Гевгелија
                   
332 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Astra 1.3 cdti 66kw Odlicna

Opel Astra 1.3 cdti 66kw vo Odlicna Sostojba ✅Klima Funkcionalna ✅P...


3.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 мар 21:422010 Audi A4 2.0 TDI 170 hp

-5 врати -5 седишта ОПРЕМА -ESP -ABS -Навигација -Патен компј...


11.990 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 мар 12:29Opel Astra GTC 1.9 120ks

Опел Астра ГТЦ 1.9 - 120кс. Редовно сервисирана (на секој 10.000 км)...


3.750 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 мар 21:40Citroen C4 picasso

Citroen C4 picasso, во одлична состојба, редовно сервисиран, семејно ...


4.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 фев 11:21Renault Megane od prv gazda

Reno megan prv gazda extra sostojba Klima Centralno Sve si raboti...


1.990 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 фев 11:14Audi A3(hatchback) 2.0TDI

Најдобриот автомобил со најдобра цена! Време е за луксузен семеен авт...


5.850 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 фев 08:38VW Caddy 2.0 TDI 4Motion

Возилото има носивост 600кг. Поседува комплетна опрема (клима, 4х4,...


7.990 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 фев 08:37Opel Combo 1.6CDTI

✅✅✅Промо Понуда!✅✅✅ 🍀ПОДАРОК РЕГИСТРАЦИЈА!!!🍀 (ОД 01/3/2...


5.499 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 фев 08:37Fiat Scudo 2.0JTD

⚡️🔥⚡️Промо Понуда!⚡️🔥⚡️ ⚡️ПОДАРОК РЕГИСТРАЦИЈА!!!⚡️ (ОД 10/2/23 д...


6.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 фев 08:37Fiat punto 1.2 benzin 2001

Prodavam fiat punto 1.2 registrirano so novi gumi ispravna klima city...


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 фев 07:24RENAULT MEGANE 2.0b CABRIO

RENAULT MEGANE -2.0benzin -98kw -133ks -2006godina -START-STOP ...


3.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 фев 00:54Audi A6 2.8 fsi BENZIN

Extra sostojba servisna kniska 2 para bandazi zimni letni Serv...


16 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 фев 19:16Hyundai Tucson 2.0 crdi 4x4

Se prodava Top sostojba, servisiran komplet so 4 novi zimski gumi, ...


5.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 фев 13:00PEUGEOT 308 1.4

Возилото е купено ново од салон, прв газда,сочувано со реална километ...


4.199 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 фев 10:07Golf 7 2017

2.0tdi 150ps DSG Bluemotion Drive assistent Cruise control Sta...


22.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 фев 21:11Se prodava Ford Kuga 2010

Broj za javuvanje: 071 310 206


8.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 фев 13:41Се продава Opel Antara 2.0

Се продава Opel Antara 2.0 2009 110kw(150hp) Регистриран до 16.02.2...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 фев 21:54VW Passat 2.0 Avtomatik

Se prodava Passat Avtomatik 2.0 170hp 2006g. Passatot e vo perfekt...


4.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 фев 05:50Mercedes Benz 190D

Prodavam Mercedes Benz 190D Motor 2.0 Dizel obicen Godina 1989 Vo...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 фев 00:55Mercedes e280 cdi 2005 godina

Se prodava mercedes E 280. 140 kw.automatik.ful oprema.bez zabeleski....


5.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 фев 20:49Volvo S40

Kolata e zacuvana,odrzuvana redovno so original delovi,registrirana s...


2.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 фев 12:51Opel Omega 2.5 tdi

Se prodava opel omega kolata ima solidni gumi prednite se novi,ulje s...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 фев 13:00Renault Kangoo 1.5dCi

Renault Kangoo 1.5dCi Комерцијално возило за професионалци! - 2013g...


5.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 фев 12:39NISSAN X TRAEL 2.2 DCI

Voziloto e vo potpolna ispravnost,stegnat nema tropanje,dobro podvozj...


4.980 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 фев 16:49Volkswagen Golf

Цена по договор Телефон за контакт: 070 320 840 - Јован


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 фев 20:41ALFA ROMEO 147 1.9 JTDm

1.9 JTDm 120 k.s. Napraven golem servis Registracija do 10/23 so...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 фев 16:29Mercedes CLS 350 CDI

-Soncev Krov -Tempomat,(+Distronic) -Climatronik Dvoozonska -Koža ...


21.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
21.500 €
Гевгелија

Автомобили

08 фев 20:07Opel Meriva 1.7CDTI

⚡⚡⚡Opel Meriva 1.7CDTI ⚡⚡⚡ Моќна, самоуверена, економична! ⚡ 2004g ...


3.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 фев 11:25Ford Tranzit Connect 1.0 EcoBoost

Возилото има носивост 510кг и го поседува најмоќниот мотор. Поседува...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 фев 11:24VW Golf 2.0FSI 4Motion

✅VW Golf 2.0FSI 4Motion✅ БЕСТСЕЛЕР ВО КОМПАКТ КЛАСАТА! ✅ПРЕФИНЕТ✅УДО...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 фев 11:17Peugeot Bipper 1.4HDI

Peugeot Bipper 1.4HDI - 2008g, - 50kW, - 209.000km. - 635кг. носи...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 фев 12:06Preden , zaden branik i maska za golf6

Poveke info na telefon.


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 фев 10:05VW Caddy 2.0SDI

VW Caddy 2.0SDI *2007g *212.000km *51kW *4600€ Возилото има носи...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 фев 08:51Reno 4

Kolata e kako shto e na slikata .ima prevod


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 фев 15:38Suzuki Grand Vitara 4x4 1.9DDIS

Se prodava Suzuki Grand Vitara 1.9DDiS 4x4 130hp -Ekstra socuvano se...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 јан 19:50Mazda 626 2.0 DITD 99god

Mazda 626 2.0 66kw vo ispravna sostojba malku udrena Kolata e so mk...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 јан 14:04Се продава vw touareg 2.5 diesel

Се продава vw touareg 2.5 diesel Registriran do 07.2023 Za podeta...


10.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 јан 13:34Se prodava Mitsubishi SpaceStar

Se prodava mitsubishi spacestar, cena po dogovor. Za kontakt: 078-3...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 јан 18:27*VW PASSAT * 1.6TDI

Vw passat 1.6tdi Full oprema Dobro socuvan Original kilometri M...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 јан 08:48GOLF 6 GTD

Se prodava odlicno zacuvan golf kupen od Makedonija i redovno servisi...


13.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јан 22:19Страна 3 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам