Гевгелија
                   
292 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Opel Astra H 1.4 benzin

Продавам OPEL ASTRA 1.4 бензин, многу добра состојба.Возилото не e ув...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.400 €
Гевгелија

Автомобили

02 дек 18:38Промовирано

KIA SOREDNTO 2.5 175KS

VO TOP SOSTOJBA SE FABRICKI 2 KOMPLETA GUMI ORUGINAL EURO KUKA I...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 јул 12:18Mercedes ML 350-10

-Full AMG paket -2010 god -Novi gumi -Servisiran -Poveke info na ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 јул 23:18Se prodava, Skoda Filicia

Se prodava poloven avtomobil „ Skoda Filicia“, vo odlicna sostojba, r...


900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 јул 15:22opel astra

opel astra 1.7cdi/74kw/101hp full oprema odlicno socuvana realni ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 јун 13:40Mercedes C200 CDI

Kolata e vo perfektna sostojba.


3.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 јун 22:35Honda Civic 1.7 CTDI

Voziloto e vo odlicna sostojba


2.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 јун 22:34SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 116 KS

Seat Alhambra 1.9 TDI 85 KW / 116 KS Piminati 310.000 km Od oprema...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 јун 19:57alfa 147 1.9

ekstra klima gumi solidni registracija servisirana top sostojba ima p...


1.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јун 17:06GOLF V 2.0 TDI-GTI FULL OPREMA

Kontakt samo na ovoj broj. 078-249-776 Pavel --golf 5 2.0 140ks --v...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 јун 17:15Najzacuvanoto yugo vo regionot

Se prodava kolata koja e redovno odrzuvana i pravena remont nema na k...


43.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 јун 16:01PEUGEOT 307

VREDI DA SE VIDI


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 јун 12:40ОДЛИЧНА СОСТОЈБА

ОДЛИЧНА СОСТОЈБА ГЕНЕРАЛНО СРЕДЕН


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 јун 11:55Страна 8 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам