Гевгелија
                   
340 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jetta 1.6 2012

Realni 165 iljadi km, so servisna kniska. Odlicna sostojba, nema nist...


9.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 сеп 11:56Промовирано

Citroen DS5 2.0 2012

Se prodava citroen DS5 vo top sostojba so full oprema, (od oprema ima...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 сеп 15:15Промовирано

Se prodava pezonceto

Prodadeno


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 ное 12:23Se prodava Opel Corsa 1.2 vo odlicna sostojba

Se prodava Opel Corsa 1.2 vo odlicna sostojba , kupena nova od salon ...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 окт 16:02Prodavam Form Mondeo - Registrirana

Kolata e redovno servisirana. Registrirana do 25.11.2021 Motorot e ...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 окт 12:21Se prodava Mercedes B180 CDI avtomatik

Odlicno socuvano vozilo,kako novo.Crna boja so bel vnatresen enterier...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 окт 19:52Mercedes c180 kompresor

Se prodava mercedes c180 kompresor so cela oprema novi letni gumi 202...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 окт 06:51Audi A5 2.7 TDI 140kw/190ks

Prodavam audi A5 2.7 TDI S Line 140 kw .Kolata e e vo odlicna sostojb...


15.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 окт 14:28Preden , zaden branik i maska za golf6

Poveke info na telefon.


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 окт 16:26BMW X1 23d XDrive Automatic

Voziloto e vo odlicna sostojba. Uvezeno od Svajcarija, registrirano n...


12.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 сеп 09:33Se prodava Lancia Thesis

Kolata e vo dobra sostojba. Za povekje informacii javete se: Tel. 07...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 сеп 12:05se prodava Dacia pick up 4x4

dacia


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 сеп 12:12Socuvan skoro napraven golem servis novi 4 zimski gumi

Odlicno socuvan mercedes E270. Full oprema Abs, esp, bas, airbag, par...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 авг 21:30SE PRODAVA PEUGEOT 304 1971GOD OLDTIMER

SE PRODAVA PEUGEOT 304 1971GOD VO SOLIDNA SOSTOJBA CENA PO DOGOVOR k...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 авг 18:44VW GOLF MK5 1.9 TDI 2007

Kompletno Servisiran-Napraven Golem Servis Zameneti Diskovi i Plocki...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 авг 17:47Volkswagen Passat 2.0 TDI

Se prodava VW Passat kupen od deluxe auto so 165000 km i mnogu oprema...


18.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 авг 23:24Mercedes Benz

C 220 Bluetec 2014 godina Voziloto e vo odlicna sostojba, ima letni ...


19.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јул 09:25MERCEDES C 220 CDI AVANGARDE

MERCEDES C 220 CDI 125kw /170 ps AVANGARDE MOD 2007 EXTRAA tel 07032...


8.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јул 13:00Ford transit

Продавам транзит јас сум прв сопственик.Возилото има 450 000 реални к...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јул 08:53SKODA Fabia

Се продава Шкода Фабиа 1.2 бензин 2011 година без никакви проблеми.Ја...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јул 08:37Audi A6

Se prodava Audi A6 2.0 TDI za povekje informacii javete se na 071 317...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јул 16:59MERCEDES C220 CDI AVANGARDE EXTRA

Mercedes c klass 220 cdi vo extra sostojba tel 070324666


8.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 јул 18:24Audi a4 1.9tdi

Se prodava audi a4 1.9tdiregistrirano cela godina klima, motor, menja...


1.850 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 јул 13:02Se prodava Hyundai Santa fe

Se prodava Hyundai Santa fe 2002 god.vo odlicna sostojba. Registriran...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 јул 12:08Се продава Citroen

Citroen xsara picasso 2000 год. 2.0 HDI 90 ks Vo dobra vozna sost...


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

05 јул 09:03Mercedes A140 benin\plin

Prodavam Mercedes A140, benin\plin.


1.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 јун 08:20Fiat Bravo 1.9 8V multijet

Kolata od oprema poseduva Tempomat Maglenki-dvizenje levo desni K...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 јун 22:06Mercedes C220d, 2002god, avtomatik, dizel

Prodavam mnogu socuvan Mercedes C220d avtomatski menuvac, napraven ko...


3.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 јун 06:10Fiat croma 2006 !!!EKSTRA!!!

Prodavam/menuvam fiat croma 1.9jtdm 2006 godina vo super sostojba e k...


3.499 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 мај 15:39Renault Laguna2 1.8 16v 120ks 2003 benzin-plin

Возилото-лимузината е во ТОП состојба..каросериски, ентериер, мотор,п...


3.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 мај 20:48BMW 525d Facelift

BMW E60 525d 3000cm3 FACELIFT -- KLIMATRONIK DVOZONSKI -- TEMPOM...


11.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 мај 22:52Mercedes c220

Se prodava mercedes c220 avtomatic vo perfektna sostojba moze da se v...


3.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 мај 20:08Vw eos

Vw eos 2006. 2. 0.TDI REGISTRIRAN DO 03. 2022 Tel 071 320 753


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 мај 12:46OPEL VECTRA C 1.9 TDI

За повеке информации Виктор 070/320-859


3.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 мај 22:43Audi A4

Се продава Ауди А4 1.9 TDI 116кс. Добро и домаќински зачувана за пове...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 апр 13:03AUDI A8

Avtomobilot e vo besprekorna sostojba.


30.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 апр 18:47Fiat Scudo

Одлично зачувано возило спремно за сите намени. Климатизирано, 3 3 се...


6.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 апр 15:57Se prodava GOLF6 2.0

Se prodava Golf 6 2.0 2010 godina Cena po dogovor Gevgelija ...


6.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

11 апр 13:17Fiat Scudo 2.0JTD

Добро зачувано возило за сите патнички потреби. Климатизирано со 9 се...


6.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 апр 14:14VW Passat(karavan) 2.0TDI

Одлично зачувано возило, 4x4 погон


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 апр 15:19VW Passat (avant) 2.0TDI

Аутоматик DSG менувач, летни гуми, алуминиумски бандажи, радио/цд, кл...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 апр 15:11VW PASSAT 1.6 TDI 77kw 2011 GOD

Se prodava: PASSAT 1.6 TDI 77kw 2011 god -ABS ESP -START-STOP SI...


10.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 мар 13:27Страна 5 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам