Гостивар
                           
295 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува стан целосно опремен

Се изнајмува стан целосно опремен со мебел, бела техника, инвертер кл...


250 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

29 мар 22:06Se prodava kuka

Se prodava na ubava lokacija Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

25 мар 07:48SE IZDAVA DELOVEN I MAGACINSKI PROSTOR

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторј...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Магацини

23 мар 10:49Se izdava lokal vo debarska ulica

Lokacija debarska ulica - bunar petrol 60m2 so terasa Za po detalni i...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

20 мар 19:26Kukja/Куќа na dva sprata vo Gostivar sprоti Vodovod

Телефонски број за контакт: 075 798 001 Се продава куќа на ул.Свет...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

11 мар 12:49Agencija Top Point MG agjencioni per patundshmeri

Зошто да купите имот преку фирма регистрирана за недвижности ''ТОП ПО...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

27 фев 11:17Se prodava vikendica i plac blizu hotel Radika.

TEL: 077 534 695 Vilata ima 150m2 stamben prostor prizemja kat i p...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Викенд куќи

24 фев 15:17Niva vo selo Cajle

Se prodava niva vo povrsina od 986 m2 , vo katastarska opstina Cajle ...


30 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

19 фев 19:54Niva vo selo Cajle

Se prodava niva vo povrsina od 986 m2 , vo katastarska opstina Cajle ...


30 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

19 фев 19:54Prodavam niva/plac

Prodavam niva /plac 940kvadrati vo gostivar kaj dutlok pokraj rekata ...


180 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

18 фев 23:37AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "TOP POINT MG"

Зошто да купите имот преку фирма регистрирана за недвижности ''ТОП ПО...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

17 фев 14:28Plac

Plac so markica jna karsi silika p+2+pk


520 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

05 фев 18:53Se izdava stan pod kirija kaj dolcino

Se izdava stan kaj dolcino pod kirija. Mestovo se naogja blisku na se...


230 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

05 фев 17:04Kuka na 3 sprata

Eftino i povolno kuka.na 3 sprata plus potkrovje vo gostivar. Eden sp...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 фев 18:04Kuca na 3 sprata plus potkrovje

Se prodava kukja na 3 sprata so posebni vlezovi kako vo zgrada.330 kv...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 фев 18:04Kukja vo mlaki gostivar

Eftino kukja na 3 sprata plus potkrovje. Sekoj sprat e poseben i odvo...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 фев 18:03Kukja na 3 sprata vo gostivar

Se prodava kukja na 3 sprata so posebni vlezovi kako vo zgrada.330 kv...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

04 фев 18:03Podrum 11 m2

Se prodava podrum so povrshina 11 m2 . Se naogja vo zgrada kaj asani ...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

03 фев 12:38Podrum

Se prodava podrum so povrshina 11 m2 . Se naogja vo zgrada kaj asani ...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Магацини

03 фев 12:21SE PRODAVA KUCA VO GOSTIVAR, CENTAR 338 m2

Prodavan Kuca vo Gostivar sproti intenatot, centar peski 5 minuti.Cvr...


360.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

01 фев 16:54SE IZDAVA LOKAL VO GOSTIVAR

Se Izdava Lokal vo Gostivar, Lokalot e so povrsina 75 m2 so posebna k...


500 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

01 фев 16:54glaven regionalen pat gv. vrapciste 1000m2

placo se naoga glaven pat do placot ima struja i voda so gradezna foz...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

30 јан 16:17se izdava namesten stan

se izdava komplet opremen stan so kablovska kaj picerija dolcino


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Станови

14 јан 18:50TOP PONUDA STAN 92 m2 III-KAT GOSTIVAR

SE PRODAVA STAN 88 m/2 III-KAT LOKACIJA SPROTI SKOLOTO INDUSTRISKO-AS...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

08 јан 15:23SE I DAVA DELOVEN I MAGACINSKI PROSTOR

Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторја...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

07 јан 12:01izdavam vila za nova godina

slododna za nova godina so centralno greenje i kamin na derva iskluci...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

30 дек 19:50SHTET VEND PER NDERTIM

Shitet Vend per ndertim ne Zonen 8 me 7 place te katastar 360m2 36...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

25 дек 13:00Se provada plac 379m2

Se prodava plac 379m2 vo blizina na dzamijata Leska. Do placot vodi a...


62.500 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

14 дек 08:19SE PRODAVA KUKJA 626m2

Se prodava kukja 626m2 vo Banjica vo blizina na market Kiper. Cena: ...


190.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

14 дек 08:18Se prodava plac / Shitet plac

Se prodava plac 329 m2 7 zona Shitet plac 329m2 zona e 7


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

10 дек 20:58Се продава семејна куќа

Приземје +два спрата,две гаражи. Куќата е вселива и во добра состојба...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

01 дек 18:47Lokal na glavna i prometna ulica

Lokal od skoro 110m2 plus sopstven parking od nad 60m2. Po odlicna i...


1 €
или предлог цена
16 ное 20:55Stanben prostor za domuvanje po odlicna cena

Se raboti za 3 spraten objekt so dve stanbeni edinici i lokal koi se ...


59.999 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

15 ное 20:08DELOVEN PROSTOR i stanovi

Jepet LOKAL Afarist me qera perball ETC-s Jepen edhe banesa me qera...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

13 ное 13:00Нива во село Беловиште

Се наоѓа испод стадионот, излегува на 2 улици


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

13 ное 11:02Куќа со дуќан до мостот на Вардар

ул. Беличица бр.125 Куќата има маркица за друга куќа лепенка во ист...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

13 ное 11:01Стовариште во Гостивар

Се продава Стовариште во Гостивар. За цена можете да се информирате н...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Магацини

21 окт 21:48Jepet lokal me qira

Jepet me qira lokal atraktiv prej27m2 nëkompleksin përball kafiteris ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Дуќани

23 сеп 22:59ПРОДАЖБА НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ВРУТОК-ГОСТИВАР

Се продаваат три споени парцели на атрактивна локација во с.Врут...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

19 сеп 21:09Плац/Земјиште (Plac ne Gostivar) во Гостивар

Цена : По Договор Cmimi: Me marveshje


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

12 сеп 13:23Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам