Ѓорче Петров
Подкатегорија:
                   
93 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Luxman SB-7

Се продава активен сабвуфер, користен во домашни услови не сервисиран...


4.700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

17 мај 12:16pojacala so odlicen kvalitet

prodavam avto pojacala so odlicen kvalitet ispravni 100% cena po do...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

08 дек 14:10pojacalo i cd techniks sl-pg390 vidi vo prodavnica cvetko

GOLEMA RASPRODAZBA NA KOMONENTI OD DOMASNA KOLEKCIJA POVELETE. ZA ...


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

05 ное 08:29CD SISTEM POJACALO TUNER ZVUCNICI VUFER SATELITI

SITE UREDI SE ODLICNO SOCUVANI NOVI KOMPLET ZVUCNICI CETIRI STOLBOVI...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

04 ное 08:14SISTEM SONY

Pojacalo Sony GOLEMINA MAXI POWER system Sony


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

28 окт 07:13двд цд плеер PANASONIC so universal dalecinsko

odlicno cita ima universalno dalecinsko


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

30 апр 00:49Pojacalo pioneer I zvucki jamo

Se prodava pojacalo stereo integrated pioneer I 4 sateliti jamo (dans...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

28 фев 21:02Zvucnici samsung

Dva zvucnika so postplje i vufer samsung moze i zamena za bandasi 15-...


2.990 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

17 јан 23:49Zvucnici

Kutiite se racna izrabotka so kvalitetni muzicki edinici potocno baso...


2.990 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

14 јан 18:05Skoro novo i nekoristeno dvd lg

Dali se pusteni pet cedinja na nego


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

01 дек 19:11PRODAVAM KOMPLET LICNA KOLEKCIJA NA HI-FI OPREMA

KOLEKCIJATA isklucivo ja prodavam komplet zbog selidba, vo kolekcijat...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

14 авг 15:34KUPUVAM DALINSKO (DALECINSKO)ZA CD DENON DCD-480

Dalinsko model RC -220


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

19 јул 18:02>>BLUETOOTH ZVUCNICI << FM RADIO ,SD, AUX, USB,LED, MIKROFON

Bluetooth - FM Radio - USB - SD Card - Mikrofonski vlez - Led os...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

12 јун 10:09Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам