Гостивар
                           
310 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Izdava Lokal vo Centar

Izdavam lokal vo centarot na gradot Gostivar, 120 kvadraten ima i wc....


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 МКД
Гостивар

Дуќани

11 мар 17:23Промовирано

Kuka 80m2 vo Gostivar so dvorno mesto 500m2

Cenata ne e fiksna! HITNO!!! Kukata ima 2 sprata, na prviot sprat ...


139.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
150.000 €
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Shitet vend për ndërtim 722 m2.

Shitet vend për ndërtim 722m me dy markica Lokacioni në hyrje të ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

17 ное 16:51Se prodava plac 450m2 vo Pitarnica.

Ponuda na nedelata !!!!! Se prodava plac 450m2 vo Pitarnica. Placot ...


130 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

07 ное 16:46STANOVI VO NOVA GRADBA

Se prodavaat stanovi vo nova Gradba info:071444322


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

02 ное 15:06SE PRODAVA NIVA VO SELO DEBRESE HITNOOOO

SE PRODAVA NIVA VO SELO DEBRESE GOSTIVAR NIVATA E VO OKOLINA NA PRET ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 ное 11:21Se prodava zgrada vo centar vo Gostivar

Se prodava zgrada vo Gostivar, nad picerija Mona Liza vo centarot na ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

01 ное 22:56Se prodava lokal 77m2 za extra cena

Se prodava lokal 77m2 na 1vi kat na mnogu frekfretna ulica vo blizina...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

28 окт 13:59Se prodavaat 2 stana od 85m2 i 90m2 na 3ti i 4ti kat

Se prodava stan 85m2 i 90m2 na 3ti i 4ti kat vo Maleardi. Stanot pos...


630 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

28 окт 13:57Se izdava Lokal

Se izdava atraktiven lokal, vo atraktivna lokacija Lokalot se naogja...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

22 окт 17:34Stan 85m2

Se prodava luksuzen stan 85m2 na 5 sprat so se dokumetacija


78.500 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

21 окт 21:11Niva 8300 m2

Niva pokraj avtopat Tetovo-Gostivar 8300m2 . Nivata se naogja pokraj...


29 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 окт 21:09Se izdava lokal vo centarot na gradot

Se izdava lokal 80 kvadrati vo centar cena po dogovor, kontakt: 075-9...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

13 окт 09:08SE IZDAVA LOKAL VO CENTAR

Se izdava lokal 60 kvadrati vo centar cena po dogovor - kontakt: 075...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

13 окт 09:05Stan 93m2 Centar Gostivar

Se Prodava Stan vo Centar, Gostivar Nova Gradba


80.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

08 окт 22:34Konstrukcija za plastenik (sera)

Konstrukcija za plastenik (sera) Dimenzi 10 m x 60 m


1 €
или предлог цена
29 сеп 08:32Se prodava kukja / Shtëpi në shitje

Се продава куќа на три спрата со подрум, на атрактивно место во цента...


400.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 сеп 13:16Se izdava lokal tel. 070255217

Se izdava odlicen lokal na centar, vednas do industrisko uciliste.


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

08 сеп 13:00Se prodava kuka vo selo zduyna zdujna kuka Shitet Shtepi

Nova kuka Shtepi ir Yeni ev


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

26 авг 16:40Se iznajmuva(kirija)lokal karši gimnazija

Se izdava lokal 170 na dva kata spremen za brza hrana i pizza. Se na...


333 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

25 авг 17:19PLAC VO MLAKI OD 538 M2

SE PRODAVA PLAC VO MLAKI OD 538 M2 SO IMOTEN LIST ZA POVISE INFO 0...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

23 авг 18:37TOP POINT MG INVEST IN YOUR FUTURE

Zastede te go svoeto vreme i oslobodete se od nepotrebniot stres i se...


600 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

20 авг 13:54Nov Stan od 120m2

Se prodava stan 120m2 na 5ti kat pokraj rekata Vardar. Zgrada e grad...


750 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 авг 13:53Se prodava hala 762m2

Se prodava hala so povrshina od 762m2 vo blizina na Kamin na avtopat ...


175.000 €
или предлог цена
20 авг 13:49Niva vo Debreshe Gostivar

Prodavam niva vo Debreshe, pogodna za kuka, na asvaltiran pat so voda...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 авг 10:00Prodavm Niva - Ovostarnik vo mesnosta Graishte Debrese

Prodavam niva - ovostarnik vo mesnosta Graishte Debreshe Gostivar. V...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 авг 10:00Prodavam 2 nivi vo Debrese Gostivar

Prodavam 2 nivi vo Debrese Gostivarsko so prooden pat, kuki vo blizin...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 авг 10:00Plac vo blizina na glaven pat do patarina Gostivar

Prodavam plac do magistralniot pat Gostivar Kicevo kaj Mlakla. Vo bli...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 авг 10:00Se prodava kukja vo Gostivar

Za poveke info zvonete


190.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

31 јул 14:18Se prodava plac vo 7ma zona Gostivar, za gradba na kukja

🗣Се продава плац во населбa 7ма зона, Гостивар До плацот има прис...


170 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

25 јул 14:19Niva za PLAC

Se prodava niva za gradezno zemjishte 3200 m2.Placot se naoga na asfa...


13 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 јул 21:44Stan od 80m2 vo Gostivar Maleardi

🗣Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди, Гостивар. ❗️❗️ПОВОЛ...


450 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

18 јул 15:29Куќа во центар

Се продава куќа во центар, на улица Тоде Богданоски. Објектот е П+2 ...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

17 јул 20:45Se prodava plac 2290 m/2 vo industriska zona na avto pat

Se prodava plac 2290 m/2 vo industriska zona na avto pat Gostivar -T...


50 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

15 јул 15:15Se prodava kukja 360m2 na ul.JNA

Se prodava kukja 360m2 na ul.JNA. Kukjata e na 3ri kata so povrshina...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

15 јул 15:05Se prodava kukja 460m2 6ta Zona

Se prodava kukja 460m2 vo 6-Zona shto izleguva na dve ulici. Kukjata...


199.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

15 јул 14:55Plac od 1220m2 s.Vrapciste

Se prodava plac 1220m2 na vlezot vo s.Vrapcishte. Placot e podelen n...


75 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

15 јул 14:42Se prodava stan 83m2 na 1vi kat vednash vseliv

Se prodava stan 83m2 na 1vi kat vednash vseliv pokraj rekata Vardar. ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 јул 14:27NOVO! se prodava stan 55m2

NOV PROEKT!!!!!! Se prodavaat stan 55m2 vo izgradba na ubava lokacij...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 јул 14:14Novo kvalitetna gradba na stanovi provereno

NOV PROEKT!!!!!! Se prodavaat stan 86m2 vo izgradba na ubava lokacij...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 јул 14:01NOVO !Duplex 110m2

Novo vo kvalitetna gradba po site EU standardi Se prodava Duplex stan...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 јул 13:38My home your home

куќата е во центар на 3 чекори од важен историски центар контактирајт...


480.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

10 јул 17:08Страна 4 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам