Гевгелија
                   
334 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jetta 1.6 2012

Realni 165 iljadi km, so servisna kniska. Top sostojba, nema nisto za...


9.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 сеп 11:56Промовирано

Citroen DS5 2.0 2012

Se prodava citroen DS5 vo top sostojba so full oprema, (od oprema ima...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 15:15Промовирано

SE PRODAVA AUDI A3 1.9 105KS ...REGISTRIRANO ...PERFEKTNO..

* se prodava audi a3 disel odlicen motor 1.9 105ks * registrir...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 сеп 23:38Mercedes-Benz E 220 CDI

Се продава Мерцедес 220 Е класа, со автоматски менувач, 2001 год., ср...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 сеп 13:56Renault Clio 3 1.5Dci

Se prodava Renault Clio 3 1.5dci vo odlicna sostojba: -4novi gumi ...


3.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 сеп 13:20VW GOLF SW VARJANT 1.6TDI 77KW 7DSG

VW GOLF SW 1.6TDI 77KW DSG 7BR VOZILOTO E OD DIREKTEN UVOZ CH NA NEGO...


7.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 сеп 10:01JEEP COMPASS 2.0TDI 103KW 2008G SERVISNA

JEEP COMPASS 2.0TDI 103KW 2008G SERVISNA ISTORIJA DO POSLEDEN KIL.VOZ...


6.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 сеп 09:48NISSAN X TRAEL 2.2 DCI

Voziloto e vo potpolna ispravnost,stegnat nema tropanje,dobro podvozj...


4.950 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 сеп 16:37*VW PASSAT * 1.6TDI

Vw passat 1.6tdi Full oprema Dobro socuvan Original kilometri M...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

24 сеп 12:57Се продав Volkswagen Beetle 2.0

Се продава Volkswagen Beetle 2.0 бензин,плин, во многу добра состојба...


2.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 сеп 14:58Se prodava Opel Insignia 2009g 2.0

Voziloto go ima najvisokoto nivo na oprema: -Board computer -Blueto...


6.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 сеп 14:58Opel Astra

Se prodava cela ili vo delovi so 2.0 dizel motor poveke inf 070 238 3...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 сеп 12:22Opel veltra b

Se prodava opel vektra b 97 god so 2.0 tdi mator vo odlicna sostojba ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 сеп 12:21MERCEDES W124 200D 4-SPEED

✅️✅️SE PRODAVA MERCEDES W124 200D 1987 4-SPEED ✅️✅️ KOLATA E PALI VO...


1.250 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 сеп 09:29Citroen Xsara Picasso

Kolata e so 1.6 hdi motor vo odlicna sostojba pali vozi so full oprem...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 сеп 18:37Mercedes CLS 350 CDI

-Soncev Krov -Tempomat,(+Distronic) -Climatronik Dvoozonska -Koža ...


25.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
26.000 €
Гевгелија

Автомобили

19 сеп 13:53RENAULT RENO MEGANE 1.6

Se prodava Reno Megan 2005 god. 1.6 benzin vo odlicna sostojba,naprav...


2.550 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 сеп 21:37Se prodava VW Touareg 3.0 240ks 2009god.

Se prodava: VW Touareg 3.0 v6 240ks. Redizajn posledniot model 2009g...


12.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 сеп 17:24Mercedes-Benz C220

Se prodava Mercedes C220 vo odlicna sostojba, servisiran. Za povekje ...


10.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 сеп 17:45SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 D4-D 100KW 2006GOD 6-SPEED

✅️✅️SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 D4-D 100KW 6-SPEED 2006 GOD ✅️✅️ OD O...


7.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 сеп 19:56Mazda 3 1.6d 2008 i Kawasaki Er6n 2009 Zamena za automatic v

❕Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g ❕ Egr/Dpf OFF 👉Registrirana do 02.2...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 сеп 12:14Mazda 3 08g Dizel 109ks zamena za automatic

Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g Registrirana do 02.2023 Mal servis pr...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 сеп 12:14Mercedes CLK 270

Full servis odlicna sostojba ZAMENA ZA TERENSKO VOZILO


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 сеп 17:17Opel Combo 1.4i

Opel Combo 1.4i - 2013g. - 70kW, - 90.000km. - 675кг. носивост. ...


5.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 сеп 14:53Renault cango 1.5 dci

Prodavam renult cango 1.5 dci 66 kw vo perfektna sostojba ful oprema ...


4.350 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 сеп 11:09Renault Clio 1.5 Grand Tour

Se prodava Renault Clio Grand Tour 1.5 vo odlicna vozna i tehnicka so...


3.290 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 сеп 11:48Se prodava Renault Espace 1.9 dci 6+1

Se prodava Renault Espace 1.9 dci 2004 godina 96kw Voziloto e vo od...


3.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 сеп 00:13Audi A6 quattro ZAMENA ZA MOTOR

Top sostojba Novi gumi zimni letni so 2 para bandazi Reg servisira...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 сеп 22:14Se prodava Suzuki Grand Vitara

Se prodava dzip Suzuki Grand Vitara vo odlicna sostojba - pogon 4x4...


6.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 сеп 13:00Opel astra g

Kolata e so 1.6 /16 ventila motor pali vozi istecena e samo regestrac...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 сеп 08:35Jetta 1.6 2012

Realni 165 iljadi km, so servisna kniska. Top sostojba, nema nisto za...


9.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 сеп 11:56PEUGEOT 307 2.0HDI

Peugeot 307 2002 god 2.0HDI 90KONJA REDOVNO SERVISIRAN NA 27.01....


1.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 сеп 08:52Fiat marea 2.4 jtd

Se prodava fiat marea 2.4 jtd so 4 novi gumi, registrirana do 12.2022...


950 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 сеп 11:00VW Passat 2.0TDI DSG

✅VW Passat 2.0TDI DSG✅ ✅ПРЕФИНЕТ✅УДОБЕН✅КВАЛИТЕТЕН ✅2005g. ✅103kW ...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 сеп 14:37Prodavam Opel Astra

tel .070543705


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 сеп 12:21Se Prodava vozilo

Se Prodava BMW X3 ili zamena za poeftino vozilo


6.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 сеп 12:21Fiat Scudo 1.6HDI

Fiat Scudo 1.6HDI - 2009g. - 66kW, - 289.000km. - 1125кг. носивос...


5.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 авг 08:24VW Golf 2.0FSI 4Motion

✅VW Golf 2.0FSI 4Motion✅ БЕСТСЕЛЕР ВО КОМПАКТ КЛАСАТА! ✅ПРЕФИНЕТ✅УДО...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 авг 07:48Ford Fiesta ST 2.0i

Ви треба градски автомобил, но сакате да биде брз, забавен и возбудли...


3.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 авг 07:30Audi A2 1.6FSI

✅✅✅Audi A2✅✅✅ Идеален сопатник за урбан стил на живеење!!! ✅1.6FSI ✅2...


3.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 авг 07:21Opel Meriva 1.7CDTI

⚡⚡⚡Opel Meriva 1.7CDTI ⚡⚡⚡ Моќна, самоуверена, економична! ⚡ 2004g ...


3.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 авг 07:20Audi A3(hatchback) 2.0TDI

Најдобриот автомобил со најдобра цена! Време е за луксузен семеен авт...


5.990 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 авг 13:13Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам