Гази Баба
                   
330 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGX 440

Kamionot e redovno servisiran, 2008ma godina, komplet tapaciran, kože...


12.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

31 мај 16:56Промовирано

Продавам палетарка KOGEL

Половна палетарка KOGEL не е многу сочувана.


11.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 ное 13:00Atego 8 15 Miller kiper

Atego 8 15 god 00 Miller kiper na federi so dobri gumi regisriran mno...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 ное 10:10Se prodava Volvo Euro 5

Volvo Euro 5. Proizveden 2008 godina. Registriran za cela godina.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 ное 10:59Scania 2008 god euro 5

Kamionot e vo odlicna sostojba Telefon za kontakt 078363353


14.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

21 окт 21:02ALANSER I ALTENATOR 12 VOLTI OD ISUZU MOTOR

Alanser i altentor od ISUZU MOTOR 4 KLIPA VALJKA VILUSKAR


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

13 окт 14:10SPOJLERI ZA MAN TGX XLX KABINA

Se prodavaat komplet spojleri za man tgx xlx kabina


800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

11 окт 09:03MAN 10-180

Se prodava Kamion MAN 10-180 vo Odlicna sostojba 600.000km Voziloto...


12.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

07 окт 12:58FAROVI ZA IVECO

FAROVI ZA IVECO


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 сеп 15:58DAF XF 105.410 EURO 5 na bugarski tablici

se prodava daf xf 106 .460 2014 i prikolica kogel 2012 god vo perfek...


8.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

22 сеп 19:52Scania

Se prodava scania euro 3 so prikolka za podetalni informacii kontakt ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

17 сеп 10:45MERCEDES 13-20 4x4 KIPER NA DELOVI

motor 200ks preden deferciali komplet so zaden reduktor kiper branik ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 сеп 10:16Man tgx 18 440 E6

Kamionot e spremen za pat. Na bg tablici. Zadni novi gumi,predni so...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 авг 07:21Gumi polovni

Prodava polovni gumi I bandasi za kamioni I site vidovi teretni vozi...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

18 авг 16:47DELOVI ZA KAMION MERCEDES 1213

070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 авг 00:21SAL TABLA ZA MERCEDES KAMION

SAL TABLA ZA MERCEDES KAMION


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

30 јул 15:29Branik i skalla za MAN TGX

Prodavam branik i skala za man tgx


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

15 јул 00:40Mercedes 26-35

voziloto e vo super sostojba


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 јул 10:52Kompresor za klima za daf euro 5

Se prodava poloven kompresor za klima za daf euro5 vo ispravna sostoj...


120 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 јун 07:55Transport selidbi se vo vrska so transport

Na raspolaganje sleper ,kamion do 7.5 ton i kombe do 3.5 ton


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 јун 15:52Prevoz na vozila

Se prodava kamion za megunaroden prevoz na vozila . Renault 410 Na...


15 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 мај 11:34Se prodava Vlecna sluzba Hyundai, 1995 godina,

Vlecna sluzba Hyundai, 1995 godina, solidni gumi, registriran cela go...


5.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 мај 11:50ACTROS LEV FAR

LEV FAR ZA ACTROS


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 апр 21:03MAN TGL 8.180 4X2 BB

Сандук 6м извдаен од камионот на сликите.


1.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 апр 16:21Se prodava Scania R420

Se prodava Scania R420, 2008 godina vo odlicna sostojba. Cena po dogo...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

22 апр 13:00MERCEDES ACTROS DESNA HALOGENKA I LEV FAR

DESNA HALOGENKA ZA MERCEDES ACTROS I LEV FAR


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

20 апр 18:17Volvo FH420

Se prodava Standard vlekac Volvo FH420 Euro5, 2010 godina vo odlicna ...


16.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

18 апр 15:52Mercedes-Benz ACTROS 1848 ДОЛНО ПОЛНЕЊЕ * 2 КОМОРИ CISTERNA

ВКУПНО ЛИТРИ: 14.000 ЛИТРИ 1 КОМОРА : 8.500 ЛИТРИ 2 КОМОРА : 5.500 ...


27.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

13 мар 18:50Prodavam samar za MAN podvizen

Prodavam dva samari za MAN podvizen po 250evra


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

13 мар 13:32KABINA MAN 153 163 220

KABINA ZA MAN 143 163 220 KOMPLETNA EKSTRA CENA


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

11 мар 17:47Transport na koli

Transport na vozila od : Germanija,Holandija, Belgija Avstria Svajca...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 фев 09:19Alanser ALTERNATOR za SCANIA R500 - Carrier Maxima 1300

Alanser za SCANIA R500 Alternator za SCANIA R Carier Maxima 1300 A...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

20 фев 22:14Hidraulicen cilindar

Se prodava cilindar so dimenzii Dolzina 3300.sm Nadvoresno f-95 /45 ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 фев 22:44Kamion 814 mercedes shlep sluzba

Mercedes 814 shlep sluzba 98 godina vo dobra sostojba za prevoz na vo...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 фев 22:44Platforma za mercedes benz slep sluzba

Se prodava platforma za shlep sluzba Dimenzii 7.30 ×2.35 mnogu zdrav...


4.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 фев 22:44Fap 1314 kiper (prodolzen)

Prodavam FAP 1314 kiper prodolzen vo odlicna sostojba. Podetalni inf...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 јан 11:38Kamioni

Prodav dve gumi 315.70.22.5 m. S za pogon 9000.den tel 078 404 122


9.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 јан 21:24TAPACIRANJE KAMIONSKI KABINI

TAPACIRANJE KAMIONSKI KABINI SO PLATNO I EKO KOZA ZA POVEKE INFORMAC...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

14 јан 09:35Gazela Kamion

Gazela kamion 1995godina, so originalna kilometraza, problem izgoren ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 дек 11:28Купувам , Daf XF и CF и 95 АТИ

купувам за износ Daf XF и CF и 95 АТИ , евро 1 евро 2 и евро 3


5.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

23 дек 11:31DAF XF95 . CF85 euro2

Изкупувам за износ Даф XF и CF и 95 АТИ , евро 1 евро 2 и евро 3


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

23 дек 11:30Страна 6 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам