Битола
                           
747 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

01 авг 11:06Промовирано

Se prodava kukja vo blizina na bolnicata Bitola

Se prodava kuka vo Nova Bitola vo blizina na bolnicata,vo mirna nasel...


103.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
106.000 €
Битола

Куќи / Вили

07 окт 17:45Промовирано

PRODAVAME KUKA NA UL.SHERALTI BITOLA

Prodavame kuka so dvorno mesto od 500 m2 ...idealna ponuda za ziveenj...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 јул 11:24Dve kuki po 100m2+100m2 dvor vo Bitola

Prodavam dve kuki vo isti dvor vo Bitola, ul. Lavcanska Korija. Ednat...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 јул 11:14SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR. LOKA...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јул 19:35Се продава куќа во центарот на село Раштани

Куќата е изградена од камен и е во добра состојба. Се наоѓа во центар...


13.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јул 11:52спрат од куќа

Се продава спрат од куќа во КО Логоварди КП 1291 (на 5 км од Битола) ...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јул 11:39Спрат од куќа во Брусничка Населба

1 спрат од куќа 98м2 внатрешна површина, две соби, ходник, купатило,т...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јул 11:25Спрат од Куќа во строгиот центар на градот

Се продава горниот спрат и поткровје на ул.Јорго Османо од спротива н...


1.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јул 11:25Kuka vo centar 73m2

Se prodava kuka na 2sprata sekoj sprat so poseben vlez mozi da se vid...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јул 08:46КУЌА ПР-60м2 + ДВОР 285м2 - СТРЧИН

Куќата има директен пристап од патот, и не е лепенка од ниту една ст...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

22 јул 09:29КУЌА НА ДВА КАТА ОД 140М2, И ДВОР ОД 270М2 - УЛ К.МИСИРКОВ

КУЌАТА Е СО ОДЛИЧНА ГРАДБА - И ДВАТА СПРАТА СЕ КАКО ПОСЕБНИ СТАНОВИ,...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

21 јул 09:26Kukja so ploči tvrda gradba extra cena 078453511

Na ulica Gorgi Sugarev br 17 Golema samostojna Kukja cena evtina 07...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

20 јул 13:05Se prodava kukja vo strogiot centar

Se prodava kukja vo strogiot centar zad uredot kukjata e za renoviran...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

19 јул 15:09КУЌА НОВОГРАДБА

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 600 м2, СО ИЗГРАДЕНА КУЌА ДО ПРВА ПЛОЧА СО ОСНОВА ...


47.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

19 јул 12:43Спрат од куќа

Се продава спрат од куќа (приземје) со 3 соби,кујна, купатило,помошна...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јул 13:26СЕ ПРОДАВА КУЌА НА ДВЕ НИВОА 160 М2 + ПОТКРОВЈЕ И ПОМ.ОБЈЕКТ

- СЕ ПРОДАВА КУЌА НА ДВА КАТА ПО 80 М2 ( ДНЕВЕН ПРЕСТОЈ И КУЈНА ПЛУС ...


57.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јул 12:54Се продава викенд куќа 127 м2 со дворно место 1900 м2

Се продава викенд куќа од 127 м2 со дворно место од 1900 м2 на само 5...


105.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јул 12:54КУЌА ВО БИТОЛА СО ДВА ЗАСЕБНИ СТАНА НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

Се продава куќа во центарот на Битола (Чифте фурни) во близина на Ат ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јул 08:37Се издава комплетно уреден спрат од куќа

Изнајмувам /продавам комплетно уреден спрат од куќа со две големи т...


150 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јул 00:08Se prodava kuka Brusnicka Naselba Bitola

Се продава куќа Брусничка населба Битола. Куќата е со вкупна површин...


150.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 јул 18:20Се продава куќа ул.Ружа Делчева Битола

Се продава куќа на ул.Ружа Делчева Битола. Куќата е со вкупна површи...


150.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 јул 18:20Се Продава куќа во Битола

Се Продава куќа во Битола Информации на овај број: 077790545


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 јул 11:25Se prodava kuća

Se prodava kuća kompletno renovirana i kompletno nameštena. Prizemj...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 јул 23:00Se prodava kuca vo posirok centar

Se prodava kuca Prizemje stan 60m2 I 42m2 deloven prostor 1 kat st...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 јул 22:56Се продава одлична куќа

Куќа во с. Могила Одлично градена , рам конструкција Наместена 4 с...


150.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 јул 22:51Kuća Stara Bolnica

Kuća stara bolnica Na ubava lokacija so golem dvor. Kućata e postara


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 јул 22:51Stara kuca so golem dvor

Se prodava stara kuca Prizemni objekti od 78 I 40 m2 Golem dvor od ...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 јул 22:45Kuca vo Nedopirlivi

Golema kuca , ocuvana so p +2k + po 4stana - dva stana so 2 spalni...


180.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 јул 22:44Se prodava kuća vo strog centar

Kuća vo strogom centar na gradot , očuvana. Pod zgrada zemljište - ...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 јул 22:44Kuca vo s. Kravari

Se prodava kuca vo s Kravari 104m2 stara kuca Do nea karabina , ...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 јул 22:43СЕ ПРОДАВА КУЌА ДО СТАРСКИ ДОМ

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БЛИЗИНА НА СТАРСКИОТ ДОМ СЈУ РАЈДЕР СО ДВЕ ПЛОЧИ ...


87.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 јул 22:03ИЗДАВАМ СПРАТ ОД КУЌА ВО ЦЕНТАР, 90М2

ИЗДАВАМ СПРАТ ОД КУЌА ЗА ДО 31.08.2022 ГОДИНА, ЗА СТРАНЦИ, ВО ЦЕНТАР,...


450 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 јул 12:481-ВИ СПРАТ ОД КУЌА 68 М2 И ДВОР 320 М2

ПРОДАВАМ СПРАТ ОД КУЌА, 1- ВИ СПРАТ, СО 2 БАЛКОНИ, 2 СПАЛНИ, 68 М2, Н...


41.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 јул 12:47SE PRODAVA NAJUBAVATA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA

Kukjata e so mnogu cvrsta gradba na najdobroto mesto vo gradot. Za ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 јул 11:55СПРАТ ОД КУЌА 90м2 -кај марк. Були

Спратот е високо приземје со стамбена површина од 90м2 во кој се расп...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 јул 11:51Kujka, kuka

075 580 116


210 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 јул 19:07КУЌА ПР+КАТ кај Чинарот

Куќата се состои од два ката и тоа на приземје кујна,дневна,спална со...


58.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 јул 14:02Se prodava kukja na Bair blisku do O.U "Todor Angelevski"

Se prodava kukja vo naselba bair Spremna za ziveenje Oddalecena od c...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 јул 20:28К2195, КАЈ ЧИФТЕ ФУРНИ, ОДРЖАНА КУЌА, СО МАРКИЦА

К2195, КАЈ ЧИФТЕ ФУРНИ, ОДРЖАНА КУЌА ПРИЗЕМЈЕ 37М2, КАТ 41М2, СО ДВО...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 јул 18:29KUCA SE PRODAVA

Se prodava kuka na ul.bosko najdovski 48.Juzno orientirana pred nea i...


46.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

12 јул 02:57Се продава куќа во строгиот центар на Битола

Се продава куќа во строгиот центар на Битола наспроти зграда Грозд. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 јул 11:49Страна 4 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам