Битола
                   
302 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES-BENZ ATEGO 12.18-2008g TERMOKING -SILJANOVSKI

Mercedes Atego 12.18 2008 g Termoking Furgon 6.20 Hidraulicna Ramp...


12.300 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 07:41FURGON

Razni vidovi na furgoni mali i golemi po evtina cena


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 23:18SLEP SLUZBA

VW MAN SLEP SLUZBA 1998g 73000km mnogu sacuvan 070 207 064 078 20...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 23:17Kamionska cerada da kupam 10m na 10 m

Baram da kupam kamionska cerada polovna ili nova so dolzina 10 metra ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 22:45Man

Se prodava Man kiper. Kontakt tel 076565165.Mile


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 19:30Delovi za atego

motor 4cilindri turbina pumpi injektori kompjuter I dr..


1.200 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 19:19IVECO STRALIS EURO 5

STRALIS EURO 5 - 450 AUTOMATIK RETARDER DOBRI GUMI REGISTRIRAN...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:46Prevoz na stoka

Vrsime prevoz na stoka niz makedonija so licencirani vozila imame i k...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:33VRSIME ISKOP TAMPONIRANJE KOPANJE NA TEMELI

Vrsime sekakov iskop i tamponiran je 078421254


10 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:33ZF Menjac

ZF menjac komplet so retarder od Iveco Eurostar vo top sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 13:00Scania 124 400 i pp Gorica kiper

Продавам Влекач Сканиа 400 во возна состојба со одличен мотор ,со ре...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 12:51MERCEDES-BENZ ATEGO 8.16-2009g EURO 5 -SILJANOVSKI

Mercedes Atego 8.16 12 /2009 g Euro 5 Racen menuvac 6 brzini Novi ...


10.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 08:38MAN 32-403

MAN 32-403 Vo super sostojba registriran cela godina.Kamionot ima re...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 06:46MAN 8.180 2008 GOD

AVTOMATIK, SO KLIMA,VO DOBRA SOSTOJBA, TEL.077822666


9.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

28 мај 16:27Se prodava alanser (anlaser) za kamion

Se prodava alanser za kamion 24v 3ka so 9 zabci ispraven Imam i lanc...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

28 мај 11:02SCANIA R450 2014 EURO 6 675.000 km

Top sostojba. Retarder,1200 L rezervari,krovna klima 4 jastuci na di...


46.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

28 мај 10:28SCANIA R580 EURO 6 2014!

Top sostojba. Za kesh ima extra cena.


45.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

28 мај 10:28Abroll Kiper Kipper

Ispraven Kontakt samir 38976661964 Kontakt samir 38976661964 Kontakt...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

28 мај 06:51GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5

GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5 KOMPELT SO BANDAS


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 10:11| MAN 281 - Kabina & Motor |

.


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:47| Scania 420 - Euro 3 | Delovi

.


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:47| Volvo FH12 - Euro 3 | Delovi

Zvonete


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:47| Scania 380 - Euro 3 | + | Kiperska Prikolica - Aluminska |

Kamionot i prikolicata se registrirani. Troosovinska + jastuci.


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:46Reno Midlum 150

Kamionceto e vo odlicna sostojba. Za cisternite ima atest. Mozi i sam...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:46Renault Midlum - 150hp | Cisterni (so atest)

Kamion: - Godina na proizvodstvo: 2003 - Motorna sila: 150hp - Nos...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:46Avtodigalka rabotno vozilo

Registriran cela godina Nosivost 3500kg


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:45Volvo FH12 460hp / Euro 3 ( Na Delovi)

Kamionot ima iskrivena shasija i osteten dolen del od kabinata, drugo...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:45Scania 380

2003godina registrirana cela godina komplet so prikolica


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:45Volvo FH12 420hp / Moze zamena za kola

Voziloto e vo odlicna sostojba. Registrirano e do 05/2021


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:45| FAP 16/20 | Grajfer

Voziloto e vo ispravna sostojba.


7.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 09:45MAN TGL 12.210 KS 2008g -SILJANOVSKI

MAN TGL 12.210 KS 2008 g RACEN MENUVAC 6 BRZINI NOSIVOST 6 TONA DO...


12.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 мај 08:53Frizder za man orginal man

Ispraven ladi top


500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 мај 16:49IVECO so ladilnik

Poveke informacii na 070 207 405 Aco Se prodava kamion Iveco, tovar...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 мај 15:30LIFT ZA KAMION PALFINGER

LIFT ZA KAMION ***PALFINGER **** ---MKSIMALNA NOSIVOST1500 KG-----...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

26 мај 09:23Injektor za Ad Blue

Injektor za Ad Blue Man euro 6 kontakt viber:±46762846620 Nikola


250 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 мај 06:42Ad blue Man euro 6

Nova pumpa za ad blue Man euro 6 posle 2018 godina,noviot model konta...


300 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 мај 06:41MAN TGA KOMPLET SO PRIKOLKA

Man TGA Komplet so prikolka 072 219 605 ZORAN


10.999 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 мај 20:23MERCEDES 814 AVTOSHLEP

Avtoslep so pustanje platforma Mercedes 814


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

25 мај 12:31MIKSER MAN 32.414

Mikser MAN 32.414 vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

25 мај 12:31KABEL ZA ABS EBS ORIGINALEN ODGOVARA ZA POVEKE KAMIONI

ISPRAVEN, KORISTEN, KAKO NOV. BEZ ZAMENI.


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 мај 21:37Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам