Битола
                           
770 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


660 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 сеп 08:14Промовирано

СЕ ПРОДАВА КУЌА

се продава куќа на два спрата по 50м2 од спрат дворно место 170м2 и 4...


32.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 сеп 21:21SPRAT OD KUKA 90 M2 +VIZBA 100 M2 DVOR 150 M2

SPRAT OD KUKA + VIZBA + DVOR


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 сеп 12:57BARAME INVESTITOR

VO STROGIOT CENTAR NA BITOLA, NA ULICA CAR SAMOIL BR.20 NUDIME PARCE...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 сеп 13:39Куќа во јени маале

Се продава куќа во близина на трудот,тврда градба.Можна замена за дуќ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 сеп 07:54Се издава продава

За сите информации околу цена издавање или купопродажба на куќата ве ...


80.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 сеп 10:39Se prodava sprat od kujka vo jenimalo

Na gorno sretcelo se prodava gorniot sprat od kukata vnatresno ren...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

02 сеп 09:40Спрат од куќа во Брусничка Населба

1 спрат од куќа 98м2 внатрешна површина, две соби, ходник, купатило,т...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

01 сеп 13:49СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО СТРОГ ЦЕНТАР 180 М2

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО СТРОГ ЦЕНТАР. КУЌАТА Е ПРИЗЕМЈЕ ПЛУС КАТ СО МОЖНО...


175.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

01 сеп 12:14ЕКСКЛУЗИВНО, СЕ ПРОДАВА ОБЈЕКТ НА ШИРОК СОКАК

СЕ ПРОДАВА ЕКСКЛУЗИВЕН ОБЈЕКТ ВО СРЦЕТО НА ШИРОК СОКАК СО 335 М2 КОРИ...


685.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 авг 17:51Prodavam kuka

Prodavam stara kuka vo strog centar mozi i da se zivee vo nea a mozi ...


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 авг 17:45Se prodava Vikend kukja so mesto 4.000m2

Lokacija: Na patot Bitola - Ohrid ..vo blizina na s.Rashtani.


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 авг 13:00НОВАЧКИ ПАТ, ОДРЖАНА КУЌА МОЖНОСТ ЗА ДОГРАДБА

НОВАЧКИ ПАТ, ОДРЖАНА КУЌА СО МОЖНОСТ ЗА ДОГРАДБА, ВКУПНО 111 М2 НА ПР...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 авг 12:36СПРАТ ОД КУЌА НА Ул.Т.Даскалот

Куќата е на добра локација и добро одржана.Во стамбениот простор има ...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 авг 12:23КУЌА НА ДВА КАТА ОД 140М2, И ДВОР ОД 270М2 - УЛ К.МИСИРКОВ

КУЌАТА Е СО ОДЛИЧНА ГРАДБА - И ДВАТА СПРАТА СЕ КАКО ПОСЕБНИ СТАНОВИ,...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 авг 12:18КУЌА ОД 170 М2 И ДВОР ОД 246 М2 -нас.Г. ОРИЗАРИ

Куќата е на одлична локација во Г.Оризари во непосредна близина на гл...


68.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 авг 12:16СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАС.СТРЕЖЕВО

Куќата е на одлична локација во нас.Стрежево. Два спрата по 86м2 ...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 авг 08:07Се Продава Куќа на Корзо

Се продава куќа со неодредени можности и за секакви намени, како за ж...


430.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 авг 23:28ПОД ПАЗАРОТ, ОДРЖАНА КУЌА СО ДВОР И МАРКИЦА ЗА ГРАДБА

К2224, ПОД ПАЗАРОТ, СЕ ПРОДАВА ОДРЖАНА КУЌА СО ДВОРНО МЕСТО, НА ПРЕКР...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 авг 17:52Куќа Нова Битола

Се продава куќа во Нова Битола на ул.Народни Херои во близина на рест...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 авг 15:01Se prodava kukja

se prodava kukja so 420m2 plus 400m2 dvor so letna kujna nad osnovno...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 авг 11:14Se prodava kukja vo strogiot centar

Se prodava kukja vo strogiot centar zad uredot kukjata e za renoviran...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 авг 10:31К2220, ЦЕНТАР, КУЌА СО АБ ПЛОЧА, ДУЌАН 2 КАТА

К2220, ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА КУЌА СО АБ ПЛОЧА, СУТЕРЕН КОЈ СЕ СОСТОИ ОД ...


145.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 авг 10:31СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА

Спратот од куќата се наоѓа кај кружниот тек кај Црн мост и истиот е к...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 авг 10:24КУЌА ВО ЦЕНТАР - близу пазар

Куќата е лоцирана во централно градско подрачје, во непосредна близи...


62.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 авг 10:07САМОСТОЈНА КУЌА - БРУСНИЧКА НАСЕЛБА

Куќата е цврста градба АБ конструкција во кој има сутерен,приземје и ...


160.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

30 авг 10:06Се продава спрат од куќа во строг центар

Се продава спрат од куќа 61m2,визба 20m2, 30m2 подкровје и покриен па...


58.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 авг 17:52КУЌА НОВОГРАДБА -с.Журче

Куќата е на одлична локација во с.Журче и истата е цврста градба со а...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 авг 12:54Се продава куќа од 150м2 на Баирот

Куќата е на два спрата, одлично сочувана.Се наоѓа на улица Струшка. И...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

29 авг 12:13KUJKA KUJKA

Se prodava kujka na ul.Karaorman..informacii na tel..072 259 638 MARA...


200 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 авг 20:23Kuka

Se prodaba sprat od kuka na ul.ilindenska 270 nasproti skuberni. Cel...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 авг 08:26Kujka, kuka

075 580 116


210.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 авг 15:24Se prodava kukja na Bair blisku do O.U "Todor Angelevski"

Se prodava kukja vo naselba bair Spremna za ziveenje Oddalecena od c...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 авг 17:21Se prodava kuka

Se prodava kuka na ulica 22 Juli broj 10 vo blizina na Dekorpod. Za p...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 авг 09:39Za kancelarii

Dve kuki vo eden dvor so povrsini od okolu 400 m2 Pogodni za kancel...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

22 авг 23:24спрат од куќа гаврило принцип 23

Se prodava sprat od kuka na ul. Gavrilo Princip, br. 23, Bitola Polo...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

22 авг 22:39СЕ ПРОДАВА КУЌА СУТЕРЕН ПЛУС КАТ 100 М2 И ДВОР 110 М2

КУЌАТА СЕ СОСТОИ ОД СУТЕРЕН ОД 40 М2 ПЛУС КАТ ОД 60 М2. КУЌАТА Е ТЕМ...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

22 авг 12:32Se prodava kuca vo posirok centar

Se prodava kuca Prizemje stan 60m2 I 42m2 deloven prostor 1 kat st...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

19 авг 00:10Се продава куќа во центарот на Битола

Се продава куќа со помошни простории во центарот на Битола (Стара Бол...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 авг 22:01КУЌА ЗА ТУРКАЊЕ

Се продава куќа за туркање Чифте Фурни. Во куќата може да се живее,...


29.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 авг 14:05СЕ ПРОДАВА КУЌА НАД БЕЛА ЧЕШМА

СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ПОВРШИНА ОД 200м2, лоцирана во близина на основнот...


49.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 авг 14:03Страна 5 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам