Гази Баба
                   
313 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kamion slep zastava 650

Kamionot e vo ispravna sostojba registriran do 01.04.2023 broj za kon...


4.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 мар 19:17Промовирано

MAN TGX 18.400 euro 5

MAN TGX 18.400 standart, euro 5, plava boja, proizveden 2008god, pomi...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

07 сеп 10:06FORD TRANSIT 2.2 TDCI DOKA PRITSCHE KAMIONETA

FORD TRANSIT 2.2 TDCI GODINA : 2009 85 kW - 116 Ps KAMJONETA KOMANDI...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

31 авг 10:11Се продава камион Iveco 420 W

Камионот е 2007 година, регистриран до февруари 2022. Телефони за ко...


4.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

14 авг 16:14Se bara Mehanicar so Iskustvo

se bara Mehanicar so iskustvo za tereten program (Rakovoditel na m...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

10 авг 08:58Гуми

Гуми 265/70/19.5


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

10 авг 01:49Alanser za mer ili man

Ispraven


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

09 авг 09:07Prodavam Volvo fh 13 440ks avtomatik

Prodavam volvo fh 13 440 ks ,2007 g so redovna servisna istorija vo V...


12.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

22 јул 11:52Transport Utovar i Istovar so Kran Hiap

Vrsime sekakov Transport na Masini Kontejneri do 6t so sopsrven utova...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

13 јул 08:41Air bag zastita na roba ( NOVI VREKI ) ima 13

Prodavam air bag vreki za zastita na roba Ima okolu 13


40 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 јул 10:53Man Tgx 440 ЕЕV

ние купуваме трактори MAN е камиони од 2011 до 2014 година


123 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

29 јун 11:44Mercedes kipper 1622

Купуваме камиони Mercedes kiper от 1982 г до 1997 

 mail: aldorae...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 јун 16:47купувам мерцедес scania 113 от 1990 до 
2004

купувам мерцедес scania 113 от 1990 до 
2004 tel / viber / whatsapp:...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 јун 16:46Tamce T80

javete se za povekje informacija.


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

18 јун 13:11Изкупувам за износ Даф XF и CF и 95 АТИ

Изкупувам за износ Даф XF и CF и 95 АТИ , евро 1 евро 2 и евро 3


5.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 јун 09:35SCANIA R 420 2004 GOD

Vo odlicna sostojba 2004 god vozena za sopstveni potrebi


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

27 мај 09:13MERCEDES 508

Vo odlicna sostojba 1980 god


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

27 мај 09:13Mercedes kiper 4x2. 4x4 . 6x4 . 6x6

Купуваме камиони Mercedes kiper от 1982 г до 1997 

 mail: aldorae...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

23 мај 09:29мерцедес actros влекачи е хенгери MP1/MP2/MP3

Ние купуваме камиони Mercedes actros MP1.MP2.MP3 од 1998 до 2014 год...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

23 мај 09:29Man Tga 26.440 na Bg 04.2008 euro4

se prodava Man Tga 26.440 na Bg ....04.2008 euro4 POVEKJE INFO NA...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

19 мај 17:01Mercedes Actros 1844 1846 1848 2544 2546 2548

Купувам мерцедес actros MP1/MP2/MP3 влекачи и хенгери 1997 г. до 201...


15 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

13 мај 09:16Kamionski gumi HANKOOK AL10+, 315/70 R22.5

Prodavam 2 (dve) polovni kamionski predni, pogonski gumi HANKOOK AL10...


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

12 мај 09:18Sandak so izolacija za Vikendica ili Magacin

dimenzii na sandakot - 6 m Dolzina - 2.50 m Sirina - 2.40 m Vis...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 мај 09:12камиони Mercedes kiper 4x2. 4x4 . 6x4 . 6x6

Изкупуваме камиони, самосвали, влекачи: mercedes , daf , renault . sc...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 мај 10:19Kran Digalka usluga so Kran

Vrsime usluga so Kran Digalka Transport na sekakvi Industriski Mas...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

27 апр 08:52raketa za TAM

Raketa(svetla,migavci] za TAM tel. 072 234887


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 апр 19:01Furgon 7 m

furgon 7m dolg shirok 2..50 i visok 2.60


850 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

19 апр 16:49Sapi za Iveko

Sapi sa Iveko


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

09 апр 22:28Olominska Rampa god 08

Olominska rampa god 08 visoka 2.20 shirok 2.50 mnogu zrava


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 мар 19:32Scania R 420 2004 god

Odlicna sostojba dobri gumi ne reg realna kilometrza 795.000 vozena z...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

11 мар 09:32Mercedes 508 odlicna sostojba

Mercedea 508 odlicna sostojba Ekstra cena za kes


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

11 мар 09:32Mercedes Atego 12 23

Se prodava mercedes atego 12 23 Godina 2004 Klima Tempomat Weba...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 фев 19:32Usluga so Kran i Transport na Roba Masini i kontejneri

Vrsime Usluga so Kran Digalka Montaza i Demontaza na Celicni konstr...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

22 фев 13:45IZNAJMUVAM IZDAVAM POLU PRIKOLKA OD HOLANDIJA

IZNAJMUVAM POLUPRIKOLKA NA BG TABLI ZA MAKEDONIJA. PRIKOLKATA SE NAO...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

11 фев 22:51Plocki, gurtni i diskovi za site tovarni vozila

Плочки, гуртни и дискови за сите видови на товарни возила. • MAN • ...


1.840 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 дек 09:48Veterbrani za Man

veterbrani za kamion man 2 komada


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 ное 12:34Disk plocki za kocenje za tovarni vozila

Disk plocki za kocenje za tovarni vozila: SCANIA MAN MERCEDES D...


2.900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

30 окт 10:18MAN TGM 15.240

Se prodava MAN TGM 15.240 Godina : 2007 Kamjonot e furgon ( 8....


15.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

14 окт 14:48TOVARNO IVECO STRALIS S43 T/P37

SE PRODAVA TOVARNO IVECO STARLIS S43 T/P37 ,VO SOLIDNA SOSTOJBA GODIN...


3.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

22 сеп 16:26Delovi Mercedes Atego

Polovni rezervni delovi za site Ategovci 815 817 1223 1523


99 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 авг 08:39Sandak za kamion MAN Mercedes

se prodava sandak za kamion dimenzii - dolzina 6,20 -sirina ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

30 јул 16:42Страна 7 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам