Гевгелија
                   
333 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Benz E270 CDI Elegance

Kolata e so vidlivi estetski zabeleski, drug problem nema, zaradi toa...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Гевгелија

Автомобили

12 мај 22:47Промовирано

Opel Astra H 1.7CDTI

Se prodava Opel Astra H 1.7CDTI 74KW 2005godina Voziloto e vo odli...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 мај 00:09Промовирано

Mercedes-Benz E 220 CDI

Се продава Мерцедес 220 Е класа, со автоматски менувач, 2001 год., ср...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 сеп 13:56RENAULT RENO MEGANE 1.6

Se prodava Reno Megan 2005 god. 1.6 benzin vo odlicna sostojba,naprav...


2.550 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 сеп 21:37Mercedes-Benz C220

Se prodava Mercedes C220 vo odlicna sostojba, servisiran. Za povekje ...


10.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 сеп 17:45Renault Clio 1.5 Grand Tour

Se prodava Renault Clio Grand Tour 1.5 vo odlicna vozna i tehnicka so...


3.290 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 сеп 11:48Se prodava Renault Espace 1.9 dci 6+1

Se prodava Renault Espace 1.9 dci 2004 godina 96kw Voziloto e vo od...


3.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 сеп 00:13Fiat marea 2.4 jtd

Se prodava fiat marea 2.4 jtd so 4 novi gumi, registrirana do 12.2022...


950 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 сеп 11:00VW Passat 2.0TDI DSG

✅VW Passat 2.0TDI DSG✅ ✅ПРЕФИНЕТ✅УДОБЕН✅КВАЛИТЕТЕН ✅2005g. ✅103kW ...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 сеп 14:37Prodavam opel odlicen..

Prodavam opel 1.7 dizel 105ks vo odlicna sostojba za poveke info na t...


11.111 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 авг 18:00Mercedes benz E 200 AMG Redesign looks like 2014

e 200 amg kit,redesign lici kako model 2014,vo top sostojba novi fel...


17.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 авг 22:56Mazda 3 1.6d 2008 reg do 02.2023 Zamena za avtomatik vozilo

Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g Registrirana do 02.2023 Mal servis pre...


4.399 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 авг 05:16Toyota rav4

Tel.078382408 Dzipot e vo odlicna sostojba


6.666 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 авг 22:08Mazda 3 1.6d 2008 i Kawasaki Er6n 2009 Zamena za avtomobil

❕Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g ❕ Egr/Dpf OFF 👉Registrirana do 02.20...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 авг 03:35Mazda 3 1.6d 2008g reg do 02.2023 Mozhe i Zamena za poeftina

Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g Registrirana do 02.2023 Mal servis pre...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 јул 17:07Se prodava Mercedes e320 4 matic full oprema

Se prodava Mercedes E320 4 matic, full oprema Kolata e bez niti edna...


7.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јул 00:49Mazda 3 1.6d 109ks 2008g vo Odlicna sostojba

❕Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g ❕ 👉Registrirana do 02.2023👈 👉Mal se...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 јул 18:20PEUGEOT 308

Се продава PEUGEOT 308. Za povekje info pobarajte me na 070205999.


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 јул 10:37RENAULT LAGUNA II

RENAULT LAGUNA II , 1.9 dci , 88KW/120KS , 2002 godina , vo ispravna ...


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јул 18:43Alfa Romeo 159 1.8benzin 2007g

Alfa Romeo 159 1.8 benzin Z18XER-motor -kolata se prodava na delovi...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 јул 01:51Prodavame gollf 5

Prodavame gollf 5 Oprema ima Godona 2006 Prava full servis.


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јул 21:59ЕКСТРА ВОЗИЛО

Се продава мерцедес е200 ево 136кс 2007 Опрема : елеганс Паркинг с...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 јун 20:01CORSA C

Vo odlicna sostojba


1.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 јун 19:04VW TOURAN 1.4 TSI. 140HP 2006god.

Servisirana maslo i site filtri Nov lanec,klizaci i vodna pumpa Nov r...


2 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јун 15:42Peugeot 206 2.0hdi DELOVI

Се продаваат делови за Peugeot 206 2.0hdi (хаварисана) На располагањ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 јун 00:00mercedes 190

solidno vozilo


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 јун 09:15Opel Corsa C

Corsa C vo odlicna sostojba,cena po dogovor.


1.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 јун 16:49Opel zafira

Kolata e so 2.2 d motor se prodava vo delovi poveke inf 070 238 309


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 21:13alfa 156 1.9 jtd za delovi

delovi za alfa 156


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 00:17Se prodava Fiat Croma -95

Kolata e vo dobra sosotojba ima 4novi gumi servisirana,od oprema pose...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 мај 11:32Daewo lanos

Daewo lanos reg do 22.11.2022 benzin plin so ates 1.5 4 novi gumi moz...


1.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мај 09:23citroen xsara picasso

xsara picasso so klima elekronika ,centalno ima sitni karoseriski zab...


1.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 апр 00:09mazda2

mazda 2 so atestiran plin ,klima ,... mozna e zamena 075900440


3.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 апр 00:00Audi a6 3.0 2012

Audito e vo perfektna sostojba , bez nitu gram farba vo nejze. SO SE...


18.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 апр 15:43Renault Megane 1.9 dci 2004

Full oprema vo odlicna sostojba so dobar motor vredi da se vidi


2.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 мар 13:00Ford Focus 1.6tdci

Ford Focus 1.6tdci 2009g so pominati 290000km, model Titanium. Elekt...


3.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 фев 17:06Renault KOLEOS 2.0 DCI 4X4

Se prodava Renault Koleos 2.0 DCI godina na proizvodstvo 2008 prva re...


6.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 фев 10:47OPEL CORSA CDTI 1.3

Возилото е во одлична состојба. Информации на тел: Јове 072/646-95...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 јан 20:00tojota avensis

oprema:bord kompjuterce,el.retrovizori so greaci,webasto... Novi gum...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јан 22:21Se prodava Nissan Qashqai

1.5. 109ks. 2008god. Dobra sostojba,servisiran komplet. Info na tel.0...


6.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 дек 19:59Renault Clio 2

reno clio 2 1.5dci prva boja vtor gazda kupen vo mk od salon so realn...


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 дек 18:34Mercedes-Benz C270

Se prodava Mercedes-Benz C270 CDI Avangarde -Registriran+zelen karto...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 дек 12:22Страна 5 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам