Свети Николе
                   
83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Niva vo s. Gorobinci Sveti Nikole

Се продаваат две ниви кај село Горобинци, Свети Николе. 1. Нива ка...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

27 сеп 10:06Niva Lozje

Se prodava niva vo selo Crniliste 8600 kvadrati od koi 5600 kvadrati ...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

26 сеп 10:23Се продава лозје

Се продава лозје 2,5 декари, веднаш до асфалтен пат. Лозјето се наоѓа...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

23 сеп 06:20Prodazba na zemjiste

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste k.p.10192 i 10193 vo Sveti N...


100.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 авг 12:07Orevi cendler

Prodavam zemjiste 5000 m2 nasadeno so orevi cendler, peta godina, so ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

12 авг 16:21prodavam niva so modri slivi

prodavam niva s pesirovo zasadena so modri slivi slivite se zasadeni ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

10 авг 09:17Викендица со нива и бунар

Викендицата е до автопатот Св. Николе - Штип, на локација свети нико...


4.900 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

28 јун 10:34Nivi vo s. Gorobinci, Sveti Nikole

Се продаваат две ниви кај село Горобинци, Свети Николе. 1. Нива ка...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

30 мај 20:49Gradezna parcela .plac

Se prodava gradezno zemjiste ind.zona Sv.Nikole 1800m2 namena G2 so p...


20.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

21 мај 17:22ATRAKTIVNA LOKACIJA ZA PRODAZBA

SE PRODAVA PLAC NA EKSPRESNIOT PAT VELES STIP VEDNAS DO MIK SVETI NIK...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 мај 14:10Се продава лозје

Лозјето плодно , дава од 1000 до 1600кг без наводнување, до нивата по...


4.900 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

16 мај 14:06Vanco

Se prodava plac na ul.vanco angelov bb. do taksi SNUPI. Placot ima 32...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

15 мај 14:54Се продава нива во Црнилиште вгр.

Се продава земјоделско земјиште нива во м.в. Гуштерица, КП 2606, КО Ц...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

13 мај 16:21Se prodava

Niva na okolu 800m od Megunaroden Slavjanski Univerzitet -Sv Nikole. ...


120.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

10 мај 18:24Plac vo industriska zona sv. Nikole

Se prodava plac vo industriska zona sv.nikole so najdobra lokacija od...


11 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

11 апр 13:11Prodavam zemjiste so Vikend Kuka

Prodavam zemjiste 1300 metri kvadratni (zemjisteto e gradezno i urban...


14.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

21 мар 16:50Се продава обработлива нива во с.Црнилиште

Се продава обработлива нива во с.Црнилиште под систем за наводнувањ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

19 мар 20:29Niva vednas do magistralniot pat Stip - Veles

Nivata se naogja do magistralniot pat Stip- Veles do benzinska pumpa ...


150 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

22 фев 17:39Се продава нива

Нивата е покрај новиот автопат светиниколе скопје на далечина од 150...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 дек 20:09Parcela za benziska pumpa od 17,255m2 - ZDRAVESKI

Се продава парцела за бензиска пумпа пред Свети Николе. Парцелата се...


17.255 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

13 дек 14:55Плац 520 метри квадратни

Се продава место 520 метри квадратни во место викано Орлова река Кант...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 ное 18:25Niva

Se prodava niva vo mesto s. Sopot Sveti Nikole na samiot vlez pred se...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

03 ное 19:49Baram zemjodelsko zemjiste okolu 50 hektara

Ponudete zemjiste okolu 50 hektara. Kontakt na viber.


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

01 ное 12:22Se prodava plac od 344m2 pozadi ambulanta itno!!!

Se prodava plac od 344m2 pozadi ambulantskata zgrada só vklucena ka...


3.333.333 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

26 окт 15:43Se prodava niva

Se prodava niva na delot prema s. Nemanjici do asvaltot, do 10 kv dal...


4 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

19 окт 16:01Dve nivi i edna livada

Niva vo pogled 5 dekara Niva vo sopot 5 dekara Livada vo sopot 2.7 ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

07 окт 11:22Prodavam plac

Prodavam plac na bogoslovski pat


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

05 окт 18:02SE PRODAVA ILI IZNAJMUVA

LOZJE SO SORTNI LOZI NA GROZJE I NIVA NA M.V. STANICKI PAT NA IZLEZ K...


9.999 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

05 окт 11:16Se prodava niva pogodna za izgradba na kuka

Prodavam zemnjiste 2260 m2 vo blizina na Grackata Bolnica , pogodno z...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

17 авг 14:20Prodavam niva nad s.Mustafino vo Sv.Nikole,

Prodavam niva nad s.Mustafino vo Sv.Nikole, celina od 7 hentari, od k...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

09 авг 16:44Parcela za benziska pumpa pred Sveti Nikole

Se prodava parcela za benziska pumpa pred Sveti Nikole. Parcelata se ...


100 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

22 јул 09:18Se prodava plac od 344 m2 pozadi ambulanta.

Se prodava plac od 344 m2 pozadi ambulanta Gabriela 077554974 posle 1...


333.333.333 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

01 јун 20:19Продавам нива до с. Пеширово

Продавам нива над с. Пеширово, на патот од Пеширово до Црнилиште.


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

23 дек 13:00Plac

Prodavam zemjiste, pogodno za vikendica tel za informacii 078 443 071


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 дек 19:03Lozov nasad vo Sveti Nikole

Se prodava lozov nasad 17 dekari sorta vranec sistem kapka po kapka d...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

17 сеп 20:29Se prodavaat nivi pasishta i shumi vo selo Kokoshinje

4 parceli shumi 1000m2 1000m2 1000m2 i 500m2 ...


10 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 мар 16:55Se prodava niva na kantonce

Se prodava niva na kantonce okolu 2000m2 vo blizina na kluckata na av...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

06 фев 09:31Nivi

Prodavam nivi vo selo Meckuevci, nivite se odaleceni od seloto 700-80...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

06 фев 09:30Нива Св.Николе- место Буниште

Се продава нива-обработиливо земјиште класа 2 , во близина на автопат...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

14 ное 21:55Plac vo Trstenik-Sveti Nikole

Kupuvam plac vo s.Trstenik Sveti Nikole. Prednost imaat placevi so st...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

19 сеп 23:40Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам