Гевгелија
                   
333 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Toyota rav4

Tel.078382408 Dzipot e vo odlicna sostojba


6.666 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 авг 22:08Mazda 3 1.6d 2008 i Kawasaki Er6n 2009 Zamena za avtomobil

❕Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g ❕ Egr/Dpf OFF 👉Registrirana do 02.20...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 авг 03:35Mazda 3 1.6d 2008g reg do 02.2023 Mozhe i Zamena za poeftina

Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g Registrirana do 02.2023 Mal servis pre...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 јул 17:07EXSTRA CENA DELOVI ZA AUDI

Se prodava ABS-Pumpa za AUDI A-4 komplet ispravna orginal na BOSH...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 јул 14:33Se prodava Mercedes e320 4 matic full oprema

Se prodava Mercedes E320 4 matic, full oprema Kolata e bez niti edna...


7.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јул 00:49Mazda 3 1.6d 109ks 2008g vo Odlicna sostojba

❕Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g ❕ 👉Registrirana do 02.2023👈 👉Mal se...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 јул 18:20VOLKSWAGEN PASSAT 2.0TDI DSG

Се продава VW Passat 2.0TDI со 150 кс. произведен 10/2016.Возилото е ...


17.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 јул 16:48PEUGEOT 308

Се продава PEUGEOT 308. Za povekje info pobarajte me na 070205999.


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 јул 10:37RENAULT LAGUNA II

RENAULT LAGUNA II , 1.9 dci , 88KW/120KS , 2002 godina , vo ispravna ...


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јул 18:43Alfa Romeo 159 1.8benzin 2007g

Alfa Romeo 159 1.8 benzin Z18XER-motor -kolata se prodava na delovi...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 јул 01:51Prodavame gollf 5

Prodavame gollf 5 Oprema ima Godona 2006 Prava full servis.


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јул 21:59ЕКСТРА ВОЗИЛО

Се продава мерцедес е200 ево 136кс 2007 Опрема : елеганс Паркинг с...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 јун 20:01CORSA C

Vo odlicna sostojba


1.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 јун 19:04VW Passat 2.0TDI 170ks Highline DSG

Passatot e celosno servisiran. Registriran cela godina do 05.2023 1...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 јун 13:00VW TOURAN 1.4 TSI. 140HP 2006god.

Servisirana maslo i site filtri Nov lanec,klizaci i vodna pumpa Nov r...


2 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јун 15:42Peugeot 206 2.0hdi DELOVI

Се продаваат делови за Peugeot 206 2.0hdi (хаварисана) На располагањ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 јун 00:00mercedes 190

solidno vozilo


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 јун 09:15Opel Corsa C

Corsa C vo odlicna sostojba,cena po dogovor.


1.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 јун 16:49Opel zafira

Kolata e so 2.2 d motor se prodava vo delovi poveke inf 070 238 309


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 21:13alfa 156 1.9 jtd za delovi

delovi za alfa 156


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 00:17Se prodava Fiat Croma -95

Kolata e vo dobra sosotojba ima 4novi gumi servisirana,od oprema pose...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 мај 11:32Daewo lanos

Daewo lanos reg do 22.11.2022 benzin plin so ates 1.5 4 novi gumi moz...


1.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мај 09:23citroen xsara picasso

xsara picasso so klima elekronika ,centalno ima sitni karoseriski zab...


1.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 апр 00:09mazda2

mazda 2 so atestiran plin ,klima ,... mozna e zamena 075900440


3.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 апр 00:00Audi a6 3.0 2012

Audito e vo perfektna sostojba , bez nitu gram farba vo nejze. SO SE...


18.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 апр 15:43VW CADDY 1.6 TDI

Voziloto e uvezeno od Germanija od 1 sopstvenik 1.6 TDI 55kw 75ks 201...


9.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 мар 12:22Renault Megane 1.9 dci 2004

Full oprema vo odlicna sostojba so dobar motor vredi da se vidi


2.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 мар 13:00Ford Focus 1.6tdci

Ford Focus 1.6tdci 2009g so pominati 290000km, model Titanium. Elekt...


3.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 фев 17:06Volvo S60

Volvo S60 2.0 D3 163ks Oprema: Radio CD/AUX/USB Bluetooth Tem...


10.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 фев 22:20Renault KOLEOS 2.0 DCI 4X4

Se prodava Renault Koleos 2.0 DCI godina na proizvodstvo 2008 prva re...


6.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 фев 10:47OPEL CORSA CDTI 1.3

Возилото е во одлична состојба. Информации на тел: Јове 072/646-95...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 јан 20:00tojota avensis

oprema:bord kompjuterce,el.retrovizori so greaci,webasto... Novi gum...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јан 22:21Se prodava Nissan Qashqai

1.5. 109ks. 2008god. Dobra sostojba,servisiran komplet. Info na tel.0...


6.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 дек 19:59Renault Clio 2

reno clio 2 1.5dci prva boja vtor gazda kupen vo mk od salon so realn...


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 дек 18:34Mercedes-Benz C270

Se prodava Mercedes-Benz C270 CDI Avangarde -Registriran+zelen karto...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 дек 12:22Peugeot 206

Se prodava peugeot 206 1.4 hdi motor


1.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 дек 17:23Ford FIESTA

Se prodava Ford Fiesta 2006 godina 1.6 tdci 90hp Oprema: elektricn...


2.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 ное 19:03Reno Laguna V6 Benzin

Se prodava Renault Laguna 3.0 V6 24V 2004 godina so full oprema kupe...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 ное 21:03Se prodava pezonceto

Prodadeno


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 ное 12:23Se prodava Opel Corsa 1.2 vo odlicna sostojba

Se prodava Opel Corsa 1.2 vo odlicna sostojba , kupena nova od salon ...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 окт 16:02Страна 5 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам