187 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se izdava

Pllaci jepet me qira , gjendet te autootpadet , 700 euro ne muaj 07...


700 €
или предлог цена
21 јун 12:54🌄Se prodava gradežna parcela vo selo Lešok

🌄Se prodava gradežna parcela vo selo Lešok.⁣ ⁣ 🚰💡🛣️Do samata pa...


30 €
или предлог цена
19 јун 09:09atraktivni placevi za izgradba na novi KUĆI

atraktivna ponuda vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! atraktiven...


200 €
или предлог цена
10 јун 23:26ATRAKTIVEN PLAC OD 11.230m2 KAJ INDUSTRISKATA ZONA VO TETOVO

atraktivna ponuda samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! atrak...


27 €
или предлог цена
10 јун 23:26Shitet tok 3300 m2

Shitet tok 3300 m2 e peshtatshme per ndertim kon 070 916 116


25 €
или предлог цена
08 јун 16:01Plac blizu gradot, kaj s. Neprosteno

Placot ima 1600 m2, forma na kocka, celiot ograden, na pat, kade ima ...


По Договор
или предлог цена
26 мај 13:14Plac za kuca, - Tetovo 2

Se prodava ubav plac blizu rest. Ahengu i Sopi, na pat, blizu voda i ...


По Договор
или предлог цена
26 мај 13:09Ubav plac za deloven prostor, no i za ziveenje

Placot se naogja blizu Rektoratot na Tetovskiot Univerzitet, na patot...


По Договор
или предлог цена
26 мај 13:05Se prodava plac vo blizina na Munevere

SE PRODAVA! odlicen plac od 900m2. Placot e celosno iscisten, do ne...


250 €
или предлог цена
26 мај 12:07Се продаваат парцели за викендици или куќи во село Вратница

Се продаваат парцели за викендици или куќи во село Вратница, Тетово. ...


8 €
или предлог цена
14 мај 18:10Се продава парцела за куќа во с.Вратница

Се продава парцела за куќа со површина од 315 м2 во село Вратница, Те...


35 €
или предлог цена
14 мај 17:50Se prodava parcela vo selo Sarakjino

Se prodava parcela vo selo Sarakjino. Parcelata e so vkupna površi...


20 €
или предлог цена
07 мај 12:59Niva do regionalen pat Tetovo,S.Neprosteno

Niva od 6770m^2 Cenata e pregovorliva Kontakt telefon: 070-371-876


1 €
или предлог цена
20 апр 21:26Plac

Se prodava plac 2376 M2 vo blizina na resorant za svadbi ahengu sopi ...


По Договор
или предлог цена
18 апр 03:29Се продава атрактивно место за куќа во Тетово

Атрактивно место во Тетово! Се продава парцела од 412 м2 со маркица ...


160 €
или предлог цена
17 апр 12:25Se prodava gradežna parcela vo selo Lešok

🌄Se prodava gradežna parcela vo selo Lešok.⁣ ⁣ 🚰💡🛣️Do samata pa...


33 €
или предлог цена
17 апр 09:58PREMIUM PONUDA - samo za GOLEMI INVESTITORI

PREMIUM PONUDA samo vo agencija "CHANAK" gradezno zemjishte vo Tet...


1 €
или предлог цена
15 апр 03:25Се продава плац од 400 м2 за куќа во село Теарце

Се продава плац од 400 м2 за куќа во село Теарце. Плацот се наоѓа во...


По Договор
или предлог цена
01 апр 22:36Се продава парцела од 2145 м2 на главниот пат во село Теарце

Се продава парцела од 2145 м2 на главниот пат (Тетово – Јажинце) во с...


30 €
или предлог цена
01 апр 22:08Se prodava parcela vo selo Leshok

Se prodava parcela koja e na samiot glaven pat Tetovo-Jazhince vo sel...


47 €
или предлог цена
23 мар 08:18Prodavam mesto vo Lesok 7479 m2 do ulica

Prodavam plac vo s.Lesok pod ucilisteto 5048 m2 +2427м2 cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
04 мар 09:50ATRAKTIVEN PLAC od 870m2 vo CENTAR

*atraktivna ponuda* samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! atrakti...


179.999 €
или предлог цена
28 фев 23:07Se prodavaat dve katastarski parceli na Kale

Se prodavaat dve katastarski parceli koj na lice mesto se edna celina...


20.000 €
или предлог цена
02 фев 08:32Се продаваат два плаца со вкупна површина од 882 м2

Се продаваат два плаца со две маркици за градба со вкупна површина од...


150 МКД
или предлог цена
24 дек 22:58Се продава парцела од 60000 м2

Се продава парцела од 60000 м2 на самиот пат во село Фалише. Парце...


50 €
или предлог цена
09 ное 01:13Shitet toke

Shitet toke ne tetove per me shume info 075-210-207


1 €
или предлог цена
25 окт 01:27Prodavam niva vo Falishe

Prodavam niva vo Falishe


60 €
или предлог цена
15 окт 20:03Се продава парцела на патот за Попова Шапка

Се продава парцела на патот за Попова Шапка со убав поглед кон градот...


30 €
или предлог цена
15 окт 11:40Plac za gradba vo najstrogiot CENTAR na TETOVO

SE prodava plac za izgradba na kuca vo najstrogiot CENTAR na TETOVO. ...


299.999 €
или предлог цена
23 сеп 16:25Shitet Toka dhe Shtepia

Shitet Toka dhe Shtepia 1200 m2 ne Recic te Vogel per kontakt 0722086...


1 €
или предлог цена
26 авг 23:42Shitet Pllac

Shitet pllac perball univerzitetit te europes juglindore 3000m2 , mun...


1 €
или предлог цена
26 авг 23:32fenomenalen PLAC za povece nameni posle PALMA MALL

SE PRODAVA!!! odlicen plac vo forma na kocka,od 2040m2. Placot e celo...


125.000 €
или предлог цена
20 авг 12:49Се продаваат плацови во близина на Emka residence

Се продаваат плацови во близина на Emka residence, во Тетово. Цена...


130 €
или предлог цена
05 авг 15:53PRODAVAM MESTO 500M2 vo selo FALISHE

PRODAVAM PLAC SO POSTOECKA KUKA NA MESTOTO


40.000 €
или предлог цена
23 јул 16:22Се продава парцела со површина од 3600 м2

Се продава парцела со површина од 3600 м2. Парцелата се наоѓа на к...


90 €
или предлог цена
26 јун 15:20Се продава плац од 510 м2 во Тетово

Се продава плац од 510 м2 кај стадионот во Тетово. Цена 125000 евр...


125.000 €
или предлог цена
26 јун 15:16Se izdava pod kirija placot vo Tetovo

Izdavam plac pod kirija u industriska zona Tetovo. Placot e kaj Autop...


1 МКД
или предлог цена
19 мај 02:38Итно се продава земјоделско обработлива површина од 3000 м2

Итно се продава земјоделско обработлива површина од 3000 м2. Посто...


15 €
или предлог цена
06 мај 13:45Се продава парцела од 2200 м2 во село Гајрe

Се продава парцела од 2200 м2 во село Гајре, Тетово. Цена 40 евра ...


40 €
или предлог цена
14 мар 11:38Парцела oд 25000 м2

Се продава парцела со површина од 25000 м2 во близина на фабриката Fe...


55 €
или предлог цена
12 фев 15:22Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам