Гевгелија
                   
339 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RENAULT RENO MEGANE 1.6

Se prodava Reno Megan 2005 god. 1.6 benzin vo odlicna sostojba,naprav...


2.550 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 јун 23:37CORSA C

Vo odlicna sostojba


1.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 јун 19:04VW Passat 2.0TDI 170ks Highline DSG

Passatot e celosno servisiran. Registriran cela godina do 05.2023 1...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 јун 13:00VW TOURAN 1.4 TSI. 140HP 2006god.

Servisirana maslo i site filtri Nov lanec,klizaci i vodna pumpa Nov r...


2 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јун 15:42Peugeot 206 2.0hdi DELOVI

Се продаваат делови за Peugeot 206 2.0hdi (хаварисана) На располагањ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 јун 00:00VW Transporter 2.5 TDI 4Motion

🔝VW Transporter 2.5TDI🔝 ....И НЕ ПОСТОИ НЕВОЗМОЖНА ЗА...


7.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јун 12:33VW Transporter 2.5TDI 4Motion

🔝🔝🔝VW Transporter 2.5TDI 🔝🔝🔝 ИКОНА НА ПАТО...


7.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јун 12:32Fiat Sedici 1.9JTD 4Motion

Ако барате мал градски теренец, задоволете ги Вашите потреби со... ⚡⚡...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јун 12:32Audi A2 1.6FSI

✅✅✅Audi A2✅✅✅ Идеален сопатник за урбан стил на живеење!!! ✅1.6FSI ✅2...


3.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јун 12:31VW SHARAN 2.0TDI 103KW

VW Sharan 2.0tdi 103kw 2008god. 211000km so servisna kniska, kataliza...


6.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јун 08:56opel antara 2.0 cdti 4x4

opel antara 2.0 cdti vo odlicna sostojba uvezen pred edna godina od ...


8.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 јун 10:56Se prodava Mercedes c220 Bluetech

Se prodava Mercedes-Benz c220 Bluetech so avtomatski menuvac. Od opre...


23.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 јун 17:02mercedes 190

solidno vozilo


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 јун 09:15Opel Corsa C

Corsa C vo odlicna sostojba,cena po dogovor.


1.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 јун 16:49Opel zafira

Kolata e so 2.2 d motor se prodava vo delovi poveke inf 070 238 309


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 21:13Pezo 406

Kolata e so 2.0 d motor se prodava vo delovi poveke inf 070 238 309


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 21:13Saab

Kolata e so 2.2 dizel motor se prodava vo delovi ima se sto vi treba ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 21:13Opel astra

Se prodava opel astra g model so 1.7 turbo motor motor odlicen sasijs...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јун 21:13VW Golf 2.0FSI 4Motion

✅VW Golf 2.0FSI 4Motion✅ БЕСТСЕЛЕР ВО КОМПАКТ КЛАСАТА! ✅ПРЕФИНЕТ✅УДО...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 јун 09:10alfa 156 1.9 jtd za delovi

delovi za alfa 156


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јун 00:17Se prodava Fiat Croma -95

Kolata e vo dobra sosotojba ima 4novi gumi servisirana,od oprema pose...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 мај 11:32Audi A6 2xS-line 3.0 quattro

Audi A6 2xS-line 3.0 quattro


21.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 мај 07:38Daewo lanos

Daewo lanos reg do 22.11.2022 benzin plin so ates 1.5 4 novi gumi moz...


1.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 мај 09:23VW Caddy 2.0 TDI 4Motion

Возилото има носивост 600кг. Поседува комплетна опрема (клима, 4х4,...


8.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 мај 09:56VW Caddy 2.0SDI

VW Caddy 2.0SDI *2007g *212.000km *51kW *4600€ Возилото има носивост ...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 мај 09:55Volvo v50 2.0d 2007

Prodavam Volvo V50 2.0 dizel 2007 god Zimski gumi Golem servis pred...


3.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 мај 00:13Se prodava! Opel Astra

Cena po dogovor Tel za kontakt: 070 320 840 - Jovan


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 мај 13:00VW TRANSPORTER 2.5 TDI FRIGO

❄️❄️ВРЕМЕ Е ЗА ФРИГО ВОЗИЛО?❄️❄️ 🎁Време е и за Наградување! �...


10.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 мај 11:41Mercedes B180

Telefon za kontakt: 078 849 479 Lice za kontakt: Marjan Mercedes b1...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 апр 10:40Prodavam Skoda Felicija 1.9

Prodavam skoda felicija 1.9 vo odlicna sostojba


1.050 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 апр 11:42Dacia Duster

Се продава поради заминување во странство 20000 еур контакт 070525613


20.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 апр 13:00citroen xsara picasso

xsara picasso so klima elekronika ,centalno ima sitni karoseriski zab...


1.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 апр 00:09mazda2

mazda 2 so atestiran plin ,klima ,... mozna e zamena 075900440


3.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 апр 00:00VW GOLF 7

Vw golf 7 1.6 110 ks 2015 godina vo odlicna sostojba


12.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 апр 20:59Nissan Primastar 2.5dCi

💎Nissan Primastar 2.5dCi💎 Вашиот нов бизнис партнер! 💎2011g. 💎...


7.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 апр 10:59Audi a6 3.0 2012

Audito e vo perfektna sostojba , bez nitu gram farba vo nejze. SO SE...


18.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 апр 15:43Ford Tranzit Connect 1.0 EcoBoost

Возилото има носивост 510кг и го поседува најмоќниот мотор. Поседува...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 апр 14:49VW GOLF 2.0TDI

VW Golf 2.0 TDI * 2003g * 103kw Возилото е во перфектна состојба с...


4.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 апр 11:30VW Golf 2.0TDI 4Motion

✅VW Golf 2.0TDI 4Motion✅ БЕСТСЕЛЕР ВО КОМПАКТ КЛАСАТА! ✅ПРЕФИНЕТ...


5.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 апр 14:26VW GOLF VI 2.0 81KW - 110KS - ORIGINALNI 210.000 KM

VW GOLF VI 2.0 - 81KW - 110KS - ORIGINALNI 210.000 KM GOLFOT POSED...


8.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 мар 22:04Страна 3 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам