Гевгелија
                   
324 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MITSUBIHI PAJERO SPORT 2.5 TD

Pajeroto e vo besprekorna sostorba registrirano do 7 mi mesec naprave...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Opel Astra GTC 1.9 120ks

Опел Астра ГТЦ 1.9 - 120кс. Редовно сервисирана (на секој 10.000 км)...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:03Промовирано

Volkswagen Passat tdi 2008

Дополнителни опции за безбедност и комфор Безбедност: ABS, ESP / ASR...


6.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 окт 19:25Audi A6 3.0 quattro

Audi a6 3.0 quattro vo odlicna sostojba, Kozen enterier Avtomatik ...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 окт 18:41Opel Zafira 2007 god

Se prodava odlicno zacuvana Opel Zafira. Uvezena e od Danska prv gazd...


3.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 сеп 13:41Passat B6

Passat 2.0 8v 140 ks


123 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 сеп 16:19RENAULT Megane 1.9 -04 cabrio

Колата е во одлична состојба, редовно сервисирана и направен е компле...


3.250 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 сеп 13:57СЕ ПРОДАВА ГОЛФ 4 КАРАВАН

Се продава Голф 4 караван, 1.6 бензин, производство 2000 год. Возилот...


2.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 сеп 00:16OPEL ASTRA GTC SPORT

Vo odlicna sostojba ,motor 1.9 isuzu sport, so novi letni gumi. Za...


3.550 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 сеп 15:24Renault Megane 1.9 dci

Vo dobra sostojba 1.9 dci 120ks Prva farba ima nadovresni sitni zabe...


2.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 сеп 10:48BMW 530d donesen od ch extra

...PRODADENO... Kolata e reg so zelen karto...


7 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 сеп 10:25prodavan nissan pixo

Se prodava nissan pixo benzin 78000 km odrzuvano servisirano garaz...


4.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 авг 13:54OPEL CORSA C 1.4 ELEGANCE AUTOMATIK

OPEL CORSA C 1.4 AUTOMATIK --KLIMATRONIK-LADI ODLICNO --SERVO --EL...


2.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 авг 13:10AUDI a4.

SE PRODAVAT i.kompdnjak za klima.30eur. vakum i pumpa zaedno.30eu...


35 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 авг 12:03EXSTRA CENA DELOVI ZA AUDI

Se prodava max - senzor za vozduh za wocvagen avtomobili orgina...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 авг 14:38Citrien c4 coupe

Citroen c4 1.6 16v Kupeno vo mk realni km so servisna kniska Posed...


3.499 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 авг 11:51FIAT DOBLO 1,6 MAKSI

Se prodava fiat doblo 1,6 multijet maksi(podolg tovaren prostor).vozi...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 авг 10:08Se prodava WV eos

Se prodava WV eos


6.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јул 18:47Opel zafira 1.9 tdci

Kolata e vo odlicna sostojba i ima napraveno komplet servis


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 јул 23:14AVTO LIMAR

AVTOLIMARSKI USLUGI KRPENJE FARBANJE KITIRANJE I DRUGO INF 075904423


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 јул 23:38Passat

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јул 09:53Golf5

1.9 motor 2006 god Odicna sostojba


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 јун 19:19Golf5

Kolata e co odlicna sostojba! Napraven e celosen servis..mozhe da se...


3.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 јун 16:32Mercedes w211


4.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јун 11:58СЕ ПРОДАВА АЛФА РОМЕО

Се продава Алфа Ромео Драган - 077 522 085


1.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 јун 21:25Audi A4 2.0 TDI

Се продава AUDI A4 2.0 TDI со 143кс/105kw, перфектно сочувано со реал...


9.190 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 јун 18:46Reno scenic

Reno scenic 1.6 16v 2001 novi gumi nov plin Lovato pred 30 000 rebras...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 јун 10:49Se prodava Tempra 1.6

Se prodava Fiat Tempra 1.6 so atestiran plinski ured.Kolata e vo odli...


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мај 22:14se prodava reno megane coach 1.6 e

se prodava renault megane coach 1.6 e vo odlicna sostojba registriran...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 мај 13:00Kia Soul 1.6 128ks

Kolata e donesena od Germanija ful oprema bez ninakva mana so naprave...


5.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 мај 20:55Се продава половен Пуж или летва за волан.

Треба да се репарира..


4.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 мај 19:45Audi A8 3.0

Audi A8 3.0 tdi Registrirano, zelen karton, novi gumi i bandazi, serv...


6.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 €
Гевгелија

Автомобили

05 мај 20:06BMW 525d M-paket

BMW E60 525d 3000cm3 FACELIFT -- KLIMATRONIK DVOZONSKI -- TEMPOM...


10.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 мај 21:59Renault Megane Scenic -99 *EKSTRA SOSTOJBA*

*Renault Megane Scenic 1.9DTI -Napraven golem servis pred 3000km -D...


1.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 мај 17:11VW PASSAT B6 2.0TDI 140Ks 8V

☑VW PASSAT B6 2.0TDI 140Ks 8V ☑ ☑2008 година ☑Климатроник 2 з...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 апр 18:04MERCEDES C 220 D

Mercedes C220 D 1997god obicen dizel registracia istecena za zamena e...


600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 апр 13:50Passat

Uvezena od Svajcarija ,ekstra socuvano,full oprema


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 апр 23:16PASSAT Ekstra Sostojba!!! Ekstra cena

-Kolata e celosno servisirana -Smeneto ulje,filter,rebrast,klinest,...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 апр 21:44Merecedes E320 CDI

Se prodava Mercedes E320 CDI Avangarde so full oprema i vo extra sost...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 апр 13:35АУДИ 80 Б4

Ауди 80 Б4 караван произведена 1994 год 1 9ТDI 66 кв, автомобилот е р...


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 мар 18:05Ford Mondeo 2.0 tdci 96 kw 2005 god uvezena od Holandija

Vo super sostojba so lanec na motorot i 6 brzinski. Dobri Sava gumi, ...


1.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 мар 10:47VW Golf 5 1.9tdi

Poveke info inbox 071 359 095 071 359 095 071 359 095


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 мар 18:41Страна 7 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам