Гевгелија
                   
339 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW FOX - 1.2

Avtomobilot e vo odlicna sostojba, moze da se vidi vo bilo koe vreme....


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:30Mercedes E200 98 god

Mercedes E200 vo dobra sostojba, klima el. na prozori , centralno , a...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:57Mercedes E220 97 god full oprema

Mercedes E220 97 god so full oprema INFO NA TEL. 078 229 255


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:57Renault cango 1.5 dci

Prodavam renult cango 1.5 dci 66 kw vo perfektna sostojba ful oprema ...


4.350 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:43Opel vektra b 2.0 dti 74 kw

Prodavam Opel vektra 2.0 dti 74 kw vo top sostojba bez nikakva mana ...


1.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.450 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:43GOLF 5 GT 4MOTION 2.0 TDI

GOLF 5 GT 4MOTION 2.0TDI -mali karoseriski zabeleski - novi gumi i...


5.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.500 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:35FORD FIESTA 1.4 TDCI

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2005GOD. EURO 4 FULL OPREMA SE FUNKCIONIRA DO KO...


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 07:52Hyundai Elantra 2004 1.6 GLS Bez-Plin Prv sopstvenik

✅️Hyundai Elantra 2004 1.6 GLS Bez-Plin Prv sopstvenik kupena od Salo...


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 авг 18:57Seat Altea 2.0 140hp 2004

Se Prodava! Seat Altea 2.0 140hp 2004 Godina.. ✅️Registirena so Ze...


3.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 авг 18:57NISSAN X TRAEL 2.2 DCI

Voziloto e vo potpolna ispravnost,stegnat nema tropanje,dobro podvozj...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 авг 20:21AUDI Q7

AUDI Q7 3.0 TDI +CIP 4 ZONSKA KLIMA ORGINAL 2 KLUCA SO DALINSKO GR...


11.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
11.900 €
Гевгелија

Автомобили

15 авг 17:05BMW X5 M

BMW X5 X-drive M paket full -PANORAMA krov -Kozen enterier -Hea...


36.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
37.000 €
Гевгелија

Автомобили

15 авг 17:05SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 D4-D 100KW 2006GOD 6-SPEED

✅️✅️SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 D4-D 100KW 6-SPEED 2006 GOD ✅️✅️ OD O...


7.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 авг 14:29MERCEDES W124 200D 4-SPEED

✅️✅️SE PRODAVA MERCEDES W124 200D 1987 4-SPEED ✅️✅️ KOLATA E PALI VO...


1.250 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 авг 14:29AUDI Q7

AUDI Q7 3.0 TDI +CIP 4 ZONSKA KLIMA GREACI NA SEDISTA FABRICKI CD ...


11.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
11.900 €
Гевгелија

Автомобили

14 авг 19:34Vw Passat 1.9TDI cela god registriran

Se prodava Vw Passat 1.9TDI 81kw 110ps Registracija do 01.08.2023...


1.250 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.450 €
Гевгелија

Автомобили

14 авг 13:26Kupuvam sanki za yugo

Sanki za yugo kupuvam ponudi


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 авг 13:15Yugo delovi star I Nov tip

Zavisi od vasta ptreba


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 авг 17:33Citroen C5 - 1.6HDI

Vo odlicna sostojba e avtomobilot - Avtomobil kupen od prva raka - ...


3.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 авг 17:28Peugeot 407 2.7 twinturbo 2008g

Moze i zamena povekje inf na br 078 658 425


4.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 авг 15:42FORD ESCAPE 3.0 BENZIN PLIN FABRICKI

Voziloto e vo odlicna sostojba Maksimalno socuvano karoseriski Moto...


5.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 авг 16:35Se prodava VW Touareg 3.0 240ks 2009god.

Se prodava: VW Touareg 3.0 v6 240ks. Redizajn posledniot model 2009g...


12.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.700 €
Гевгелија

Автомобили

11 авг 04:17AUDI A3 20 TDI BEZ ZABELESKI

Se raboti na nego Vo odlicna sostojba Servisirano komplet Novi gu...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 авг 14:29Се продава Opel Insignia 2.0 cdti

Се продава Opel Insignia 2.0 cdti од 2009 год. со поминати 226.700 км...


5.690 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 авг 12:06Opel astra g

Kolata e so 1.6 /16 ventila motor pali vozi istecena e samo regestrac...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 авг 09:36Opel astra g

Kolata e so 1.6 /16 ventila vo odlicna sostojba motor menjac sasijski...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 авг 09:35Opel veltra b

Se prodava opel vektra b 97 god so 2.0 tdi mator vo odlicna sostojba ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 авг 09:35Mazda 3 1.6d 2008 reg do 02.2023 Zamena za avtomatik vozilo

Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g Registrirana do 02.2023 Mal servis pre...


4.399 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 авг 05:16Toyota rav4

Tel.078382408 Dzipot e vo odlicna sostojba


6.666 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 авг 22:08Ford mondeo

Kolata e so 2.0 motor ( defekt motor ) dr se e ok poveke inf 078 238 ...


500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 авг 14:10SE PRODAVA AUDI A3 1.9 105KS ...REGISTRIRANO ...PERFEKTNO..

* se prodava audi a3 disel odlicen motor 1.9 105ks * registrir...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 авг 16:11SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 CDTI 90KS...EKSTRA...

opel corsa 1.3 cdti 66kw...90ks registrirano do 07 2023 klima isp...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 авг 16:11Mazda 626 2.0 DITD 99god

Mazda 626 2.0 66kw vo ispravna sostojba malku udrena Kolata e so mk...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 авг 13:52Se Prodava vozilo

Se Prodava BMW X3 ili zamena za poeftino vozilo


6.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 авг 10:07Prodavam Opel Astra

tel .070543705


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 авг 10:07Se prodava Opel Insignia 2009g 2.0

Voziloto go ima najvisokoto nivo na oprema: -Board computer -Blueto...


6.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 авг 17:52Се продав Volkswagen Beetle 2.0

Се продава Volkswagen Beetle 2.0 бензин,плин, во многу добра состојба...


2.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 авг 15:10Mazda 3 1.6d 2008 i Kawasaki Er6n 2009 Zamena za avtomobil

❕Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g ❕ Egr/Dpf OFF 👉Registrirana do 02.20...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

04 авг 03:35Prodavam opel odlicen..

Prodavam opel 1.7 dizel 105ks vo odlicna sostojba za poveke info na t...


11.111 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 авг 10:54SKODA FELICIJA 1.9

Kolata e vo odlicna sostojba, stegnata redovno servisirana cena po do...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 авг 13:02Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам