Тетово
                           
1227 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan vo strog centar

Stanot se naoga na 11 sprat, zgradata karsi posta (ponovata zgrada Na...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 авг 12:23Промовирано

Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Simovski

🏡Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Brakja Simovski.⁣ ⁣ 🧮Vo kvad...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

03 авг 10:50Vikendica od 65m2 vo s.Setole - Tetovo

Top ponuda na vikendica vo selo Setole so prekrasen pogled. Vikendic...


26.000 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

03 авг 10:49se prodava kuca vo centarot na Tetovo

se prodava kuca nasproti klinickiot centar (bolnica) vo Tetovo so dvo...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

03 авг 09:41Plac vo Drenovec Tetovo 1200m2

Prodavam zemja, plac za kuca ili vikendica vo Drenovec. Cena 36000 e...


30 €
или предлог цена
02 авг 18:00Plac vo selo otunje tetovsko

Placot se naogja na samiot pat


16 €
или предлог цена
02 авг 17:46Niva vo blizina na palma mall tetovo

Nivata se naogja pozadi avtocem i sitkom i e so povrsina od 5400kvadr...


100 €
или предлог цена
02 авг 17:46Se prodava kuka vo gorna carsija Tetovo

Vredi da se vidi na lice mesto. Kontakt broj >>> 071 253 039 Kontakt...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 авг 12:45SE PRODAVA KUKA VO CENTAR NA TETOVO

Se prodava kukja na ulica J.N.A strog centar , prizemje i sprat,objek...


185.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

01 авг 16:19Baraka

Se prodava dobro izolirana baraka 2.50.350


1 €
или предлог цена
01 авг 12:11SE PRODAVA LOKAL VO TETOVO SHITET LOKAL NE TETOVE

SE PRODAVA LOKAL DO EKOLOG VO TETOVO IMA PREGLED NA INDUSTRISKA S...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

01 авг 11:58Se prodava stan vo Blok 82 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo naselba Blok 82 vo Tetov...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 јул 16:00KUKA VO TETOVO NAS. PEVCINA

Prodavam kuka vo naselba pevcina na ul. goce delcev 206-a.Kukata e so...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 јул 14:06TWINS house-Se PRODAVA KUKJA od 600m2 vo selo:TEARCE

Se PRODAVA kukja vo selo TEARCE. -----------------------------------...


92.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 јул 09:22TWINS house-Se prodava Stan 58m2 na 1-vi kat STROG CENTAR

SE prodava Stan od 58m2 na bul.MARSAL TITO vo Tetovo. ------------...


74.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 јул 09:22TWINS house-Se prodava LUX.Stan od 153m2 vo BLOK 70

Se Prodava LUX.STAN ( Dupleks ) od 153m2 vo BLOK 70. Stanot e na 5...


92.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 јул 09:22TWINS house-Se prodava Kukja od 258m2 vo TETOVO

Se PRODAVA Kukja od 258m2 na ul:GOCE DELCEV vo Tetovo Kukjata e polu...


149.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 јул 09:22TWINS house-Se PRODAVA KUKJA od 467m2 kaj TETOVCANKA

Se PRODAVA Kukja od 467m2 vo blizina na Zito-market (bivsa Tetovcan...


255.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 јул 09:22TWINS house- Se PRODAVA -KUKJA so dvor od 460m2 vo AJD.MAALO

Se PRODAVA Kuka so dvor od 460m2 vo Ajducko Maalo. Kukata e na ...


341.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 јул 09:21TWINS house-Se PRODAVA KUKA od 116m2 vo nas.PEVCINA

Se PRODAVA KUKA od 116m2 vo nas.PEVCINA. KUKATA e na eden sprat i ...


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 јул 09:21TWINS house- Se PRODAVA PLAC od 4279m2 vo m.KLJUKOVO

Se PRODAVA plac od 4279m2 vo mesto KLJUKOVO. Do placot ima sproved...


По Договор
или предлог цена
30 јул 09:21TWINS house-Se prodava KUKA od 340m2 vo blizina na kasarna

Se prodava sprat od KUKA so stanben prostor od 127m2 i dvorno mesto o...


95.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 јул 09:21TWINS house-Se PRODAVA Stan od 74m2 vo CENTAR

Se PRODAVA Stan od 74m2 vo centar kaj sudot. Stanot e na 6-ti kat ...


63.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 јул 09:21TWINS house-Se prodava KUKA od 595m2 vo STROG CENTAR

Се продава куќа во Тетово (чист имотен лист) во строгиот центар на гр...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 јул 09:21TWINS house Se prodava EXLUZIVEN STAN od 114m2-STROG CENTAR

Stanot e na prvi kat vo nova zgrada od 4 kata. Vo zgradata ima cis...


95.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 јул 09:21TWINS house-KUKA so dvor od 590m2 vo Tetovo

Se prodava Kuka so dvor od 590m2 vo blizina na Sportski centar. Ku...


319.900 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 јул 09:20TWINS house Se PRODAVA Kukja vo selo LESOK

Se Prodava Kukja (dupleks) vo selo Lesok do samiot pat. Kukjata e ko...


330.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 јул 09:20TWINS house- Se PRODAV Stan od 68m2 vo BLOK 82

Se PRODAVA Stan od 68m2 vo BLOK 82. Stanot e na 6-ti kat vo zgrad...


51.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

30 јул 09:20Lokal deloven prostor vo Gorna Čaršija

Prodažba na lokal/deloven prostor vo agencija Chanak 📏POVRŠINA: ...


84.999 €
или предлог цена
29 јул 13:00Nova kuća na 3 kata vo Potok-EXTRA cena

🔥🔥🔥Atraktivna ponuda samo vo agencija CHANAK🔥🔥🔥 Prodažba na N...


179.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 јул 13:00Se prodava vikendica vo selo Jedoarce vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na vikendica vo selo Jadoarce vo Te...


25.000 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

27 јул 20:28Se prodava kukja vo selo Glogji, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo s.Glogji vo Tetovo. __...


39.990 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 јул 19:05Vikendica na Popova Sapka

Se Iznajmuva. Minimum prestoj 2-3 nokji. Kompletno renovirana, raspol...


5 €
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

27 јул 16:47Se prodava nov, opremen stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


84.990 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 јул 14:48Novogradba 57 m2 so 1 spalna na 4 kat so lift strog centar

💯☑SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK☑💯 Prodažba na stan NOVOGRAD...


54.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 јул 13:00Se prodava stan 65m2 na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo Tetovo. _...


52.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 јул 11:01se prodava sprat i potkrovlje

Se prodava sprat i potkrovlje od kukja vo Tetovo ul.Brakja Simovski (...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 јул 10:12Parcela pokraj REGIONALEN PAT TETOVO-FALIŠE posle Teteks

Prodažba na parcela pokraj REGIONALEN PAT TETOVO-FALIŠE. Parcelata se...


250 €
или предлог цена
26 јул 16:34Se prodava kuca vo Mala Recica

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost Po+P+1 so lokacij...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јул 12:58Se prodava kuca vo Gorno Teqe vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost Po+P+2 so lokacij...


199.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 јул 12:58Se izdava stan/deloven prostor vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃izdava stan/deloven prostor so lokacija vo strog cen...


300 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 јул 12:58Страна 4 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам