Тетово
                           
1227 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan vo strog centar

Stanot se naoga na 11 sprat, zgradata karsi posta (ponovata zgrada Na...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 авг 12:23Промовирано

Shitet Banes 78 m Kati i 1.Rr ilindenit

Banesa eshte renovuar koplet:Ka 2 dhoma gjumi,2 Ballkona,kuzhine me s...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

10 авг 10:58Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

09 авг 23:09Plac od 550m2

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo van vardarska. ________...


250 €
или предлог цена
09 авг 11:07Se prodava stan vo centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 авг 11:06Se prodava celosno renoviran stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


70.400 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 авг 11:05Se prodava stan od 147m2 vo Blok 82 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 авг 11:01Se Prodava kuka vo Drenovec

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Drenovec. ____________...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 авг 10:59Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar. _______________...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 авг 10:59Parcela od 2615m2 vo Tetovo

Se prodava parcela od 2615m2 vo Tetovo. Lokacijata na zemjišteto e n...


36.600 €
или предлог цена
09 авг 10:22Kukja od 120m2 vo Tetovo

Se prodava kukja vo blizina na kasarnata vo Tetovo. Kukjata e komp...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 авг 10:22Stan od 83m2 vo Tetovo

Se prodava kompletno namesten stan vo vo Blok 70 – Tetovo. Stanot ...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 авг 10:22Stara kukja so dvorno mesto od 402m2 vo Tetovo

Se prodava stara kukja so dvorno mesto vo blizina na osnovnoto učiliš...


140.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 авг 10:22Se prodava kukja od 212m2 vo Tetovo

Se prodava kukja od 212m2 vo Tetovo. Kukjata go ima sledniot raspo...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 авг 10:22Kukјa od 137m2 vo Tetovo vo blizina na restoran BELA MIA

🏡 Se prodava samostojna-semejna kukјa od 137m2 vo Tetovo vo blizina ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

09 авг 10:22Gradezna parcela od 2020m2 vo Tetovo

Se prodava gradežna parcela vo urbanizirano podračje vo Tetovo. Pa...


По Договор
или предлог цена
09 авг 10:22Luksuzen stan vo strog centar na Tetovo

Se prodava luksuzen stan vo strog centar na Tetovo. Stanot ima vku...


129.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 авг 10:22SE PRODAVA PARCELA VO SELO NEPROSHTENO

Se prodava parcela smestena vo selo Neprošteno po najdobri uslovi! ...


51.900 €
или предлог цена
09 авг 10:22Stan od 99 m2 vo Tetovo

Se prodava stan od 99m2 vo Tetovo. Stanot go ima sledniot raspored...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

09 авг 10:22Ovoshtarnik (niva) vo industriska zona

Se prodava niva (ovoshtarnik) od 3004 metri kvadratni, mesto vikano K...


1 €
или предлог цена
08 авг 21:20Se prodava nova nevselena kuca vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na nova nevselena kuca so katnost P...


184.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 авг 12:18Se prodava kuca vo blizina na Mema

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost Po+2+PK so lokaci...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 авг 12:18Se prodava lokal nad pazar vo centar

Se prodava lokal od 15m2 nad pazarot vo centar na, lokalot e celosno ...


18.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

08 авг 12:18Se prodava kuka so plac od 758m2

Se prodava kuka so plac od 758m2 super lokacija Za Poveke info: 07...


230.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 авг 12:18Kukja od 155m2 vo Capcovo sokace so Dukan

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na 2 kuci so katnost P+2 so lokacija...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 авг 12:17КУПУВАМ стара куќа во с.Непроштено или Лешок

Купувам,стара куќа во село Лешок,или Непроштено може да е и стара (пл...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 авг 09:46Duplex stan-Strog centar

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

07 авг 23:18Se prodava podrum od 5m2

Se prodava podrum od 5m2 vo centar na Tetovo vo zgradata na NB-Komapn...


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Гаражи

07 авг 22:04Prodažba na nov stan duplex so 4 spalni

Prodažba na nov stan duplex so 4 spalni 📏POVRŠINA: 110 m2 ⛳️ L...


79.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

06 авг 18:26Se prodava plac na izlez od Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na izlez od Tetovo. ______...


200 €
или предлог цена
06 авг 14:35Prodavam zemja vo Drenovec

Prodavam zemja vo Drenovec odlicno za kuca, cena 42000 evra. Tetovo ...


28 €
или предлог цена
06 авг 08:44Lokal vo centar Tetovo

Se prodava ili izdava..Se naogja nasproti OU Lirija.Moze da se raboti...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

05 авг 17:27Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


97.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

05 авг 15:42NEDOVRSENA KUCA vo Najmirniot del na Tetovo !!!

Kucata ne e dovrsena izgradeno e samo prizemje i e so kvadratura od 1...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 авг 18:27Se prodava stan od 37m2 vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

04 авг 13:05Se prodava kukja vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Brvenica, Tetovo. ____...


70.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

03 авг 19:15Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
03 авг 13:43Stan vo strog centar

Stanot se naoga na 11 sprat, zgradata karsi posta (ponovata zgrada Na...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 авг 12:23Se prodava kukja vo Tetovo

Se prodava kukja vo blizina na muzičko učilište vo Tetovo! Se prodav...


280.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

03 авг 11:15Zemjiste za kuka ili vikendica vo Drenovec Tetovo

Prodavam zemjiste vo Drenovec nad stadionot vo Tetovo, pogodno za vik...


По Договор
или предлог цена
03 авг 11:01Se prodava kukja na ul. Goce Delčev vo Tetovo

🏘️Se prodava kukja na ul. Goce Delčev vo Tetovo.⁣ ⁣ Kukjata go ima...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

03 авг 10:51Страна 3 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам