Битола
                           
698 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 ное 13:35Промовирано

Куќа и помошни простории

Контакт Пеце 078 271 285 Боби 075 509 430


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

19 ное 09:31Se prodava kuka, mesto 334 m2

Se prodava kuka, mesto 334 m2 (za renoviranje ili nova gradba). Kukat...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

19 ное 07:50КУЌА ВО Д. ОРИЗАРИ

Куќата е на еден кат - приземје од цврста градба и со добар распоред ...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 ное 10:57КУЌА ПР+КАТ - кај Премиер Центар

Куќата е приземје и кат со меѓукатна плоча со вкупна стамбена површин...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 ное 10:18К2223, ОУ СТИВА НАУМОВ КУЌА, ПРИЗЕМЈЕ И КАТ

K2223, ОУ СТИВ НАУМОВ, ЗА 55000 ЕВРА, КУЌА, ПРИЗЕМЈЕ 66М2 И КАТ 68 М2...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 ное 09:33КРАВАРИ, НОВА КУЌА 95М2 СО ДВОР 1000М2

КРАВАРИ, НОВА КУЌА , ПРИЗЕМЈЕ И КАТ ПО 45М2 И ДВОРНО МЕСТО ОД СКОРО 1...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 ное 09:32К2211, БАИР, ОДРЖАНА КУЌА+ ОБЈЕКТ+ДВОР

К2211, НА БАИРОТ , НЕ ВО НАЈВИСОКОТО, СЕ ПРОДАВА КУЌА ПРИЗЕМЈЕ И КАТ,...


21.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 ное 09:27СЕ ПРОДАВА КУЌА-ВИЛА/НИЖОПОЛЕ

СЕ ПРОДАВА ВИКЕНД КУЌА ВО НИЖЕ ПОЛЕ НА ЛОЦИРАНА НА САМО НЕКОЛКУ МИНУТ...


84.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 ное 08:51Kuka

Se prodaba sprat od kuka na ul.ilindenska 270 nasproti skuberni. Cel...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 ное 08:48SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA,KUKA,KUJKA

Se prodava vednas vseliva kujka (sprat od kujka)-prvi sprat vo nasel...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 ное 07:09Se izdava

Se izdava novoizgradena namestena kuka do blizok centar na Bitola. Pr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 ное 14:10СЕ ПРОДАВА ВИКЕНД КУЌА ВО С.БИСТРИЦА

СЕ ПРОДАВА ВИКЕНД КУЌА НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА, СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД, ЧИСТ...


28.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 ное 13:57КУЌА ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ

Куќата е во центар кај Музичко училиште и истата се состои од сутере...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 ное 12:47КУЌА НОВОГРАДБА- НА ул.5та

Куќата е новоградба со армирано-бетонска конструкција и истата се сос...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 ное 12:45КУЌА ПР+КАТ СО ДВОР-ул,,Охридска,,

Куќата е цврста градба, АБ конструкција и е многу добро одржана.На пр...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 ное 12:44STARA KAMENA KUKJA SO DVOR VO CAPARI 280 m2

prodavam stara kamena kukja od 90 m2 so dvorno mesto od 190m2 placot ...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 ное 11:49Куќа на 50м од Епинал

Се продава куќа во строг центар ( на 50м од Епинал) на најатрактивна ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 ное 00:04СЕ ПРОДАВА КУЌА ЗАД УРЕДОТ

СЕ ПРОДАВА КУЌА НА ДВА КАТА ЛОЦИРАНА ВО БЛИЗИНА НА ЦЕНТАРОТ, ПОЗАДИ У...


285.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 ное 12:53СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦЕНТРАЛНО ГРАДСКО ПОДРАЧЈЕ

СЕ ПРОДАВА СТАРА КУЌА ВО ЦЕНТРАЛНО ГРАДСКО ЈАДРО, КОЈА МОЖЕ ДА СЕ РЕН...


48.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 ное 12:39КУЌА НА ул.џоџа

КУЌАТА Е ПРИЗЕМЈЕ И КАТ ,ЦВРСТА ГРАДБА, ВО СОСТОЈБА ВЕДНАШ ВСЕЛИВА .С...


47.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 ное 09:23Kuka vo centarot na Bitola

Se prodava kuka-karabina vo centarot na Bitola , 3 sprata, plus potkr...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 ное 08:19SE PRODAVA KUKA NA MUKOS

Tri sobi so salon wc letna kujna vizba i golema terasa


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 ное 18:15Se prodava kuka

Se prodava kuka vo centralnoto gradsko podracje vo dobra sostojba ili...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 ное 13:19Се продава куќа

Куќата се наоѓа во центарот на градот позади уредот. Куќата е со парн...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 ное 13:00SE PRODAVA STARA KUKA na BAIROT pod KRKARDAS - CENA POVOLNA

Prodavame stara kuka na 2 sprata bez ploca Edna soba dolu i wc Sobr...


9.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 ное 17:55Se prodava kuka

Se prodava kuka,na odlicna lokacija vo bitola,na Crn most,na kruzniot...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

09 ное 16:35Купувам куќа карабина или реновирана

Купувам куќа во брусничка или лавчанска населба со дворно место, подр...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

09 ное 07:57Бараме инвеститор за градење зграда

Бараме инвеститор за градење на зграда . Местото е 310 квадрати со дв...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

08 ное 17:55Kukja vo Bitola

🏡Se prodava kukјa vo strog centar na Bitola. Kukјata raspolaga so...


360.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

08 ное 17:13РЕНОВИРАН СПРАТ ОД КУЌА СО ДВОР -КАЈ Педагошка

Спратот е на први кат на многу добра локација во непосредна близина н...


57.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

08 ное 11:42Se prodava kuka kukja куќа

Vkupna povrsina na plac 232.76 m2 Dve kukji, prviot objekt e polovin...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 ное 22:29К2211, БАИР, ОДРЖАНА КУЌА+ ОБЈЕКТ+ДВОР

К2211, БАИР, ОДРЖАНА КУЌА , ПРИЗЕМЈЕ И КАТ И УШТЕ ЕДЕН ОБЈЕКТ ВО ДВО...


21.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 ное 18:56К2189, ДРВЕН ПАЗАР

К2189, ДРВЕН ПАЗАР, ОДРЖАНА ПРИЗЕМНА КУЌА СО КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 58М...


25.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 ное 18:48К2207, ПОД ХОТЕЛ БИТОЛА, ПРИЗЕМНА КУЌА СО ДВОР

К2207, ПОД ХОТЕЛ БИТОЛА, ПРИЗЕМНА КУЌА СО КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 52 m2 +...


25.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 ное 18:46СТРЧИН, НОВА КУЌА 295М2 И ДВОР 150М2

СТРЧИН, НОВА КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПОДРУМ И ГОЛЕМА ГАРАЖА СО ПОВРШИ...


199.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 ное 18:46К2236, ЦЕНТАР, РЕНОВИРАНА, САМОСТОЈНА КУЌА

К2236, ЦЕНТАР, РЕНОВИРАНА САМОСТОЈНА КУЌА, СО АБ ПЛОЧА, ДВА КАТА ПО ...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 ное 18:44Za kancelarii

Dve kuki vo eden dvor so povrsini od okolu 400 m2 Pogodni za kancel...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 ное 18:35СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦЕНТАР, СО МОЖНОСТ ЗА ИЗГРАДБА ДВА СТАНА

Куќата е лоцирана во центарот на Битола, во близина на место викано Д...


33.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 ное 13:00КУЌА ПР+КАТ ОД 150м2 и ДВОР 170м2 - ул илинденска

Куќата е на добра локација и состои од приземје и кат од по 70м2 одно...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

07 ное 12:29PRODAVAME KUKA NA UL.SHERALTI BITOLA

Prodavame kuka so dvorno mesto od 500 m2 ...idealna ponuda za ziveenj...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 ное 07:28Страна 4 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам