Битола
                           
770 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


660 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 сеп 08:14Промовирано

К1435,ЦЕНТАР, ПЛАНСКА РЕНОВИРАНА КУЌА, ДУЌАН, ДВОР

К1435, ЗА 159.000 ЕВРА, ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА ПЛАНСКА КУЌА СО ДЕЛОВЕН ПР...


165.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 авг 10:00СТРЧИН, НОВА КУЌА 295М2 И ДВОР 150М2

СТРЧИН, НОВА КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПОДРУМ И ГОЛЕМА ГАРАЖА СО ПОВРШИ...


199.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 авг 10:00SE PRODAVA KUKJA NA 2 MINUTI PESHKI DO CENTAR BITOLA

Se prodava kukja vo blizina na strog centar Bitola. Poglednete gi ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 13:01SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA - ZAMENA

SE PRODAVA KUKJA OD 86m2 SO DUKJAN OD 45m2 24m2 DVOR 8m2 VIZBA ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 13:01КУЌА ВО БИТОЛА СО ДВА ЗАСЕБНИ СТАНА НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

Се продава куќа во центарот на Битола (Чифте фурни) во близина на Ат ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 авг 09:38КУЌА 70м2 СО ДВОР ОД 100 м2 -НАСПРОТИ О.У. Т.Ангелевски

Куќата е веднаш до О.У Т.Ангелевски и се состои од високо приземје и ...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 авг 11:27КУЌА СО ДВОР 399 М2

ПРОДАВАМ КУЌА СО ДВОР 399 М2, ВО РЕОНОТ ПОД ДОЛНИОТ ДЕЛ НА ШКОЛОТО ТО...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 авг 13:18SE PRODAVA KUKA VO BITOLA

Се продава куќа во близина на ОУ КОЛЕ КАНИНСКИ на околу 10мин пеш до ...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

13 авг 22:37НАД ЧИНАРОТ, КУЌА ЗА 2 ФАМИЛИИ СО ДВОР

К2081, НАД ЧИНАРОТ, КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД 2 КАТА, СЕКОЈ КАТ ПО 68 М2...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 авг 12:00СТАРОГРАДСКА КУЌА ЦЕНТАР

Агенција Plan B - Битола продава куќа во строгиот центар на градот, в...


135.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 авг 09:21СЕ ПРОДАВА ДВОКАТНА КУЌА НА ШИРОК СОКАК

СЕ ПРОДАВА ДВОКАТНА КУЌА НА САМ ШИРОК СОКАК. КУЌАТА ИМА ПРИЗЕМЈЕ ОК...


430.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

10 авг 10:06Купувам стара куќа центар

Купувам стара куќа во центарот на Битола. 078307009 Менде.


1.111 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

06 авг 15:32SE PRODAVA KUKA VO G. ORIZARI

Kukata ima 100 m2, stara gradba, vo sklop na kukata ima letna kujna 3...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

06 авг 11:00КРАВАРИ, НОВА КУЌА 95М2 СО ДВОР 1000М2

КРАВАРИ, НОВА КУЌА , ПРИЗЕМЈЕ И КАТ ПО 45М2 И ДВОРНО МЕСТО ОД СКОРО 1...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 авг 18:43K2115 KAJ MUZICKO KUKЈA 2 KATA 150m2+DVOR 100m2

К2115, СЕ ПРОДАВА ОДРЖАНА КУЌА, ГАБАРИТ 97М2 СО КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 7...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 авг 18:43К2214, БАИР, КУЃА, 2 КАТА, СО ПЛОЧА, СОЛАРНО, ПАРНО, ПВЦ

К2214, БАИР, ЗА 50.000 ЕВРА, СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ЗАВРШЕНА КУЌА СО АР...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 авг 18:41ДОЛНО ОРИЗАРИ, КУЌА, ПРИЗЕМЈЕ 178М2 СО ДВОР 350М2

ДОЛНО ОРИЗАРИ, ПРИЗЕМЕН ОБЈЕКТ - КУЌА СО КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 178М2, ...


56.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 авг 18:41К2157,ЦЕНТАР, КУЌА, 2 КАТА, ДВОР, ГАРАЖА, АБ ПЛОЧА,

К2157, ЦЕНТАР, САМОСТОЈНА КУЌА СО АБ ПЛОЧА (ПРИЗЕМЈЕ 63 М2 И КАТ 60М2...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 авг 18:41КАЈ ЗЕЛЕНО ПАЗАРЧЕ, РЕНОВИРАНА ПРИЗЕМНА КУЌА СО ДВОР

К2221, КАЈ ЗЕЛЕНО ПАЗАРЧЕ, РЕНОВИРАНА ПРИЗЕМНА КУЌА, СО АРМИРАНО БЕТО...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 авг 18:41К2008, ЦЕНТАР, КУЌА СУТЕРЕН +2 КАТА + ДВОР

К2208, ЦЕНТАР, ЗА 99.000 ЕВРА, КУЌА, СУТЕРЕН ОД 71М2, ПРИЗЕМЈЕ ОД 83...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 авг 18:40К2226, ПОД ПАЗАРОТ, КУЌА ЗА РЕНОВИРАЊЕ ИЛИ ГРАДБА

К2226, ПОД ПАЗАРОТ, СЕ ПРОДАВА СТАРА КУЌА ЗА РЕНОВИРАЊЕ ИЛИ ЗА ГРАДБ...


24.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 авг 18:40СТЕЊЕ, НОВА ОПРЕМЕНА КУЌА СО ГОЛЕМ ДВОР

НА ПРЕСПАНСКО ЕЗЕРО, ЗА 180.000 ЕВРА, СЕ ПРОДАВА ИМОТ ВО СТЕЊЕ, КУЌА ...


180.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 авг 18:39К2223, ОУ СТИВА НАУМОВ КУЌА, ПРИЗЕМЈЕ И КАТ

K2223, ОУ СТИВ НАУМОВ, ЗА 55000 ЕВРА, КУЌА, ПРИЗЕМЈЕ 66М2 И КАТ 68 М2...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 авг 18:39НА ПАТОТ ЗА БРУСНИК, НОВА КУЌА СО ГОЛЕМ ДВОР

НОВА КУЌА, НА ПАТОТ ЗА БРУСНИК, ЗА 101.000 ЕВРА, СУТЕРЕН, ПРИЗЕМЈЕ И...


101.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 авг 18:39NAD OBLASTA, SE PRODAVA KUKJA, ILI MENUVA ZA STAN

НАМАЛЕНА ЦЕНА за 48.000 евра, НАД ОБЛАСТА, ОДЛИЧНА КУЌА ЗА ЖИВЕЕЊЕ -...


47.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 авг 18:38КУЌА ВО ЦЕНТАР СО ДВОР од 285 m2

Куќата се наоѓа во строг центар со подрум преку цела куќа плус призем...


170.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

05 авг 10:20Se prodava kuka vo s.Dihovo

Vednash vseliva kuka so struja voda odvod podno parno instalirano sam...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

04 авг 13:00se prodava kuka vo centarot na Bitola

Se prodava Kuka vo strog centar na Bitola. Kukata e stara, no funkcio...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 јул 22:44Vednas Vseliv Sprat od Kujka So Dvorno mesto

Se prodava vednas vseliva kujka (sprat od kujka)-prvi vo naselba g.O...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

31 јул 18:40Se prodava kuka

Se prodava kuka vo centralnoto gradsko podracje vo dobra sostojba ili...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 јул 18:30КУЌА НА ул. 10та

Куќата е ПР+Кат, во кој на приземјето има гаража од 26м2 плус помошна...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

28 јул 11:39КУЌА СО ДВЕ ПАРЦЕЛИ И ДВЕ МАРКИЦИ

СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ДВЕ ПАРЦЕЛИ И ДВЕ МАРКИЦИ. КУЌАТА Е ЛОЦИРАНА НА ПО...


110.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 јул 10:17PRODAVAME KUKA NA UL.SHERALTI BITOLA

Prodavame kuka so dvorno mesto od 500 m2 ...idealna ponuda za ziveenj...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 јул 11:24Се продава куќа во центарот на село Раштани

Куќата е изградена од камен и е во добра состојба. Се наоѓа во центар...


18.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јул 11:52Спрат од Куќа во строгиот центар на градот

Се продава горниот спрат и поткровје на ул.Јорго Османо од спротива н...


1.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 јул 11:25КУЌА ПР-60м2 + ДВОР 285м2 - СТРЧИН

Куќата има директен пристап од патот, и не е лепенка од ниту една ст...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

22 јул 09:29Спрат од куќа

Се продава спрат од куќа (приземје) со 3 соби,кујна, купатило,помошна...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јул 13:26Се издава комплетно уреден спрат од куќа

Изнајмувам /продавам комплетно уреден спрат од куќа со две големи т...


150 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

18 јул 00:08Се продава куќа ул.Ружа Делчева Битола

Се продава куќа на ул.Ружа Делчева Битола. Куќата е со вкупна површи...


150.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

16 јул 18:20Se prodava kuća

Se prodava kuća kompletno renovirana i kompletno nameštena. Prizemj...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

15 јул 23:00Страна 6 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам