Битола
                   
301 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dve novi stakla za Mercedes Actros

Се продаваат две нови Стакла за Mercedes Actros, здрави се . Kontakt ...


120 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 мај 17:32DESEN FAR ZA IVECO STRALIS 2004GOD

Се продава десен Фар за Iveco Stralis 2004год Одлична состојба здрав ...


80 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 мај 17:32Feder BPW

Federi za bpw osovina


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 апр 11:31Rezervar za gorivo

Se prodava rezervar za gorivo..Rezervarot e vo dobra sostojba i ne e ...


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

24 апр 10:11Motor menjac man TGA 460

Motor i menjac aftomatik vo top sostojba na kamion se mozi dase proba...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

20 апр 20:19MERCEDES ACTROS MP4 1845 MEGA 12/2013!

Super sostojba,se naogja vo Bitola. Mozna e zamena so realni ponudi....


22.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

11 апр 09:19Iveco delovi

Injektori i anlaser za iveko trakker cursor motor 072219605


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 мар 09:56Delovi za kamion 22-32 Mercedes

Povekje detali na: 071/392-917 Povekje detali na: 071/392-917 Povek...


50 €
или предлог цена
Битола

Камиони

08 мар 17:44Man TGL 8.180

Se prodava Man TGL 8.180 Euro 5 2011 god. vo perfektna sostojba so no...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

06 мар 21:30Softversko resenie na ad blue i drugi softverski problemi

Vrsime softversko resenie ( bez lazac) za problemi so ad blue DPF EGR...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 мар 02:20Klip za mercedes f97.50 mm

Prodavam eden poloven klip za mercedes kamion bez kariki i bez bolsn...


1.700 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

21 фев 20:29Menjac fuler

Se prodava menjac ispraven fuler


7 €
или предлог цена
Битола

Камиони

13 фев 12:30Iveco iveko motor

Motor od iveco euro cargo na delovi tel.072219605


140 €
или предлог цена
Битола

Камиони

05 фев 20:04Prodavam firma vo Svedska

Prodavam firma vo Svedska so rabota vo Lkw Walter Viena- Avstrija. F...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

03 фев 12:17Scania 124 420 2001 godina

Manuelen menjac Registriran so zelen karton do mart 2021 Za povek...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

31 јан 17:57Iveco kiper

Iveko kiper 4osovinec 2000 god ispraven registriran tel 072219605


20.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 јан 21:04Мерцедес 17 35

Се продава Мерцедес 17 35, произведен 1990 год, на федери напред и на...


10 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 јан 10:33VEBASTO ZA DAF

Se prodava


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

20 јан 18:50Man tgs

Se prodava


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

17 јан 19:25Kabina za Actros

Se prodava kabina i dr Delovi za actros


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

13 јан 09:38MERCEDES AXOR DELOVI EURO 5

KAISI JASTUK ROLER


50 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

11 јан 21:23GUMI 385X55X19.5 I 315X60X22.5

GUMI POLOVNI 385X55X19.5 I POGONSKI 315X60X22.5


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

11 јан 13:35POLOVNO

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

08 јан 22:09DELOVI

VOLVO FH 12


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

08 јан 22:08Volvo FH13 Euro 5 440

Volvo FH13 Euro 5 440 Godina na proizvodstvo 2007 Reparirani injekt...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

06 јан 19:08Mercedes kiper

Pali vozi samo na ovaj broj 076-690-635


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

19 дек 22:20Mercedes 13-17 kiper kran

Pali vozi samo na ovaj broj cvonete 📞📞 076-690-635📞📞📞


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

19 дек 22:19DELOVI ZA TURBO ZETA.ZETA ..

lenti tapogravski stopoj zadni dva Info 078 607-779


1.234 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 ное 09:48Polovni gumi

Prodavam gumi za kamion i prikolka


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 окт 08:44DELOVI ZA VOLVO 420

Za podetalni info na Tel: 075/390 399 075/390 399 075/390 399


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 окт 16:28Zastava Turbo Zeta

Ispravna sostojba godina 1991 dopolnitelni informacii na telefon


2.200 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 окт 14:39Filter za vozdusen turbo zeta mann

Nov mann Info na 078\607-779


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

30 сеп 18:58универзално повеќенаменско возило - зимска и летна служба

Половно возило Унимог со опрема за косење патишта во одлична состој...


59.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

20 сеп 10:41Одличен камион IVECO

Се продава камион IVECO 420, 2008 ноември, шалтер, платформа, многу ...


4.900 €
или предлог цена
Битола

Камиони

14 сеп 09:59И

СЕ ПРОДАВА МЕЊАЧ ЗА ВОЛВО ФХ 12 И НОГАРА ЗА ПРИКОЛИЦА


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 авг 21:17Mercedes 12 13 vo odlicna sostojba

Mercedes 12 13 vo odlicna sostojba registriran


2.200 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 мај 18:23Scania 164 480 2001 godina

Neregistriran Za povekje info na broj 076/22-11-00


5.200 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 мај 09:20Gumi 315/80 R22.5

Se prodavaat dve polovni kamionski gumi 315/80 R 22.5 marka ,,Kormora...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

20 мај 19:24IVECO STRALIS DELOVI

TURBINI POLOVNI DOBRI STRALIS DELOVI KOMPRESOR ......


100 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 мај 14:522 bandazi 17.5 i kardan za Atego 815

Prodavam dupli kardan so sreden lager komplet ispraven od Atego 815...


150 €
или предлог цена
Битола

Камиони

11 апр 16:26Страна 6 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам