Аеродром
                   
61 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lenovo Tab 4 8 plus,3/16GB/SIM verzija/KAKO NOV

CENATA E FIXNA (ve molam be nepotrebni komentari od tipot "posledna c...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 14:24Tablet LENOVO 10” ***EKSTRA CENA - KAKO NOV***

Tabletot e potpolno ispraven, kako NOV. Golem ekran 10 inchi. Baterij...


2.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 МКД
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 11:22SAMSUNG GALAXY TAB A8

Tabletot e 4/64 GB LTE (4G).Neotpakuvan, kupen od telekom so 2 god. G...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 08:47APPLE IPAD PRO 2 GENERATION WIFI+ CELLULAR 512GB

KAKO NOV WIFI+CELLULAR 512GB MEMORY instagram:mobilephones000


359 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
379 €
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 05:54Lenovo Tab3 8" 2/16 /SIM support/KAKO NOV!!

CENATA E FIXNA (ve molam be nepotrebni komentari od tipot "posledna c...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Аеродром / Скопје

Таблети

18 мар 09:46Prodavam tablet Lenovo Yoga 3

Prodavam tablet Lenovo Yoga 3 yt3-x50f 10" ekran Android malku koris...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

17 мар 16:49Apple iPad Air A1475 16GB sim

DISPLAY Type IPS LCD Size 9.7 inches, 291.4 cm2 (~71.6% screen-to-b...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

15 мар 23:27PRODAVAM TABLET SAMSUNG GALAXY TAB 3

Tabletot e kako nov nikad ne e pagjan i nisto ne e menjato na nego, s...


9.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

13 мар 10:5710.5-inch iPad Pro Wi-Fi - Silver

Tabletot e vo odlicna sostojba kako nov


250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
270 €
Аеродром / Скопје

Таблети

12 мар 18:50Apple Idea pad 1 i 2 A1432,A1588,A1567 PRODAVAM

Prodavam Apple Idea pad air1 i air 2 odlicno socuvani 1.Apple Idea ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

11 мар 10:24SAMSUNG TABLET T-580 10” odlicno socuvan kako nov

Se prodava tablet samsung odlicno socuvan, tabletot e vo odlicna sost...


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

11 мар 09:43Prodavam Ipad 2

Prodavam Ipad 2 ekstra socuvan kako nov so odlicna baterija. Bela boj...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Аеродром / Скопје

Таблети

08 мар 22:26SAMSUNG GALAXY TAB A 8 2019

SAMSUNG GALAXY TAB A 8 2019 8 INCEN SO KUTIJA CELOSNO ISPRAVEN


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

01 мар 19:04Samsung Galaxy Tab S4 10.5" kako novi so SIM karticka 4-64GB

Samsung Galaxy Tab S4 10.5" kako novi so SIM karticka 4-64GB verzija ...


170 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

28 фев 19:24Samsung Galaxy Tab S3 9.7" kako nov so SIM karticka 4-32GB

Samsung Galaxy Tab S3 9.7" kako nov so SIM karticka 4-32GB verzija ...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

28 фев 19:24BARAM POLNAC ZA TABLET HUAWEI

Барам полњач за ТАБЛЕТ HUAWEI !


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

24 фев 12:32Tableti Sony I Samsung

Tableti Sony Xperia I Samsung Galaxy 3. I dvata tableta imaat disple...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

20 фев 15:51Acer

Prodavam Tablet Acer Iconia one 7 problem samo so baterijata


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

09 фев 11:11Ipad mini 4

Skoro nov Ipad mini 4 128 Gb Donesen od SAD Perfektno socuvan kako n...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

04 фев 20:19Tablet Lenovo Tab3 8

Koristen 2 godini specifikacii: Color - Black • WiFi Tablet • 8.0...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

12 дек 15:37Microsoft Surface Pro 5

Kako nov, donesen od USA. ima: I5 procesor 256gb hard disk 8gb ram...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

21 окт 13:03Acer Iconia A501

Продавам Acer Iconia A501 Модел на таблет + футрола + Полнач за во ав...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

10 окт 17:49OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-AIR2 MINI 1 MINI 2 MINI 3 MINI...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

06 окт 10:02OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES


49 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

30 сеп 19:22OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-AIR2 MINI 1 MINI 2 MINI 3 MINI...


99 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

17 сеп 14:31VIVAX tablet TPC-105 10.1" 4G GPS GSM Android 11 - Novi

VIVAX tablet TPC-105 10.1" 4G GPS GSM Android 11 GO Брз и доверлив...


6.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

31 авг 13:33VIVAX tablet TPC-807 8" 4G GPS GSM Android 11 - Novi- Novi

VIVAX tablet TPC-807 4G GPS GSM Android 11 GO Доверлив, лесен и пр...


6.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

31 авг 13:30VIVAX tablet TPC-705 Kids 7 - Novi

Vivax tablet TPC-705 Kids е таблет специјално адаптиран и дизајниран ...


3.750 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

31 авг 13:24tac za tablet 7"

tac za tablet 7" odgovara za mpman,trevi,tesla,st,qurd i drugi kinesk...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 авг 21:45bateria za tablet

baterija za tablet od 2600mah , 2800mah , 4000mah , 6000mah , 8000mah...


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 авг 21:04ekran,displej za kineski tableti

ekran,displej za kineski tableti


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 авг 21:04Servisiranje na site vidovi tablet kako i rezervi delovi

servis za tableti i delovi za tableti baterii konektori ekrani tac...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 авг 21:04Huawei MediaPad M5 8 silikonska futrola

Silikonska zastitna futrola za tablet Huawei MediaPad M5 8, nova neup...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

20 јул 08:04Microsoft Surface Pro 3

Odlichna sostojba, donesen od USA. Ima: I7 procesor 4ta generacija ...


14.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

01 јун 16:37ASUS Transformer Book T100TAF

Во одлична состојба, бел, не е многу користен, бил наменет за школувњ...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 мај 15:03Vivax tablet

Za delovi .Ne se pali inaku e vo odlicna sostojba.


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

03 мај 23:57Apple iPad 128GB tablet PC

About this product Product Information Offering a host of feature...


230 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

15 апр 08:31OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 3-4-AIR1-2-3MINI SO ICLOUD I BES ICLOUD


99 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

28 мар 13:48OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD AIR 1-2-3-4-AIR1-2MINI IPAD PRO SO ICLOUD...


245 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

25 мар 19:18APPLE IPAD 16GB WIFI

APPLE IPAD 16GB WIFI Malku napuknato staklo se si raboti bes nikakov ...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

22 мар 08:48Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам