Гевгелија
                   
336 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Benz E270 CDI Elegance

Kolata e so vidlivi estetski zabeleski, drug problem nema, zaradi toa...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Гевгелија

Автомобили

12 мај 22:47Промовирано

Opel Astra H 1.7CDTI

Se prodava Opel Astra H 1.7CDTI 74KW 2005godina Voziloto e vo odli...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 мај 00:09Промовирано

Se prodava Nissan Qashqai

1.5. 109ks. 2008god. Dobra sostojba,servisiran komplet. Info na tel.0...


6.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 дек 19:59Renault Clio 2

reno clio 2 1.5dci prva boja vtor gazda kupen vo mk od salon so realn...


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 дек 18:34Mercedes-Benz C270

Se prodava Mercedes-Benz C270 CDI Avangarde -Registriran+zelen karto...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 дек 12:22Peugeot 206

Se prodava peugeot 206 1.4 hdi motor


1.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 дек 17:23Ford FIESTA

Se prodava Ford Fiesta 2006 godina 1.6 tdci 90hp Oprema: elektricn...


2.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 ное 19:03Reno Laguna V6 Benzin

Se prodava Renault Laguna 3.0 V6 24V 2004 godina so full oprema kupe...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 ное 21:03Se prodava pezonceto

Prodadeno


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 ное 12:23Se prodava Opel Corsa 1.2 vo odlicna sostojba

Se prodava Opel Corsa 1.2 vo odlicna sostojba , kupena nova od salon ...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 окт 16:02Prodavam Form Mondeo - Registrirana

Kolata e redovno servisirana. Registrirana do 25.11.2021 Motorot e ...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 окт 12:21Se prodava Mercedes B180 CDI avtomatik

Odlicno socuvano vozilo,kako novo.Crna boja so bel vnatresen enterier...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 окт 19:52Mercedes c180 kompresor

Se prodava mercedes c180 kompresor so cela oprema novi letni gumi 202...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 окт 06:51se prodava Dacia pick up 4x4

dacia


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 сеп 12:12Socuvan skoro napraven golem servis novi 4 zimski gumi

Odlicno socuvan mercedes E270. Full oprema Abs, esp, bas, airbag, par...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 авг 21:30VW GOLF MK5 1.9 TDI 2007

Kompletno Servisiran-Napraven Golem Servis Zameneti Diskovi i Plocki...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 авг 17:47Mercedes Benz

C 220 Bluetec 2014 godina Voziloto e vo odlicna sostojba, ima letni ...


19.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јул 09:25MERCEDES C 220 CDI AVANGARDE

MERCEDES C 220 CDI 125kw /170 ps AVANGARDE MOD 2007 EXTRAA tel 07032...


8.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јул 13:00Audi A6

Se prodava Audi A6 2.0 TDI za povekje informacii javete se na 071 317...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јул 16:59MERCEDES C220 CDI AVANGARDE EXTRA

Mercedes c klass 220 cdi vo extra sostojba tel 070324666


8.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 јул 18:24Audi a4 1.9tdi

Se prodava audi a4 1.9tdiregistrirano cela godina klima, motor, menja...


1.850 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 јул 13:02Se prodava Hyundai Santa fe

Se prodava Hyundai Santa fe 2002 god.vo odlicna sostojba. Registriran...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 јул 12:08Се продава Citroen

Citroen xsara picasso 2000 год. 2.0 HDI 90 ks Vo dobra vozna sost...


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 јул 09:03Mercedes A140 benin\plin

Prodavam Mercedes A140, benin\plin.


1.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 јун 08:20Fiat Bravo 1.9 8V multijet

Kolata od oprema poseduva Tempomat Maglenki-dvizenje levo desni K...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 јун 22:06Mercedes C220d, 2002god, avtomatik, dizel

Prodavam mnogu socuvan Mercedes C220d avtomatski menuvac, napraven ko...


3.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 јун 06:10Fiat croma 2006 !!!EKSTRA!!!

Prodavam/menuvam fiat croma 1.9jtdm 2006 godina vo super sostojba e k...


3.499 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 мај 15:39Renault Laguna2 1.8 16v 120ks 2003 benzin-plin

Возилото-лимузината е во ТОП состојба..каросериски, ентериер, мотор,п...


3.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 мај 20:48BMW 525d Facelift

BMW E60 525d 3000cm3 FACELIFT -- KLIMATRONIK DVOZONSKI -- TEMPOM...


11.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 мај 22:52Mercedes c220

Se prodava mercedes c220 avtomatic vo perfektna sostojba moze da se v...


3.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 мај 20:08Vw eos

Vw eos 2006. 2. 0.TDI REGISTRIRAN DO 03. 2022 Tel 071 320 753


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 мај 12:46OPEL VECTRA C 1.9 TDI

За повеке информации Виктор 070/320-859


3.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 мај 22:43Se prodava GOLF6 2.0

Se prodava Golf 6 2.0 2010 godina Cena po dogovor Gevgelija ...


6.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 апр 13:17Fiat Scudo 2.0JTD

Добро зачувано возило за сите патнички потреби. Климатизирано со 9 се...


6.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 апр 14:14VW Passat (avant) 2.0TDI

Аутоматик DSG менувач, летни гуми, алуминиумски бандажи, радио/цд, кл...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 апр 15:11VW PASSAT 1.6 TDI 77kw 2011 GOD

Se prodava: PASSAT 1.6 TDI 77kw 2011 god -ABS ESP -START-STOP SI...


10.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 мар 13:27Range Rover Sport 3.6 Black Edition

Range Rover Sport Sport 3.6 kako novo bez nitu edna grebka servisiran...


16.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 мар 00:53Mercedes

Mercedes c220 2008 Bez dopolnitelni trosoci


7.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 мар 19:37Mercedes

Mercedes C220 2008 god Bez dopolnitelni trosoci


7.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 мар 19:25Vw eos

Vw eos 2006 2.0 TDI REGISTRIRAN CELA GOD


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 мар 10:554x108 14ki

bandazi 4x108 14ki so skoro novi zimski gumi


6.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 мар 15:53Renault Scenic 1.6 16v 2001 delovi

Renault Scenic 1.6 16v motor menjac delovi okolu motor delovi o...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 мар 15:38Страна 6 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам