Гостивар
                           
293 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Montazna Limena Garaza

Se prodava montazna limena garaza cena po dogovor informacii na telef...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Гаражи

Денес 09:37Vila mavrovo

se izdava vila nova gradba so centralno greenje na struja i kamin na ...


80 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 05:09SE PRODAVA PARCELA VO GRADEZEN REON

Se prodava parcela.Parcelata e opfatena so urbanisticki plan,odnosno ...


50 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 21:40Se prodava parcela

Se prodava parcela


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 21:40PLAC MAVROVO

Se prodava gradezen plac 805 m2. Placot se naogja na 100 metri pred ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 15:30Se Izdava Deloven Prostor (Prizemje,Podrum i Dvorno Mesto)

Lokalot se naogja vo blizina na City Centar, vo ulicata nakaj Policis...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:55SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR... STANOT ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 12:13SE IZDAVA STAN (GARSONJERA)

Se izdava kompletno opremen stan (garsonjera) na prizemje vednas do c...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 09:55Стан 75m² на 3-ти кат 8m² подрум, комплет луксузно опремен

Се продава стан од 75m² на 3-ти кат, плус 8m² подрум, комплетно луксу...


60.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

29 јан 19:34Se prodava kuca vo centar , Gostivar !!!

Se prodava kuca 100m2 so dvorno mesto 400m2 garaza 16m2 , vo ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

29 јан 17:55Mavrovo /Apartmani se prodavat!!!

Se prodavaat 4 etaza , 4 *220m2 , cist imoten list moze da sekupi i ...


680 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
700 €
Гостивар

Куќи / Вили

28 јан 21:22SE PRODAVA objekt vo mavrovo

Se prodava objekt vo mavrovo so pravo na porvrat na DDV ,Mozno e ZAME...


375.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
380.000 €
Гостивар

Куќи / Вили

28 јан 21:22Gradezen plac so kuka na odlicna lokacija vo Gostivar 350m2

Se prodava plac so 2 kukji(lepenka) na ulica Brakja Ginoski vo Gostiv...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

28 јан 13:53••GRADEZEN PLAC VO NASELBA CIGLANA-GOSTIVAR 650M²••

--Se prodava gradezen plac vo naselba Ciglana Gostivar. Placot e na s...


70 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 јан 13:52Se prodava Nov Stan 94m2

Se prodava nov stan 94m2. Stanot se naoga na patot na avtobuska stani...


785 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
799 €
Гостивар

Станови

28 јан 13:15Kuka vo Naselba Fazanerija 2 150 m2

Prodavam kuka vo naselba Fazanerija 2, vo blizina na stadionot, 150 m...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

27 јан 22:20Selo Lesnica-Gostivar

Placot se naoga blizu seloto Zdunje.


50 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

25 јан 19:56ME QIRA ; POD KIRIA KAT 2 & 3

HAPSIRË 130m2 OSE SI BANESA 1. 70m2 2. 60m2 PROSTOR 130m2 ILI KA...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

25 јан 19:01Plac (parcela) vo Grudajci, Gostivar

🗣 Се продава парцела во градежен реон во Гостивар, КО Бањица место ...


65 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

25 јан 09:51Kukja vo Dutlok na odlicna lokacija

🗣Се продава куќа во населба Дутлок на убава локација на само 300 мет...


225.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

25 јан 09:51Se prodava kukja vo naselba Pitarnica , Gostivar

Се продава куќа во населба Питарница , Гостивар. Куќата излегува н...


115.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

25 јан 09:51Se prodava stan vo naselba 6ta zona, Gostivar

❗️Се продава стан во населба „6та зона“, Гостивар❗️ 🌍 (Достапен 3...


620 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

25 јан 09:51Stan od 83 m2 na ul Mara Ugrinova (*visoko prizemje*)

🗣Се продава стан во нова зграда на ул „Мара Угринова“ во непосредна ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

25 јан 09:51Plac do glaven pat Gv vrapciste

Idealno mesto za gradba I I biznis do placot Ima struja I voda I uste...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

24 јан 21:40Plac do glaven pat Gv vrapciste

Plac do glaven pat Gv vrapciste legalizirana do placot ima struja I v...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

24 јан 21:40Se prodava ili menuva za stan

Se prodava, plac od 277m2 vo Maleardi, Gostivar 1... poseduva celosna...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 јан 21:38Се продава стан од 80м2

Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди Гостивар. Станот се наоѓа...


38.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

23 јан 10:55Villa Lux 3

Se iznajmuva luksuzna vila vo Mavrovo pred Galicki pat so 6 sobi, 2 b...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

23 јан 10:39SE PRODAVA PLAC

Se prodava gradezna parcela vo Gostivar so broj 7156/1 i 7156/2. DUP...


350 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 јан 21:11Се продава плац градежен покрај автопат Тетово-Гостивар

Се продава плац градежен 2.000 м2 покрај автопатот Тетово-Гостивар на...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 јан 14:58Delloven Prostor-Lokal afaris ME QIRA

JEPET ME QIRA-SE DAVA POD KIRIJA Lokal afarist ne katine perdhese ...


7 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

22 јан 07:32Stan Asani Company

107m2 3sobi 2Wc Shpajz Saloon Kujna Dva balkoni 9sprat novata z...


110.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

21 јан 17:50Ekstra luksuzen 36 m2 stan

Renoviran komplet.


42.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

21 јан 15:40Se prodavaat stanovi vo novogradba vo Gostivar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo novogradba so lokacija...


850 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 јан 13:19Prodavam Plac vo Veles 3300m2

Se prodava Plac vo Veles 3300m2 so postoečki objekt-magacin od 120m...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

20 јан 11:01Kukja vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

18 јан 16:27Kuca na 3 sprata vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

18 јан 16:27Kuka do policija

Se prodava kuka do policiska stanica so 4 delovni prostorii i 3 stana...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

18 јан 15:43Plac vo selo Zubovce!

Se prodava plac vo selo Zubovce,na odlicna lokacija na samiot pat kon...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

17 јан 13:16Plac 501m2 vo blizina na S Petrol

Se prodava plac 501m2 vo blizina na S Petrol Ima i drugi kvadraturi ...


150 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

17 јан 07:08Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам