Гази Баба
                   
291 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Branik i skalla za MAN TGX

Prodavam branik i skala za man tgx


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

15 јул 00:40Mercedes 26-35

voziloto e vo super sostojba


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 јул 10:52Man tgl 12.220 2012god

MAN TGL 12.220 2012 GODINA SANDUK: DOLZINA 7.20M SIRINA 2.50M VIS...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

27 јун 08:36man 12.180 TGL

MAN 12.180 TGL manuel termo king ,2010 god. sobira 15evr paleti ,dime...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

19 јун 08:47Kompresor za klima za daf euro 5

Se prodava poloven kompresor za klima za daf euro5 vo ispravna sostoj...


120 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 јун 07:55Transport selidbi se vo vrska so transport

Na raspolaganje sleper ,kamion do 7.5 ton i kombe do 3.5 ton


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 јун 15:52Prevoz na vozila

Se prodava kamion za megunaroden prevoz na vozila . Renault 410 Na...


15 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 мај 11:34Se prodava Vlecna sluzba Hyundai, 1995 godina,

Vlecna sluzba Hyundai, 1995 godina, solidni gumi, registriran cela go...


5.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 мај 11:50ACTROS LEV FAR

LEV FAR ZA ACTROS


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 апр 21:03PLASTIKI I STOPOVI KAMION

NEKOLKU PLASTIKI ZA KAMION I EDEN PAR STOPOVI GI IMAM SAMO OVIE NA SL...


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 апр 20:39MAN TGL 8.180 4X2 BB

Сандук 6м извдаен од камионот на сликите.


1.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 апр 16:21Se prodava Scania R420

Se prodava Scania R420, 2008 godina vo odlicna sostojba. Cena po dogo...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

22 апр 13:00MERCEDES ACTROS DESNA HALOGENKA I LEV FAR

DESNA HALOGENKA ZA MERCEDES ACTROS I LEV FAR


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

20 апр 18:17Volvo FH420

Se prodava Standard vlekac Volvo FH420 Euro5, 2010 godina vo odlicna ...


16.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

18 апр 15:52Mercedes-Benz ACTROS 1848 ДОЛНО ПОЛНЕЊЕ * 2 КОМОРИ CISTERNA

ВКУПНО ЛИТРИ: 14.000 ЛИТРИ 1 КОМОРА : 8.500 ЛИТРИ 2 КОМОРА : 5.500 ...


27.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

13 мар 18:50Prodavam samar za MAN podvizen

Prodavam dva samari za MAN podvizen po 250evra


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

13 мар 13:32KABINA MAN 153 163 220

KABINA ZA MAN 143 163 220 KOMPLETNA EKSTRA CENA


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

11 мар 17:47Transport na koli

Transport na vozila od : Germanija,Holandija, Belgija Avstria Svajca...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 фев 09:19Alanser ALTERNATOR za SCANIA R500 - Carrier Maxima 1300

Alanser za SCANIA R500 Alternator za SCANIA R Carier Maxima 1300 A...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

20 фев 22:14КОМПЛЕТ ГУМИ КАМИОНСКИ И ОД ПОЛУПРИКОЛКА

МНОГУ ПОВОЛНО ПРОДАВАМ КАМИОНСКИ ГУМИ 315/70 R 22.5; 295/80 R 22.5...


210 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

13 фев 16:14Webasto

Prodavam webaston vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

11 фев 19:02Hidraulicen cilindar

Se prodava cilindar so dimenzii Dolzina 3300.sm Nadvoresno f-95 /45 ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 фев 22:44Kamion 814 mercedes shlep sluzba

Mercedes 814 shlep sluzba 98 godina vo dobra sostojba za prevoz na vo...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 фев 22:44Platforma za mercedes benz slep sluzba

Se prodava platforma za shlep sluzba Dimenzii 7.30 ×2.35 mnogu zdrav...


4.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 фев 22:44Fap 1314 kiper (prodolzen)

Prodavam FAP 1314 kiper prodolzen vo odlicna sostojba. Podetalni inf...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 јан 11:38Kamioni

Prodav dve gumi 315.70.22.5 m. S za pogon 9000.den tel 078 404 122


9.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 јан 21:24TAPACIRANJE KAMIONSKI KABINI

TAPACIRANJE KAMIONSKI KABINI SO PLATNO I EKO KOZA ZA POVEKE INFORMAC...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

14 јан 09:35Rampa Platforma za Kamion

Rampa za kamion Mercedes ili Man -po moznost i montaza so A test ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

13 јан 08:36Gazela Kamion

Gazela kamion 1995godina, so originalna kilometraza, problem izgoren ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 дек 11:28Купувам , Daf XF и CF и 95 АТИ

купувам за износ Daf XF и CF и 95 АТИ , евро 1 евро 2 и евро 3


5.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

23 дек 11:31DAF XF95 . CF85 euro2

Изкупувам за износ Даф XF и CF и 95 АТИ , евро 1 евро 2 и евро 3


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

23 дек 11:30Motor OM

Motor OM


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

20 дек 20:05Digalka Kran Utovar Istovar i Transport na Masini

se iznajmuva Kamion so digalka za utovar Transport i istovar na sekak...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

16 дек 11:19Kran digalka uslugi utovar istovar i transport

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


7 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

14 дек 18:25Uslugi so kran utovar istovar i transport

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

14 дек 18:25Uslugi so kran utovar istovar i transport

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


123 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

10 дек 12:28Uslugi so kran avtodigalka utovar istovar

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 дек 08:34Kran digalka uslugi utovar istovar i transport

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 дек 08:34Kran digalka uslugi utovar istovar i transport

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 дек 10:43Kran digalka uslugi utovar istovar i transport

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


123 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 дек 09:07Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам