Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
211 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Persiski macinja

Se prodavaat prekrasni persiski macinja, rodeni na 20.02.2022. Macinj...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Мачки

14 апр 09:38Persiski macinja

Se prodavaat cistokrvni persiski macinja rodeni na 20.02.2022.


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Мачки

14 апр 09:32Podaruvam kucence rasa Beagle

Se podaruva Beagle staro 3,5 godini odrzuvano,chipirano,redovno vakci...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Мачки

14 апр 00:03Oprema za kafezi

Se prodavaat pvc stapcinja 15den sedalki 70den hranilki 45 d P...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Птици

31 мар 13:21Pekinezeri

Mali slatki i preubavi kutrinja, Kralski Pekinezeri 078326683


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Кучиња

30 мар 23:38Se podaruvaat dve zenski kuchenca.

Kuchencata se naogjaat vo Skopje i se stari 1 mesec, imav 5, 3 se pod...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Кучиња

30 мар 14:58Cistokrven kangal spremen za parenje

Kontakt 075 403 420


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Кучиња

20 мар 23:47Sibirski haski

Se prodavaat cistokrvni sibirski haski.Extra primeroci rodeni na 06.0...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Кучиња

20 фев 08:43MLADI BASTERI

SE PRODVAAT MLADI BASTERI NAUCENI NA PESNA OD TRNARCE,(STIGLICA)


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Птици

15 фев 09:34SIBIRSKI haski

Ekstra primeroci na chistokrvni SIBIRSKI haski.Gi dobivate prochisten...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Кучиња

15 фев 00:34Glodari sve na edno mesto

Se prodavaat -cincili -minijaturen hrcak -hrcak -busavo morsko p...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Глодари

12 фев 20:01Prodavam kanarinci, slavujar u bakarec

Prodavam kanarinci, slavujar u bakarec


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Птици

10 фев 20:37Prodavam par cajzli

Prodavam par cajzli


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Птици

10 фев 20:36Se prodavaat kucinja

Se prodavaat 5 mali kucinka, 2 maski i 3 zenski, majka dzek rasel ter...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Кучиња

10 фев 20:09Akvarium / terarium

Akvariumot e nov nikogas ne e upotrebuvan. Dimenzii -60/35/40 Debel...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Рептили и Тераристика

01 фев 13:15PRODAVAM GOLUBI

PRODAVAM GOLUBI TEL: 078 310 745


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Птици

30 јан 23:25PRODAVAM GOLUBI

PRODAVAM GOLUBI Tel za kontakt : 078 310 745


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Птици

30 јан 23:23jack russell

jack russell star 2 god bara zenka za parenje.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Кучиња

25 јан 06:31Cavalier King Charles Spaniel-spremen za parenje

Cavalier mazjak so poteklo od Srbija e spremen za parenje.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Кучиња

22 јан 16:11Nimfa

Se prodava papagal star 1 godina 3000 denari zaedno so kafez


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Птици

07 јан 15:39Ukrasni kafezi

Ukrasni Kafezi za kanarinci,bilbili,papagali


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Птици

30 дек 12:21Kanarinci

Lipohrom zolt mozaik 2 zenki 1 maski Lipohrom crven mozail maski


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Птици

26 дек 20:16Sharplaninci

Prodavam kutrinja Sharplaninci. Prochisteni i vakcinirani. 07751...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Кучиња

22 дек 09:11Golubi gulabi

Demkisi


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Птици

05 дек 21:35Лабрадор за парење

Мажјак лабрадор со златна боја бара женка за парење..


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Кучиња

27 ное 20:05Jack Russell / Џек Расел

Се продаваат кутриња со педигре од расата Џек расел Кутрињата може ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Кучиња

19 ное 23:17Метална ограда за куче

Малку користена метална ограда за куче за домашна употреба


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Кучиња

15 ное 07:45Lagotto

Se prodavaat dve lagotta(masko i zensko) okuceni na 18.06. Kucinjata ...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Кучиња

29 окт 12:52Малтезер Лео бара женка за парење

- со педигре , згоден , мил и полн со енергија малтезерот Лео е во по...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Кучиња

28 окт 22:46kanarinci

Se prodavaat poveke vidovi na kanarinci Poveke informacii na telefon...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Птици

20 окт 13:05FABRICKI AKVARIUM

Akvariumot e nov , 2 nedeli koristen So kompletna profesionalna opr...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Риби и Акваристика

15 окт 10:17Се подаруваат мачиња

Се подаруваат мачиња, стари два месеци, чувани во домашни услови и со...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Мачки

08 окт 23:23Koplet Akvarium so filter

Akvarium so dimenzii 60x40x30 filter so biobals , keramicki prsteni, ...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Риби и Акваристика

15 сеп 12:16Kanarinci lipohrom crven mozaik

Se prodavaag maski.kanarinci 2021godina


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Птици

18 авг 10:00Prodavam Jorki

Prodavam jorki zensko staro 2 meseci so pedigre , procisteno od paraz...


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Останато

13 авг 12:10Се продаваат кутриња

Се продаваат кутриња вкрстени од расите лагото и лабрадор, окучени на...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Кучиња

16 јул 13:00Zajci

Zajcinja stari 2 meseca germanski sarci


400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Глодари

15 јул 11:28Zenki zajci stari 10 meseci

Se prodavaat 2 zenki stari 10 meseci spremni za parenje moze i sparen...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Глодари

15 јул 11:27Браунохи

Се продава млад Браунохи, два месеци. Рачно хранет. Се продава заради...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Птици

23 мај 14:15Persisko mace

Zenka stara 2 meseci, naucena na higienski naviki..


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Животни / Мачки

17 мај 11:15Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам