Гевгелија
                   
332 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Benz E270 CDI Elegance

Kolata e so vidlivi estetski zabeleski, drug problem nema, zaradi toa...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Гевгелија

Автомобили

12 мај 22:47Промовирано

MERCEDES BENZ W140 S300 TD

Mercedesot e vo odlicna sostojba bez mani, nema rga i nema gnilo, vo ...


6.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 мар 21:36Uaz na delovi

Se sto vi treba od uaz ima i motor so menuvac i reduktor komplet sklo...


1.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 мар 05:43Dacia Duster ph.3 TechRoad 1.5 dCi blue 115ks 4x4 2019 godin

Продавам Dacia Duster TechRoad 1.5 dCi, 2019 година производство во о...


18.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 мар 14:07UAZ

Se prodava Uaz..


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 мар 13:202010 Audi A4 2.0 TDI 170 hp

-5 врати -5 седишта ОПРЕМА -ESP -ABS -Навигација -Патен компј...


11.990 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 мар 12:29Citroen C4 picasso

Citroen C4 picasso, во одлична состојба, редовно сервисиран, семејно ...


4.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 фев 11:21RENAULT MEGANE 2.0b CABRIO

RENAULT MEGANE -2.0benzin -98kw -133ks -2006godina -START-STOP ...


3.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 фев 00:54Se prodava Ford Kuga 2010

Broj za javuvanje: 071 310 206


8.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 фев 13:41Се продава Opel Antara 2.0

Се продава Opel Antara 2.0 2009 110kw(150hp) Регистриран до 16.02.2...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 фев 21:54Mercedes Benz 190D

Prodavam Mercedes Benz 190D Motor 2.0 Dizel obicen Godina 1989 Vo...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 фев 00:55Mercedes e280 cdi 2005 godina

Se prodava mercedes E 280. 140 kw.automatik.ful oprema.bez zabeleski....


5.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 фев 20:49Volvo S40

Kolata e zacuvana,odrzuvana redovno so original delovi,registrirana s...


2.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 фев 12:51Opel Omega 2.5 tdi

Se prodava opel omega kolata ima solidni gumi prednite se novi,ulje s...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 фев 13:00Volkswagen Golf

Цена по договор Телефон за контакт: 070 320 840 - Јован


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 фев 20:41ALFA ROMEO 147 1.9 JTDm

1.9 JTDm 120 k.s. Napraven golem servis Registracija do 10/23 so...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 фев 16:29Preden , zaden branik i maska za golf6

Poveke info na telefon.


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 фев 10:05Suzuki Grand Vitara 4x4 1.9DDIS

Se prodava Suzuki Grand Vitara 1.9DDiS 4x4 130hp -Ekstra socuvano se...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 јан 19:50Mazda 626 2.0 DITD 99god

Mazda 626 2.0 66kw vo ispravna sostojba malku udrena Kolata e so mk...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 јан 14:04Се продава vw touareg 2.5 diesel

Се продава vw touareg 2.5 diesel Registriran do 07.2023 Za podeta...


10.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 јан 13:34Se prodava Mitsubishi SpaceStar

Se prodava mitsubishi spacestar, cena po dogovor. Za kontakt: 078-3...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 јан 18:27GOLF 6 GTD

Se prodava odlicno zacuvan golf kupen od Makedonija i redovno servisi...


13.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јан 22:19Pezo 406

Kolata e so 2.0 d motor se prodava vo delovi poveke inf 070 238 309


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 јан 16:41Saab

Kolata e so 2.2 dizel motor se prodava vo delovi ima se sto vi treba ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 јан 16:41Kia Sorento 2.5 CRDI FULL OPREMA!

Kia sorento 2.5 Zacuvan✅ Elektronski sedista✅ Elektronski retroviz...


5.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 јан 17:08Se prodava Skoda felicija hitnoo!

Se prodava Skoda Felicija 1.3 so sitni zabeleshki, pali vozi, moze za...


400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јан 12:53Citroen xantia

Poveke informacii na br.+38970502905 Jovan


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 јан 14:49Renault Megane

Poveke informacii na br. +38970502905


1.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 јан 14:41BMW 318D

E90 M 318D(2.0d) 2010/09 * Donesen od Holandia * Servis pred 500...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јан 19:34Renault Kangoo 1.5 dci

Renault Kangoo 1.5 dci 2011god. - registrirano cela godina do Januar...


4.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јан 17:40Mercedes Benz C220D

Poveke info: 072306944 - Dragi *Ekstra cena za kes*


1.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 дек 17:56Opel kadett 1990 dizel

Opel kadett 1990 diesel Poveke info na telefon 078-410-888


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 дек 17:36VW Passat(karavan) 2.0TDI

Одлично зачувано возило, 4x4 погон


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 ное 07:44FORD MONDEO 2.0

FORD MONDEO 2.0 vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 ное 09:11Mahindra 2.6 2006

Baraj na tel 071213215


6.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 ное 22:37Ford fokus tdi

Delovi za Ford fokus


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 ное 17:44Seat leon

Seat Leon 1.9tdi. napraven e celosen servis. Poveke info na tel 07154...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 ное 10:37Се продава Ford Mondeo 2.0

Се продава Ford Mondeo 2.0 2016 Прв газда 115kw(156hp) Регистриран...


16.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 ное 11:29Renault Laguna

Cela ili na delovi nov menjac novi poluosovini


500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 ное 18:39Chevrolet captiva 4x4 dizel 2007

Chevrolet captiva 2.0 dizel 4x4, top sostojba na bg tabli


4.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 окт 10:48Mercedes-Benz E 220 CDI

Се продава Мерцедес 220 Е класа, со автоматски менувач, 2001 год., ср...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 сеп 13:56Страна 4 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам