Гостивар
                           
296 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac Grudajci

Plac/livada vo Grudajci 4844 m2 Izleguva od dvete strani na pat vo gr...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

05 дек 11:15Stan vo Gostivar

Se prodava stan vo Gostivar. Stanot e izdaden pod naem od 2005


55.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

02 дек 09:42Се продава куќа/куќи во нас.Питарница

Se prodava kukja/kukji vo nas.Pitarnica - Gostivar, so vnatresna povr...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

01 дек 20:36Se prodava plac 450m2 vo Pitarnica.

Se prodava plac 450m2 vo Pitarnica. Placot poseduva markica za gradba...


130 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

24 ное 15:16Se pordava stan 56m2 + 4m2 na 3ti kat podrum vo Maleardi

Se pordava stan 56m2 + 4m2 na 3ti kat podrum vo Maleardi. Stanot e k...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 ное 15:05Se prodavaat stan 123m2

Se prodavaat stan 123m2 vo izgradba na ubava lokacija vo blizina na M...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 ное 13:22Se prodava stan 120m2 na 6ti kat

Se prodava stan 120m2 na 6ti kat vo blizina na Avto kuca Cobe i stari...


770 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 ное 12:58Se prodava plac 805m2 vo Mavrovo

Se prodava plac 805m2 vo Mavrovo na golemata krivina pres restorantit...


120 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

24 ное 12:54Se prodavaat novi stanovi na TOP lokacija

Se prodavaat novi stanovi na TOP lokacija vo blizina na Stopanska ban...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 ное 12:51Se prodava stan 75m2 na 6ti kat vo gradba

Se prodava stan 75m2 na 6ti kat vo gradba, vo blizina na Zhito market...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 ное 12:45Se prodava stara kukja 509m2

Se prodava stara kukja 509m2 pozadi menuvacnica Shpendi, vo blizina n...


275.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

24 ное 12:41ПЛАЦЕВИ ВО ГЛУВО БРАЗДА

Се продаваат три плаца во општина Глуво Бразда од кои два излегуваат ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 ное 11:09Shitet vend për ndërtim 722 m2.

Shitet vend për ndërtim 722m me dy markica Lokacioni në hyrje të ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

17 ное 16:51Se prodava plac 450m2 vo Pitarnica.

Ponuda na nedelata !!!!! Se prodava plac 450m2 vo Pitarnica. Placot ...


130 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

07 ное 16:46STANOVI VO NOVA GRADBA

Se prodavaat stanovi vo nova Gradba info:071444322


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

02 ное 15:06SE PRODAVA NIVA VO SELO DEBRESE HITNOOOO

SE PRODAVA NIVA VO SELO DEBRESE GOSTIVAR NIVATA E VO OKOLINA NA PRET ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 ное 11:21Se prodava zgrada vo centar vo Gostivar

Se prodava zgrada vo Gostivar, nad picerija Mona Liza vo centarot na ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

01 ное 22:56Se prodava lokal 77m2 za extra cena

Se prodava lokal 77m2 na 1vi kat na mnogu frekfretna ulica vo blizina...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

28 окт 13:59Se prodavaat 2 stana od 85m2 i 90m2 na 3ti i 4ti kat

Se prodava stan 85m2 i 90m2 na 3ti i 4ti kat vo Maleardi. Stanot pos...


630 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

28 окт 13:57Banese e re, e pa banuar

Banesa eshte ne hyrje te qytetit te Gostivarit Banesa ka 166 m2 106...


77.999 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

23 окт 20:09Se izdava Lokal

Se izdava atraktiven lokal, vo atraktivna lokacija Lokalot se naogja...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

22 окт 17:34Stan 85m2

Se prodava luksuzen stan 85m2 na 5 sprat so se dokumetacija


78.500 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

21 окт 21:11Niva 8300 m2

Niva pokraj avtopat Tetovo-Gostivar 8300m2 . Nivata se naogja pokraj...


29 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 окт 21:09Se izdava lokal vo centarot na gradot

Se izdava lokal 80 kvadrati vo centar cena po dogovor, kontakt: 075-9...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

13 окт 09:08SE IZDAVA LOKAL VO CENTAR

Se izdava lokal 60 kvadrati vo centar cena po dogovor - kontakt: 075...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

13 окт 09:05PRODAVAM PLAC VO BLIZINA NA STAR JAVOR

Prodavam gradezen plac ispod zeleznickite prugi vo blizina na star ja...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

09 окт 19:10Stan 93m2 Centar Gostivar

Se Prodava Stan vo Centar, Gostivar Nova Gradba


80.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

08 окт 22:34SE PRODAVA NIVA POKRAJ PAT VO S FORINO

Se prodava niva pokraj pat vo s FORINO gostivarsko na mesto vikano Ba...


80 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

01 окт 00:12Kuca

Prodavam kuca lepenka e ima svoj dvor i pat sto izleguva na glaven pa...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

29 сеп 21:32Konstrukcija za plastenik (sera)

Konstrukcija za plastenik (sera) Dimenzi 10 m x 60 m


1 €
или предлог цена
29 сеп 08:32Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister

Se prodava Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister,onamu kade sto...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 сеп 09:35lokal pod kirija lokal me qira

Jepet lokal me qira Jepet lokal me qira ne afërsi të NP Komunalec go...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

22 сеп 21:51Se prodava kukja / Shtëpi në shitje

Се продава куќа на три спрата со подрум, на атрактивно место во цента...


400.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 сеп 13:16Се продава стан во строг Центар-Гостивар

Се продава стан во строг Центар во Гостивар. Станот располага со повр...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

16 сеп 09:06Se izdava lokal tel. 070255217

Se izdava odlicen lokal na centar, vednas do industrisko uciliste.


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

08 сеп 13:00SE IZDAVA DELOVEN I MAGACINSKI PROSTOR

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторја...


123.156 МКД
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

08 сеп 10:15Kuca so dvor+ plac

Prodavam kuca(lepenka) so dvor se e zagradeno ima svoj pat sto ileguv...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

31 авг 22:32Se prodava kuka vo selo zduyna zdujna kuka Shitet Shtepi

Nova kuka Shtepi ir Yeni ev


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

26 авг 16:40Se iznajmuva(kirija)lokal karši gimnazija

Se izdava lokal 170 na dva kata spremen za brza hrana i pizza. Se na...


333 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

25 авг 17:19PLAC VO MLAKI OD 538 M2

SE PRODAVA PLAC VO MLAKI OD 538 M2 SO IMOTEN LIST ZA POVISE INFO 0...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 авг 18:37Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам