Гевгелија
                   
307 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TOYOTA LAND CRUISER 3.4 V6

Toyotata e vo besprekorna sostojba napraven golem servis rebrast zate...


13.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

AUDI A4 2.0 2020

Kopleten servis bukvalno kako nov so nivo na oprema 35 site mozno sen...


28.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
29.000 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Mercedes CLK 270

Full servis odlicna sostojba MOZE ZAMENA - PONUDETE


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јан 16:43Peugeot 407 2.0hdi

Registrirano do 11. 23 god Avtomatik


3.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 дек 14:37Mercedes Benz C220D

Poveke info: 072306944 - Dragi


2.000 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 €
Гевгелија

Автомобили

25 дек 17:56Skoda fabia 2011g 1.2 benzin servisna istoria

Skoda fabia 2011g 1.2 tsi benzin servisna istorija 2 kluca novi gumi ...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 дек 22:55Volkswagen Golf

Цена по договор Телефон за контакт: 070 320 840 - Јован


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 дек 17:04Mercedes e 280 cdi v6 3.0 registriran do 17.02.23

Solidno socuvan vredi da se vidi


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 дек 12:03Opel astra f

Se prodava vo delovi opel astra f model so 1.7 ohc motor motorpt e od...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 дек 10:59SET ZAMAEC

PRODAVAM NOV NEUPOTREBEN SET MARKA LUK ZAMAEC SO POTISNA LAMELA DRU...


30.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 дек 20:09Volkswagen caddy 2.0 SDI 2007

Pred 1 nedela registriran Denes servisirano komplet Zacuvano , bar...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 дек 19:05Opel kadett 1990 dizel

Opel kadett 1990 diesel Poveke info na telefon 078-410-888


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 дек 17:36Peugeot 407 2.7 twinturbo 2008g

Se prodava peugeot 407 coupe reg. Cela godina so zelen karton naprave...


101 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 дек 12:13Fiat Scudo 1.6HDI

Fiat Scudo 1.6HDI - 2009g. - 66kW, - 289.000km. - 1125кг. носивос...


5.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 дек 09:51Opel Meriva 1.7CDTI

⚡⚡⚡Opel Meriva 1.7CDTI ⚡⚡⚡ Моќна, самоуверена, економична! ⚡ 2004g ...


3.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 дек 09:50VW Caddy 2.0 TDI 4Motion

Возилото има носивост 600кг. Поседува комплетна опрема (клима, 4х4,...


8.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 дек 07:53VW Caddy 2.0SDI

VW Caddy 2.0SDI *2007g *212.000km *51kW *4600€ Возилото има носивост ...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 дек 07:53VW Transporter 2.5 TDI 4Motion

🔝VW Transporter 2.5TDI🔝 ....И НЕ ПОСТОИ НЕВОЗМОЖНА ЗА...


7.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 дек 07:52Mazda 626 2.0 DITD 99god

Mazda 626 2.0 66kw vo ispravna sostojba malku udrena Kolata e so mk...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 дек 13:18VW Passat(karavan) 2.0TDI

Одлично зачувано возило, 4x4 погон


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 ное 07:44FORD MONDEO 2.0

FORD MONDEO 2.0 vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 ное 09:11Opel Combo 1.6CDTI

Одлично зачувано возило, носивост 845кг, зимски гуми, 4 врати. Ценат...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 ное 08:34Audi A3(hatchback) 2.0TDI

Најдобриот автомобил со најдобра цена! Време е за луксузен семеен авт...


5.990 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 ное 08:25Ford Fiesta ST 2.0i

Ви треба градски автомобил, но сакате да биде брз, забавен и возбудли...


3.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 ное 08:25VW Caddy 2.0SDI

VW Caddy 2.0SDI Возилото е во перфектна состојба. Цената е без вк...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 ное 08:24Citroen Berlingo 1.6HDI

Citroen Berlingo 1.6HDI - 2011g. - 66kW, - 245.000km. - 477кг. но...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 ное 08:24Ford Tranzit Connect 1.0 EcoBoost

Возилото има носивост 510кг и го поседува најмоќниот мотор. Поседува...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 ное 08:23Mahindra 2.6 2006

Baraj na tel 071213215


6.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 ное 22:37Ford fokus tdi

Delovi za Ford fokus


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 ное 17:44PEUGEOT 307 2.0HDI

Peugeot 307 2002 god 2.0HDI 90KONJA REDOVNO SERVISIRAN NA 27.01....


1.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 ное 09:02Mahindra DELOVI pick up

Delovi za Mahindra Pik Up 2.5 dizel 071207833


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 ное 14:09Seat leon

Seat Leon 1.9tdi. napraven e celosen servis. Poveke info na tel 07154...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 ное 10:37BMW X5 M

BMW X5 X-drive M paket full -PANORAMA krov -Kozen enterier -Hea...


36.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 ное 15:55Се продава Ford Mondeo 2.0

Се продава Ford Mondeo 2.0 2016 Прв газда 115kw(156hp) Регистриран...


16.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 ное 11:29Se prodava Opel Insignia 2009g 2.0

Voziloto go ima najvisokoto nivo na oprema: -Board computer -Blueto...


6.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 ное 08:25Renault Laguna

Cela ili na delovi nov menjac novi poluosovini


500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 ное 18:39Chevrolet captiva 4x4 dizel 2007

Chevrolet captiva 2.0 dizel 4x4, top sostojba na bg tabli


4.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 окт 10:48Volvo v50 2.0d 2007

Prodavam Volvo V50 2.0 dizel 2007 god Zimski gumi Golem servis pred...


3.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 окт 14:59Mercedes-Benz E 220 CDI

Се продава Мерцедес 220 Е класа, со автоматски менувач, 2001 год., ср...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 сеп 13:56Mercedes CLS 350 CDI

-Soncev Krov -Tempomat,(+Distronic) -Climatronik Dvoozonska -Koža ...


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 сеп 13:53RENAULT RENO MEGANE 1.6

Se prodava Reno Megan 2005 god. 1.6 benzin vo odlicna sostojba,naprav...


2.550 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 сеп 21:37Mercedes-Benz C220

Se prodava Mercedes C220 vo odlicna sostojba, servisiran. Za povekje ...


10.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 сеп 17:45Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам