Битола
                           
752 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

12 авг 11:07Промовирано

Спрат од куќа

Се продава спрат од куќа (приземје) со 3 соби,кујна, купатило,помошна...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јул 13:26Промовирано

SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA VO STROG CENTAR

Se prodava luksuzna kukja vo strogiot centar na Bitola kaj staroto sr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 авг 23:09Се продава куќа на два спрата

Се продава куќа на два спрата и подрум. Спратовите имаат заедничк...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 авг 20:33Vikendica-niva gorno orizari

NIVATA SE NAOGA GORNO ORIZARI STARIOT AERODROM MESTO VIKANO SUTEJCA...


8.999 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 €
Битола

Куќи / Вили

15 авг 20:02Се продава викенд куќа 127 м2 со дворно место 1900 м2

Се продава викенд куќа од 127 м2 со дворно место од 1900 м2 на само 5...


93.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
105.000 €
Битола

Куќи / Вили

15 авг 16:24Куќа во строг центар - поволно!

Куќа во најстрог центар на Битола, ул. Елпида Караманди..П+1, 100м2. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 авг 15:30Se prodava kuka

Se prodava kuka na ulica 22 Juli broj 10 vo blizina na Dekorpod. Za p...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 авг 14:52Prodavam kukja odlicna vednas vseliva

so uredna dokumentacija


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 авг 14:36Куќа лепенка со дворови во брусничко лавчанска населба

Куќата има двор напред за 2 коли, назад за бавчи, гаража, долни спрат...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 авг 14:05КУЌА СО ДВОР 399 М2

ПРОДАВАМ КУЌА СО ДВОР 399 М2, ВО РЕОНОТ ПОД ДОЛНИОТ ДЕЛ НА ШКОЛОТО ТО...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 авг 13:18Se prodava kuka / Се продава куќа

Се продава куќа на улица дојранска Куќата е стара, потребно е реновир...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 авг 13:15Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 авг 12:26SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA,KUKA,KUJKA

Se prodava vednas vseliva kujka (sprat od kujka)-prvi sprat vo nasel...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 22:42SE PRODAVA KUKA ZAD * UREDO*

>Se prodava kuka vednas pozadi zdravstveniot dom JZU ( UREDO) vo stro...


25.990 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 19:37Kukja so ploči tvrda gradba extra cena 078453511

Na ulica Gorgi Sugarev br 17 Golema samostojna Kukja cena evtina 07...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 18:50Se prodava sprat od kujka vo jenimalo

Na gorno sretcelo se prodava gorniot sprat od kukata vnatresno ren...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 17:42Se prodava kukja vo centarot na Bitola

Se prodava kukja vo centarot na gradot, Stara Bolnica nasproti restor...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 16:21Dve kuki po 100m2+100m2 dvor vo Bitola

Prodavam dve kuki vo isti dvor vo Bitola, ul. Lavcanska Korija. Ednat...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 15:41Dve kuki lepenki

Се продава куќа, строг центар во Битола на ул. Никола Тесла. Куќата е...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 11:15Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 10:25Се Продава куќа во Битола

Се Продава куќа во Битола Информации на овај број: 077790545


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 09:42Kuka - Centralno gradsko podracje

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje na ul "Kicevo 16" ,ulic...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 08:54ПРОДАВАМ КУЌА

КУЌАТА Е ПОД ЛИНИЈА ПО ТЕЧЕНИЕТО НА РЕКА ДРАГОР ОД ЛЕВА СТРАНА ПРВА...


15.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 авг 07:01SE PRODAVA KUKA VO BITOLA

Се продава куќа во близина на ОУ КОЛЕ КАНИНСКИ на околу 10мин пеш до ...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 авг 22:37Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 авг 19:29Se prodavat dve kuki na ulica strushka

SE PRODAVA DVE KUKA NA UL. STRUSHKA. KUKATA E NA 3 KATA PO OKOLU 70 M...


32.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 авг 11:47se izdavaat tri dvokrevetni sobi vo kukja

se izdavaat tri dvokrevetni sobi vo kukja vo sekoja soba ima tv so ka...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 авг 11:45KUKA

Vo odlicna sostojba .kukata e na dva dela na sve ulici izleguva Kujn...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 авг 11:41BARAME INVESTITOR

VO STROGIOT CENTAR NA BITOLA, NA ULICA CAR SAMOIL BR.20 NUDIME PARCE...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 авг 04:31Se prodava kukja, bavcha i dve shtali vo blizina na Bitola

Se prodava kukja vo selo Rashtani, Bitola. Kukjata e od cvrsta gradba...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

12 авг 21:26Kuka vo Brusnicka Naselba 420 m/2

Se prodava Kuka vo Brusnicka Naselba: 420m/2, tri sprata plus podrum,...


110 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

12 авг 20:15Куќа во битола на студенска

Куќата е самостојна , не е лепенка , местото е прекрасно . За повеќе...


64.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

12 авг 19:09Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

12 авг 11:48Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

12 авг 11:07СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО СТРОГ ЦЕНТАР 180 М2

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО СТРОГ ЦЕНТАР. КУЌАТА Е ПРИЗЕМЈЕ ПЛУС КАТ СО МОЖНО...


180.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

12 авг 10:42Kuka vo centarot na Bitola

Se prodava kuka-karabina vo centarot na Bitola , 3 sprata, plus potkr...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

12 авг 09:14SE PRODAVA KUKA ODLICNA ZA ZIVEENJE.

-KUKJATA E SO..DVA KATA **po 75m2. POTKROVJE-DVE GARAZI -PRIZEMJE -...


80.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 авг 15:39Kuka Bukovski Livadi

Prodavam kuka, naselba Bukovski Livadi. Cena po dogovor Info na 071/...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 авг 14:42НАД ЧИНАРОТ, КУЌА ЗА 2 ФАМИЛИИ СО ДВОР

К2081, НАД ЧИНАРОТ, КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД 2 КАТА, СЕКОЈ КАТ ПО 68 М2...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 авг 12:00К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, КУЌА 166М2 И ДВОР 450 М2

К2178, ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, БЕЗ ПЛОЧИ, КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПРИЗЕМ...


39.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 авг 11:59Drven Pazar, kukja za renoviranje, 2 kata, garaza, dvor

К2190, ДРВЕН ПАЗАР, САМОСТОЈНА КУЌА ЗА РЕНОВИРАЊЕ, КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ...


58.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 авг 11:59Страна 2 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам