Гевгелија
                   
333 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Benz E270 CDI Elegance

Kolata e so vidlivi estetski zabeleski, drug problem nema, zaradi toa...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Гевгелија

Автомобили

12 мај 22:47Промовирано

Opel motor

Se prodava motor od opel 1.6 dizel extra sostojba poveke inf 070 238 ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 мај 09:21Peugeot 407 2.7 twinturbo 2008g

Se prodava peugeot 407 coupe reg so zelen karton napraven servis pred...


4.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 мај 08:39Fiat Scudo 1.6HDI

Fiat Scudo 1.6HDI - 2009g. - 66kW, - 289.000km. - 1125кг. носивос...


5.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 мај 07:53MERCEDES C 200 2009 GODINA ODLICNA ODLICNA

SE PRODAVA MERCEDES C 200 MNOGU EKONOMICNO VOZILO, VO ODLICNA SOSTOJB...


6.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 мај 09:56Mercedes s320

Mercedes s320 2008 7g tronic greaci na sedista masaza na sedista memo...


13.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 мај 17:55Nissan X-Trail 2.0 Benzin/Plin vo extra sostojba

Prodavam Nissan X-Trail 2.0 103kw Benzin/Plin 2002 godina. Napraven ...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 мај 10:56VW Caddy 2.0 TDI 4Motion

Возилото има носивост 600кг. Поседува комплетна опрема (клима, 4х4,...


7.990 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 мај 07:29Opel Combo 1.6CDTI

✅✅✅Промо Понуда!✅✅✅ 🍀ПОДАРОК РЕГИСТРАЦИЈА!!!🍀 (ОД 01/3/2...


5.499 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 мај 07:28E270CDI

Se prodava E270CDI vo odlicna sostojaba Visoko nivo na oprema


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 мај 22:40Golf 5 1.9TDI

Golf 5 1.9 TDI Kolata e vo odlicna sostojba Smenet e cel set Smen...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 мај 22:31E320 CDI

Mercedes E320CDI EVO Kolata e vo odlicna sostojba poseduva visoko n...


6.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 мај 22:14Skoda fabia 2011g 1.2 benzin servisna istoria

Skoda fabia 2011g 1.2 tsi benzin servisna istorija 2 kluca novi gumi ...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 апр 23:24Fiat punto 1.2 benzin 2001

Prodavam fiat punto 1.2 ehtra sostojba stegnat motor menjac top regi...


1.349 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 апр 08:18VW GOLF 5 1.9 TDI 90KS

✅️✅️SE PRODAVA VW GOLF 5 SPORTLINE 1.9 TDI 90KS 2005✅️✅️ OD OPREMA P...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 апр 11:36SE PRODAVA BMW 420D 163KS XDRIVE GRANCOUPE 2015

✅️SE PRODAVA BMW 420D 163KS XDRIVE GRANCOUPE 2015✅️ ✅️M Sport pake...


22.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 апр 11:36VW GOLF 5 GTI 2.0 TFSI 200KS 2005

✅️✅️VW GOLF 5 GTI 2.0 TFSI 200KS 2005✅️✅️ OD OPREMA POSEDUVA: ✅️AVT...


3.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 апр 11:36AUDI A3 1.9 TDI 105KS 2009 FACELIFT

✅️✅️AUDI A3 1.9 TDI 105KS 2009 FACELIFT✅️✅️ OD OPREMA POSEDUVA: ✅️K...


7.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 апр 11:35Mercedes c320

Se prodava mercedes c320 7g tronic vo odlicna sostojba


10.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 апр 21:30GOLF 6 R

Se prodavaGOLF 6 R-line 2.0 TDI 184hp gtd software. 2010 godina ...


8.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 апр 13:22Volkswagen caddy 2.0 SDI 2007

Pred 1 nedela registriran Denes servisirano komplet Zacuvano , bar...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 апр 13:10Peugeot 407 2.0hdi

Havarisana sostojba Motor upotrebliv i vo dobra sostojba (smeneti ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 апр 08:43Lancia Thesis 2.4 jtd

Registrirana cela god Motor vo perfektna sostojba so minimalna pot...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 апр 08:20DELOVI za Honda Civic 1.4benz 98g

Delovi za Honda Civic 1.4benzin 1998godina OSTANATO alanser retroviz...


500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 апр 16:38Opel corsa c 1.0 2001

Prodavam opel korsa 1.0 2001 god registrirana stegnata vo super sosoj...


1.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 апр 20:50Peugeot Expert 1.6HDI

⚡⚡⚡Peugeot Expert 1.6HDI⚡⚡⚡ ⚡ 2007g, ⚡ 66kW, ⚡ 180.000km. ⚡ 925кг...


5.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 апр 12:26Fiat Scudo 2.0JTD

⚡️🔥⚡️Промо Понуда!⚡️🔥⚡️ ⚡️ПОДАРОК РЕГИСТРАЦИЈА!!!⚡️ (ОД 10/2/23 д...


6.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 апр 09:20PEUGEOT 307 2.0HDI

Peugeot 307 2002 god 2.0HDI 90KONJA REDOVNO SERVISIRAN NA 27.01....


1.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 апр 14:15EXSTRA CENA DELOVI ZA AUDI

Se prodava ABS-Pumpa za AUDI A-4 komplet ispravna orginal na BOSH...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 апр 23:20Citroen xantia

Poveke informacii na br. 070 502 905 Jovan


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 апр 19:47Renault Kangoo 1.5dCi

Време е за подарување, нели? Само за Вас, го одбравме најубавото вози...


5.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 апр 17:39Ford Tranzit Connect 1.0 EcoBoost

Возилото има носивост 510кг и го поседува најмоќниот мотор. Поседува...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 апр 14:35Polo 1.4

Polo 1.4 registriran cela godina.So 4 novi gumi redovno servisirana i...


2.750 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 апр 18:00Volkswagen Touran Highline

Vozliloto e doneseno od Germanija pred 3 god vo perfektna sostojba , ...


7.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 апр 19:38BMW 318i Benzin Plin Atest

Se prodava bmw e46 318i plin atest kolata nema registracija kolata im...


1.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 апр 18:14NISAN NAVARA

Djipot e vo odlicna sostojba. Javuvanje na sledniot broj 075/457...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 апр 19:46Opel Vectra C Karavan 1.9 cdti

see prodava opel vectra c karavan 1.9 cdti. 150ks. Registrirana do p...


2.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 апр 08:32Zafira 2.2

Se prodava!!! 2.2 125ks


2.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 апр 19:44Mercedes 190ka

Mercedesot e pali vozi go prodavam poradi nema koj da go voze sekoj z...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 апр 22:42Se Prodava Audi Q7 3.0 S-Line Quattro

Kolata e vo odlicna sostojba so najfull oprema S-Line na jastuci so m...


12.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 апр 11:29VW GOLF 7

Vw golf 7 1.6 120 ks 2015 godina vo odlicna sostojba


12.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 мар 13:52Страна 3 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам