Свети Николе
                   
82 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava niva

Se prodava niva so povrshina od 7000 m2,vo selo Mustafino Sv.Nikole,n...


15.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

01 јул 21:08Se prodava niva mnogu blizu do gradot

Se prodava niva od 2090m2 vo mesnost Kanabair, Parcela 1624/3. Povo...


85 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

01 јун 09:36Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам