Битола
                           
770 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


660 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 сеп 08:14Промовирано

Dve kuki lepenki

Се продава куќа, строг центар во Битола на ул. Никола Тесла. Куќата е...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:17Se prodava Kuka

Se prodava kuka inf 070 991 500


32.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:01  НОВ ОГЛАС

Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:32Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:24Се продава куќа во строгиот центар на Битола

Се продава куќа во строгиот центар на Битола наспроти зграда Грозд. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:49SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR. LOKA...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:35Продавам сара куќа на одлична локација

Продавам стара куќа на одлична локација во катастарска општина Битола...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:33  НОВ ОГЛАС

Kuka vo centarot na Bitola

Se prodava kuka-karabina vo centarot na Bitola , 3 sprata, plus potkr...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:19Delovno stanben prostor vo centarot na bitola

Deloven prostor 50 m2 kako osnova na objektot Prv sprat stanben 65 m...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:13  НОВ ОГЛАС

Куќа во строг центар веднаш до Бугарски конзулат

Куќата е стара градба и истата е градена 1930год.Има два спрата од по...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:54Se prodava

vo odlicna sostojba za poveke iznformacii na tel 078599899


84.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:49Se otstapuva parcela so markica vo Centar

Se otstapuvaat 2 sosedni parceli(18 i19) so markica(moznost MINI ZGRA...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:18Se prodava kuka / Се продава куќа

Се продава куќа на улица дојранска Куќата е стара, потребно е реновир...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 23:40SE PRODAVA KUKA NA 5 MIN OD CENTAR!!! Boris strezov

Kukata e vo dobra sostojba! Mozi i odma da se vseli ... Ima 3 sobi(...


21.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 20:49Se PRODAVAAT ili ZAMENUVAAT dve kuki vo CENTAR

Kukuite se naogaat na  ul: " BULEVAR 1vi MAJ " br 298. Prednata e na ...


29.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 20:42СЕ ИЗНАЈМУВА КУЌА ПОД КИРИЈА

Се изнајмува, стара наместена куќа добра за живеење. Се наоѓа зад муз...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 20:40Куќа во строг центар - поволно!

Куќа во најстрог центар на Битола, ул. Елпида Караманди..П+1, 100м2. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 20:29Kuka vo Brusnicka Naselba 420 m/2

Se prodava Kuka vo Brusnicka Naselba: 420m/2, tri sprata plus podrum,...


110 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 20:00спрат од куќа

Се продава спрат од куќа во КО Логоварди КП 1291 (на 5 км од Битола) ...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 18:33Се продава куќа во строг центар

Се продава куќа на два ката во централно градско подрачје, наспроти Ј...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 17:49ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Цен...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 16:56Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 15:38SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 15:06Se prodava kuka vo Kravari

Се продава куќа во Кравари лоцирана на главниот пат. Куќата е 71m2 со...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 12:25Kuka - Centralno gradsko podracje

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje na ul "Kicevo 16" ,ulic...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 12:20Куќа и помошни простории

Контакт Пеце 078 271 285 Боби 075 509 430


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 12:02Se prodava Kuka

Se prodava kuka inf. 070 991 500


32.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 11:48СПРАТ ОД КУЌА БРУСНИЧКА НАСЕЛБА

СЕ ПРОДАВА СПРАТ ОД КУЌА СО ПОСЕБЕН ВЛЕЗ И ФИЗИЧКИ ПОДЕЛЕН ДВОР ЛОЦИР...


53.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 11:24STARA KAMENA KUKJA SO DVOR VO CAPARI 280 m2

prodavam stara kamena kukja od 90 m2 so dvorno mesto od 190m2 placot ...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 09:51Se prodava kuka - mal pariz

Se prodava kuka - mal pariz na ul.dame gruev 159 ........ informacii ...


25.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 09:47Se izdava stan vo blizina na bolnicata Bitola

Se izdava namesten stan vo blizina na bolnicata i Studentski dom ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 09:21Se izdava stan vo centar

Se izdava komforen namesten stan vo centar Bitola vo blizina na k...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 09:20Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во централното градско подрачје, околу...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 08:42PLANSKA KUKA NA NEGOTINO 7A

Planska kuka zdrava gradba so dvorno mesto pozadi. INFO NA: 078 5...


19.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 сеп 06:59Продавам куќа со одлична локација

Се продава веднаш вселива куќа на одлична локација, со дворно место и...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 сеп 21:14BARAM STARI KUKJI VO POTESEN CENTAR NA BITOLA

BARAM STARI KUKI ZA IZGRADBA NA NOVI MINI ZGRADI ISKLUCIVO VO CENTARO...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 сеп 18:40Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 сеп 18:11Се Продава куќа во Битола

Се Продава куќа во Битола Информации на овај број: 077790545


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 сеп 17:14Se prodava celosno renovirana kuka

Kuka vo naselba bukovski livadi vo neposredna blizina na avto servis ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 сеп 15:36Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Peco Bozinovski vo blizina na sik lavci so ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 сеп 15:21Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам