Гази Баба
                   
291 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PUMPA 9 SO REDUKTOR KOMPLET

PUMPA 9 SO REDUKTOR KOMPLET ISPRVNA


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 14:09Шлеп Ивеко

спремно за работа. контакт 072/234-005


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 13:00Utovar Transport i Istovat na Kontejneri

Transport na Kontejneri nis site Dostapni i tesko dostapni Tereni niz...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 09:00Vozilo so Kran Digalka

vrsime Utovar Transport i istovar -Kontejneri -Masini -za poveke...


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 17:21Prevoz trasport usluka so avtodigalki kran i kiper

Sekakov vid na trasport so kamion kiper avtodigalka kran hiab hiap ...


70.976.418 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 14:40Mercedes Atego

Се продава Мерцедес Атего 1828 1999 година. Во одлична состојба. Редо...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 09:18Sponi za site kamioni i skanii repariranje

Repariranje na site vidovi na kamioski sponi Bez da se pomeri stel s...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 08:10KANALIZACIJA PROBIVANJE JAMI CISTENJE

PROBIVANJE NA KANALIZACIJA VO FIRMI DOMOVI STANOVI SO PRITISOK VO...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 07:13vrsam prevoz so kamion kiper i uslugi so avtodigalka-kran

vrsam prevoz-trasport na pesok sut i sekakov vid na matrijal so kamio...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 фев 22:31DELOVI ZA VOLVO

Delovi za volvo FH12 420 077902404


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 фев 21:10MAN 10 153 KIPER

MAN 10 153 MILER KIPER REG DO 5 MESEC POJACANI FEDERI NOVI GUMI ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 фев 19:54Delovi za polu prikolka

CILINDAR ZA KIPER , NOGARKI ORGINAR FABRICKI , FEDERI ZA PRIKOLKA , O...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 фев 17:45Bager IMP skip

Bager IMP skip so korpa 4x4 so novi 4gumi servisiran so ulje novo f...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 фев 15:28MAN TGL 8.180

Man vo ekstra sostojba 2008god so (spera) i so 6 novi gumi pali vozi....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 фев 15:12Се продава MAN TGL 12.220

Man tgl 12.220 2011 god Nosivost 6500kg Hidraulicna rampa 1.500kg ...


12.490 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 фев 13:00Gumi kamionski 315/70/22.5 so bandazi

Se prodavaat 4 pogonski so se bandazi regruvable.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 фев 12:25Kamionska guma predna

Se prodava edna guma predna komplet so badaz. Bridgestone


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 фев 12:25CISTERNA ZA VODA I KANALIZACIJA

POROBIVANJE NA KANALIZACIJA ODVOD CISTENJE SEPTKICKI JAMI NOSENJE TEH...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 фев 07:36Iveco otoyol

Se prodava iveco otoyol 35-9 1994 vo dobra sostojba kamionot ne regis...


3.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 фев 03:27IVECO EUROSTAR -01

Iveco EuroStar 2001 godina Euro 3 avtomatik so retarder. Vo dobra sos...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 фев 23:30DELOVI ZA MERCEDES 814 817

070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 фев 18:59KAMIONI MERCEDES BENZ NA DELOVI

070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 фев 18:59ATEGO 815 ZA DELOVI 2003 god

motor menjac perfekt 6 brzina defercial federi kabina extra furgon 6....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 фев 18:58MERCEDES 1213 NA DELOVI

gumi 10 22.5 colovni 070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 фев 18:58DELOVI ZA KAMIONI MERCEDES

809 813 814 817 1117 1213 1217 1317 1619 1622 broj 07038654...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 фев 18:58DELOVI ZA KAMION 814

federi bandasi kabina deferciali 070666410


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 фев 18:58Fiat Ducato 2.5td Slep Sluzba

Fiat Ducato 2.5 Turbo atestiran slep,se vozi so C kategorija,nosivost...


7.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.200 €
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 фев 12:52MAN DELOVI 153 163 220

DEFERNCIONAL REZERVAR 100 LITRA ALANSER BOS PUMPA FEDERI DELOVI ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 фев 10:00Usluga so Kran Hiap Utovar Istovar

Se vrsi sekakov vid na Transport Usluga so Kran Digalka Utovar is...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 фев 08:41TRASPORT utovar,istovar so kran digalka i kiper 070-976-418

Transport so kran i kiper niz cela makedonija Montiranje na reklami ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 фев 23:30TRASPORT utovar,istovar so kran digalka i kiper 070-976-418

Transport so kran i kiper niz cela makedonija Montiranje na reklami ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 фев 16:24Lladilnik dolg 6.20

Lladilnik dolg 6.20 raboti


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 фев 09:25Furgon dolg 5.80

Furgog Dolg 5.80 shir 2.50 mnogu dobar


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 фев 09:25Kran,uslugi,utovar,istovar i transport so kamion

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


123 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 фев 08:41Avtodigalka,kran,utovar,istovar i transport na sekakva roba

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


123 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 фев 08:41Kran Digalka usluga so Kran

Vrsime usluga so Kran Digalka Transport na sekakvi Industriski Masi...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 фев 16:25prevoz so kamion kiper avto digalka kran 070 976 418

prevoz so kamion kiper avto digalka kran prevoz na matrijali agregati...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 фев 16:25KRAN Digalka za Kontejneri i Baraki

Transport i Montaza na Kontejneri za Kancelarii


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 фев 15:18prevoz trasport so kamioni kiper avto digalka kran

sekakov vid na prevos so kamioni kiper avtodigalka kran, prevoz na ...


70.976.418 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 фев 13:14Prodavam Frizider za man

Prodavam Frizider za man


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 фев 09:05Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам