65kw 2006god Toyota motor, domakinski cuvan i redovno ...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 мај 13:01SE PRODAVA KIA SORENTO 3.3 EX 4x4 2007 MOZE ZAMENA ZA MOTOR

Se Prodava! Kia Sorento 3.3 EX 4x4 182Kw 2007 Godina.. ✅️Prv gazda ...


5.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 мај 12:09Fiat punto vo extra sostojba

Prodavam fiat punto so ful oprema vo odlicna sostojba Za poveke inf...


1.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 мај 17:40Opel motor

Se prodava motor od opel 1.6 dizel extra sostojba poveke inf 070 238 ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 мај 09:21Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам