68 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava Studio vo centar na gradot !

Objektok e lociran vo centar na gradot na samo 100 metri od korzoto i...


1 €
или предлог цена
Струга

Соби

Вчера 13:47



Промовирано

Hotel Vila Bolonja Хотел Вила Волоња Apartmani

Izdavame sobi, mnogu blisku so plazhata


По Договор
или предлог цена
Струга

Мотели

Денес 16:33



Се издава стан за туристи за летниов период

Станот е трособен со сопствен паркинг. Зградатс се наоѓа на 300 метр...


2.000 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

Денес 14:22



Атрактивно студио во центар Струга

Се издава Студио 31м2 во центар .Цена по договор


1 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

Денес 13:49



TAXI TAKSI PREVOZ NA PATNICI ТАХИ ТАКСИ ПРЕВОЗ НА ПАТНИЦИ

Vrsam prevoz na patnici so Avtomobili (vo Makedonija i Stranstvo) ...


10 €
или предлог цена
Вчера 22:20



APARTMANI!!!

Izdavam apartmani vo struga vo blizina na ezerot !!!


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

Вчера 16:57



Se izdava Studio vo centar na gradot !

Objektok e lociran vo centar na gradot na samo 100 metri od korzoto i...


1 €
или предлог цена
Струга

Соби

Вчера 13:47



Villa Bolonja Dhoma-Sobi-Apartmane

Po kërkoni një vend te sigurt dhe kushte të mirfillta gjatë qëndrimit...


По Договор
или предлог цена
Струга

Соби

07 јун 17:36



Apartmani studija

Se izdava trokrevetni apartmani vo prizemje Na kuka, na 100 m do zen...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

07 јун 14:58



Se izdavaat sobi vo centar kaj pazarot vo samata carsija

Sekoja od sobite raspolaga so: sopstveno kupatilo tv i wifi. Sobite s...


123 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

06 јун 09:34



Se izdava kamp

Celosno opremen kamp vo avtokamp As se izdava. Poveke info na broevi...


7 €
или предлог цена
Струга

Кампинг

02 јун 09:19



Se prodava aprtman vo Evrohotel vo Struga

Se prodava ekstra apartman vo Evrohotel vo Struga,renoviran so smenet...


28.000 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

31 мај 20:47



ELEN KAMEN - VILLA EROS

Se iznajmuvaat prekrasni apartmani vo elitnata naselba ELEN KAMEN vo ...


30 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

28 мај 11:29



apartmens STONE

Се издаваат апартмани во село Радожда Струга на 35 метри од езерото ...


35 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

29 апр 09:40



Soba-studio

Se izdava trokrevetno studio vo prizemje Na kuka so poseben vlez,pose...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

29 апр 08:34



Sobi - Apartmani Struga

Sobi i apartmani na samo 100 metri od plaza. Sobite se so poseben vle...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

20 апр 12:47



Garden House Apartment - Struga

Apartmani Sobi Parking Tv WiFi Kujna Prizemje Za sekoj Apartman masa ...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

20 апр 12:46



Се издаваат апартмани и соби

Вила Cherry се наоѓа во мирната и тивка населба Езерски лозја во Стру...


30 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

04 апр 15:33



STRUGA!! LUKSUZNI APARTMANI so pogled na Ezero!

Se iznajmunaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

31 мар 01:09



Villa Gino

Вила Гино нуди приватни апартмани кои обезбедуваат приватност, спокој...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

25 фев 13:34



Се издаваат соби и апартмани за туристи

Се издаваат апартмани и соби за туристи , 100м од езеро и од женска п...


900 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

22 јан 09:20



SOBI I APARTMANI,,DISHLI,, nas.,,Ezerski lozja,,Struga

raspolagame so trokrevetni sobi so zasebni kupatrila i terasi so vkup...


1.000 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

27 авг 12:29



Апартман, стан, куќа за изнајмување, apartman, stan, kuka.

Во близина на Женска плажа.


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

26 авг 16:55



Se izdava najatraktivna Soba vo Evro Hotel Struga

Se izdavaat 2 apartmani vo Evro Hotel Struga,na samata plaza. Na prvi...


25 €
или предлог цена
Струга

Соби

20 авг 23:22



Se izdava Apartman vo Struga

Kapacitet max 4 lica


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

20 авг 12:50



Izdavam aprtman vo Struga

Se izdava apartman vo Struga. Se naogja na prizemje so svoe dvorce. M...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

20 авг 08:41



“VOLINA”-Rooms&Apartments

Se izdavaat 12 kompletno opremeni apartmani i sobi vo struga. 50 met...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

18 авг 13:00



APARTMANI STRUGA

Se izdavaat apartmani vo Struga, vo neposredna blizina na detskoto o...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

12 авг 13:55



Apartman - Struga

Se izdavaat novi apartmani vo Struga, za 2-4 osobi, vo blizina na ...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

12 авг 13:55



Izdavam stan za turisti vo Struga

Izdavam stan za turisti. Stanot se naogja na 2 min. od plazata Versus...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

06 авг 22:13



Се издава апартман во Струга

Апартманот е со сопствено купатило,кујна,дворче,интернет и телевизија...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

04 авг 10:21



Апартмани во Струга

Се здаваат Апартмани во Струга. Апартманите се со сопствени купатила,...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

04 авг 10:21



Апартмани во Струга

Се издаваат три апартмани во Струга, Апартманите се опремени и сите и...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

24 јул 12:27



Струга Евро Хотел апартмани

Издавам 2 Апартмани во Евро Хотел Струга, за 4-5 лица, опремен со к...


1.500 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

12 јул 13:00



Moderen Apartman vo Struga

Se naogja vo centarot na gradot do samata plaza na Ohridsko ezero. Ap...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

01 јул 18:35



APARTMANI VO CENTAROT NA STRUGA

Се изнајмуваат двa aпартмани во центарот на Струга, на 50м од градска...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 јун 12:06



SE IZDAVAAT SOBI I APARTMAN VO STRUGA

Се изнајмуваат соби и апартман во центарот на Струга, на 50м од градс...


По Договор
или предлог цена
Струга

Соби

27 јун 12:06



Apartmani vo naselba Ezerski Lozja- Struga

Во населба “Езерски Лозја“- Струга се наоѓа нашата вила “Јована“ каде...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 јун 14:39



Apartmani vo s.Radozda, Struga

Apartmani KLIO. Se iznajmuvaat apartmani vo s.RADOZDA, Struga. Loci...


30 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

20 јун 13:00



APARTMANI ASTORIA STRUGA

Se izdavaat novi moderni apartmani vo centarot na gradot vo neposred...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

03 јун 21:29



Se Izdava apartman vo centarot na Struga

Apartmanot e kompletno opremen, kujna, kupatilo, za 4 osobi cenata e ...


1.800 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 авг 19:21



Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам