Гостивар
                           
294 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

18 јан 16:27Kuca na 3 sprata vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

18 јан 16:27Kuka do policija

Se prodava kuka do policiska stanica so 4 delovni prostorii i 3 stana...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

18 јан 15:43Plac vo selo Zubovce!

Se prodava plac vo selo Zubovce,na odlicna lokacija na samiot pat kon...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

17 јан 13:16Plac 501m2 vo blizina na S Petrol

Se prodava plac 501m2 vo blizina na S Petrol Ima i drugi kvadraturi ...


150 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

17 јан 07:08Se Izdava Nov Stan.

Se izdava nov stan pod kirija Do kazinoto winner nasproti Marketot A...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

16 јан 12:08Stan vo Centar na 1 Sprat 38m2 Banes qendër 1 kati 38m2

SE PRODAVA STAN 38m2 plus 8m2 podrum na 1 sprat vo strog centar naspr...


40.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 јан 19:31SE. IZDRAV / PRODAVA

33m2 wc, magacince, i glaven lokal tip top sreden see novo edno par...


249 €
или предлог цена
15 јан 16:46PRODAVA -IZDAVA

SE PRODAVA ILI IZDAVA luksuzno opremen deloven prostor ,so moznost...


1.750 €
или предлог цена
15 јан 16:46banese me qira

Jepet me qira banesa. Ka dy dhoma gjumi , dy bajno dhe nje balkon.


130 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

14 јан 02:52Se prodavaat udarni parceli okolu ETC Gostivar

Se prodavaat gradezni parceli vtor red okolu ETC Gostivar,za delovni ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

11 јан 13:11Se prodava kancelarski prostor 2200 eur m2 Novogradba

- Се продаваат нови станови (2 и 3 кат) од 750 еур м2, дуќани (призем...


2.200 €
или предлог цена
09 јан 10:10Se prodavaat dukani prizemje 2500 eur m2 Gostivar novogradba

- Се продаваат нови станови (2 и 3 кат) од 750 еур м2, дуќани (призем...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

09 јан 10:07Se prodavaat stanovi,750 eur m2 novogradba Gostivar

- Се продаваат нови станови (2 и 3 кат) од 750 еур м2, дуќани (призем...


750 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

09 јан 10:02Shiten 6 dyer medipan

Shiten 6 dyer medipan me dimenione 1. 87x200 2. 84x200 3 .77x196...


300 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

08 јан 14:12Niva na vlez vo Gostivar

Prodavam niva na vlez vo gostivar pozadi objektot monako. Nivata e s...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

08 јан 00:06Kontejner 2x2m domasno napraveno

Izolacija paneli, pod od eko pvc ploča, varena metalna konstrukcija, ...


400 €
или предлог цена
07 јан 08:53Nov Stan 93 m2 karsi Avtobuskata stanica Gostivar

Se prodava nov stan 93 m2 ,karsi avtobuska stanica vo Gostivar , stan...


820 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

05 јан 14:20Lokal

Ze izdava pod kirija lokal 40 20 podrum Wc novo So dva vleza ...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

03 јан 14:03Село Здуње / Земјиште со маркица

Се продава парцела од 5592м2,погодна за градба.Приклучок за вода и ст...


41 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

03 јан 01:12STAN VO CENTAROT NA GRADOT

Ae izdava stan vo centarot na gradot, opremen so lift. Kontakt 075915...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

02 јан 02:45shitet shtepi

shitet shtepi ne afersi te shtepis se kultures shtepija esht e persht...


210.000 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
280.000 €
Гостивар

Куќи / Вили

02 јан 00:05Deloven I Magacinski Prostor

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторја...


По Договор
или предлог цена
01 јан 11:25Baram stan ili plac

Baram stan ili plac pokraj avtopatot Gv-Te samo na privatniot lice ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

31 дек 02:37Shitet vend per ndertim ne afersi te pizza MIA

396m2 vend per ndertim ne afersi te lokalit Pizza Mia. Per me shume i...


250 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

30 дек 21:07Se Prodava 66m2 Stan

Se prodava 66 m2 stan vo nova gradba si kompletno dokumentacija za po...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

26 дек 11:39Se Prodava 38 m2 Stan

se prodava 38 m2 stan vo nova gradba so kompletno dokumentacija


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

26 дек 11:39Se prodava lokal 100m2 so inventar

Se prodava lokal 100m2 na 1vi kat vo stariot trgovski Javor. Lokalot...


1.500 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

20 дек 16:18Se prodava stan 42m2 na 5ti kat so lift

Se prodava stan 42m2 na 5ti kat so lift vo blizina na trudova i pozar...


33.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 дек 16:17Se prodava stan 85 m/2 6-ti kat 2m/2 podrum

Se prodava stan 85 m/2 6-ti kat 2m/2 podrum Zgradata poseduva lift...


64.500 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 дек 16:17Se prodava kukja vo naselba Leska, Bul Brakja Ginoski,

🗣Се продава куќа во населба „Леска“ – Гостивар 📍Куќата се наоѓа ...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

19 дек 11:53Plac vo Balindol

Plac vo Balindol. KP.br.922 -plac so povrsina od 816m2, KP.br 925/5...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

16 дек 14:45Se izdava stan vo top lokacija

se izdava stan sproti gradska bolnica info 072 624 724 Azir


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

16 дек 12:02СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402 м2

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402м2 ПОКРАЈ АВТОПАТ , КАРШИ БУНАР ПЕТРОЛ ВО ВЛЕЗ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

12 дек 12:41СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 720м2- МАЛЕАРДИ

Се продава плац од 720м2 во влез на Гостивар во Малеарди, П+5+ПК , 11...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

12 дек 12:41Се продава куќа

Се продава куќа во строг центар во Гостивар лоцирана помеѓу плоштадо...


262 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

10 дек 16:53Се продава плац на ул. Питарница, Гостивар

Се продава плац со 987м2. Локациски се наоѓа на улица Питарница (пато...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

10 дек 11:56Se prodava parcela vo Beloviste, Gostivar

Се продава парцела во с.Беловиште , Гостивар. Истата се наоѓа на 3км...


40 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

07 дек 09:03Plac Grudajci

Plac/livada vo Grudajci 4844 m2 Izleguva od dvete strani na pat vo gr...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

05 дек 11:15Stan vo Gostivar

Se prodava stan vo Gostivar. Stanot e izdaden pod naem od 2005


55.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

02 дек 09:42Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам