Битола
                   
296 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes so grajfer

Nosivost 6 tona


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

16 дек 15:46SLEP SLUZBA “ORIZ”

slep sluzba pomos na pat prevoz na vozila, koli pomali kombinja i les...


70.544.333 €
или предлог цена
Битола

Камиони

14 дек 18:31Scania

2007 registrirano EURO 4


15.700 €
или предлог цена
Битола

Камиони

14 дек 15:53Mercedes1735

1990 klima retarder servisiran gumi skoro novi mn dobar na federi... ...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

09 дек 17:26ЦЕРАДА 12,20м ДОЛЖИНА

СЕ ПРОДАВА ЦЕРАДА ВО КРЕМ БОЈА . 12,20м ДОЛЖИНА. ВИСИНА,3,50м СО ШНИР...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 дек 12:32Daf solo

Se prodava daf mozi i bez sanduk vo ispravna sostojba


4 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 дек 10:39diferencijal za MAN

diferencijal za MAN 402 i 403


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 ное 22:41PRZO AVTO KOMPLEKS - VW TRANSPORTER T5 -

1.9TDI /1896 sm3 / 75 kw / 102 ks / 2007 god./ 330000 km


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

28 ное 14:34LAGERI ZA VOLVO FH12 STANDARD

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 ное 07:30Se prodava Tahograf

Ispraven komplet so pinjon. Za podetalni informacii TINCO 078/ 312 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 ное 19:43DOZVOLA ZA TURCIJA

Se prodava (100 evra) edna dozvola za turcija, bilaternalna…


100 €
или предлог цена
Битола

Камиони

22 ное 13:54Polovni gumi i bandasi

315.70,315.80,295,80


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

16 ное 18:46Turbina za atego (turbo)

turbo za atego


350 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 ное 11:43Dekla (glava) za atego 4 cilindri

dekla za atego 4 cilindri


4 €
или предлог цена
Битола

Камиони

11 ное 16:56Zf 190 4+4 i polojki

Mejnacot e od iveko odgovara na mercedes


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

10 ное 14:35Iveco turbostar motor 360ks

Prodavam kompleten motor ispraven od iveco turbo star 1990god


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

10 ное 14:35VEBASTO VOLVO FH 12

POLOVNO


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

08 ное 20:02Kabina od Actros

Se prodava kabina od actros komplet


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 ное 15:16Menjac Fuller

Se prodava ispraven menjac fuller


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 ное 17:04Menjac za actros

Se prodava menjac za actros euro 2,3


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 ное 16:46Samar za volvo

Se prodava samar za volvo


2 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 ное 16:45Pumpa

Pumpa nova


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

03 ное 09:07386/65/22.5 315/70/22.5

Polovni gumi vo dobra sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

30 окт 23:33avtomat za anlaser, za kamioni TAM, FAP, IVECO - 24 V

kotvi polovi avtoelektrika 24 v novi


25 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 окт 18:51LED DRL SVETLO SVETLA VODOOTPORNI

Нови LED DRL светла со голема моќност и произведени според најновата ...


700 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

26 окт 10:24Se prodava delovi za mercedes12. 13

Se prodava delovi za mercedes12. 13. Kontakt telefon Mile 075371808


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 окт 22:05Се продава влекач со кипер

1. Влекач МАН еуро 5 , 2008. Регистриран до ноември 2022. 2. Кипер W...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 окт 17:55se prodava MAN

MAN 2008g so pominati-km1050000 TEL:071-351-414


18.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 окт 11:38man duplak 403 1996

se prodava man duplak vo ispravna sostojba 403 1996 komtakt 071235...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

17 окт 17:21SCANIA R490 EURO 6 MEGA 12/2014!

Vo top sostojba.


37.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

17 окт 10:19Glava za motor MAN euro6

Glava za motor za man euro6 -Nova bez ventili


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

15 окт 10:37Otkupuvam Kamioni Mercedes Euro2/3

Otkupuvam Mercedes Benz od 1995 god do 2011 god Daf Euro2 Euro3 / Man...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 окт 18:54Daf FT XF 105.460 euro 5

Продавам камион Daf FT XF 105.460 произведен: 10.10.2006 еуро 5 н...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 окт 18:50iveco 4 osovinec 440 ks 2002 god

se prodava iveko 2002 godina vo top sostojba so klima telefon za k...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

10 окт 17:09TAM T75

se prodava tamce vo vozna sostojba


1.300 €
или предлог цена
Битола

Камиони

10 окт 17:08daf 2000 godina

vo ispravna sostojba registriran


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

10 окт 17:08Termoking Carrier

Raboti i na struja i so kompresor


200 €
или предлог цена
Битола

Камиони

10 окт 15:50Feder od man 3

Feder od man 403 KONTAKT BR 071 340 872 071 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

06 окт 14:29SCANIA R490 EURO 6 MEGA 10/2014!

Top sostojba! 650.000 iljadi km.


37.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 окт 14:23MERCEDES BENZ UNIMOG U400 2007

Specijalno povekenamensko vozilo za letna i zimska sluzba. Odlicna so...


59 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 окт 23:23Страна 4 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам